shutterstock-674372218.jpg

Vítězné příběhy jsou:

LudPa

Je to už (ani se tomu nechce věřit) 44 let. Tehdy jsem chodila na „zdrávku“. Seděla jsem v lavici se svou nejlepší kamarádkou Ivanou. Byla to premiantka třídy a na vysvědčení měla mít samé jedničky. Z nějakého nám nepochopitelného důvodu ale měla dvě dvojky, já jsem jich měla pět. Stále jsme si vysvědčení prohlížely, vyměňovaly a do nekonečna kontrolovaly. Nakonec jsme ho zastrčily každá do své  složky a šly domů. Rodiče chtěli samozřejmě vysvědčení hned vidět. Tak jsem se pochlubila, pět dvojek mi přišlo v pohodě. Bylo mi divné, že mamka s taťkou tak jásají nad mými známkami. Hlavně mamka chválila, jak jsem se zlepšila a vyrazili jsme do cukrárny.

Po návratu domů zvonil telefon. Tehdy ještě nebylo po mobilech ani vidu ani slechu. Ivana celá zadýchaná volala, kdeže jsme, že se nemůže dovolat a že kvůli vysvědčení dostala pěkně vynadáno. Její rodiče byli docela přísní, to jsem věděla, ale že jim budou tak moc vadit dvě dvojky ? Bylo mi kamarádky líto. Znovu jsem vytáhla svoje vysvědčení a nestačila jsem se divit. Jak už asi tušíte, nebylo moje.Proto taková radost mých rodičů a zklamání Ivaniných rodičů. Pro změnu jsem žhavila telefon já. Vysvětlilo se to okamžitě a nakonec jsme se tomu všichni smáli. Taťka jen tak mimochodem prohodil, že místo do cukrárny, jsme raději měli zajít na oční.

yanaCZ

Já jsem do školy chodila hodně ráda. V první třídě jsem nezameškala jedinou hodinu a strašně mě to tam bavilo. Vysvědčení jsme nedostávali ještě klasické jako teď, ale dostala jsem červený papír s velkou 1 skoro přes celou stránku a v pár větách nějaké slovní hodnocení. Hrdě jsem to nesla domů nadšená. Byla to moje první „opravdová“ jednička. Známky jsme jinak ještě nedostávali. Doma jsem se hned pochlubila, vysvědčení si založila v obalu mezi sešity s tím, že ho s sebou budu nosit každý den do školy, počínaje zítřkem. Že začínají letní prázdniny? To mi v tom věku nějak nedocházelo, ale když mi mamka řekla, že aktovku můžu vybalit, že ji 2 měsíce potřebovat nebudu, spustila jsem (prý) řev na celou čtvrť a byla jsem k neutišení. Hned bylo po radosti z jedničky, když jsem se dozvěděla, že škola bude 2 měsíce zavřená. Teď z toho máme doma všichni srandu, ale tehdy jsem fakt trpěla... jakoby mi zrušili Vánoce.

GRATULUJEME!

Balíčky, které výherkyně dostanou, budou obsahovat:

1. výherní balíček:
Revolution PRO Correcting Primer (podkladová báze proti zarudnut)
Revolution PRO Featherweight Primer (vyhlazující podkladová báze pod make-up)
Revolution PRO Eye Elements (báze pod oční stíny)
Plnitelný rozprašovač parfémů Notino 5 ml
ESSENCE Paletka na oči a obličej s tvářenkami a rozjasňovači Too glam to give a damn

2. výherní balíček:
Revolution PRO Correcting Primer (podkladová báze proti zarudnut)
Revolution PRO Featherweight Primer (vyhlazující podkladová báze pod make-up)
Revolution PRO Eye Elements (báze pod oční stíny)
Plnitelný rozprašovač parfémů Notino 5 ml
Oriflame Minerální kompaktní pudr Giordani Gold 

balicky.jpgZdroj: Shutterstock + zena-in.cz

Reklama