Koncept My White Secret je ve spolupráci s anglickými dentisty založen na bázi dvou past. Bílá pro denní péči a černá pasta na péči noční. My jsme tyto pasty otestovaly v redakci a došly ke krásným výsledkům, o kterých jste si mohli přečíst ZDE (klikni na odkaz). Zároveň jsme zprostředkovaly možnost testování i našim čtenářkám, jejichž zkušenosti si můžete přečíst právě nyní.5b3a0c60f0015obrazek.png

Helena S.: Jsem velice ráda, že mohu testovat denní a noční pastu My White Secret anglické výroby. Používám je šestý den, hned jak mi byla doručena. Naprosto souhlasím, že bílá pasta funguje přesně podle toho, jak je deklarováno. Je velmi příjemná, má velmi svěží nádech s mentolovou chutí. Používám jí ráno a černou pastu aplikuji na zuby vždy večer, vytvoří se příjemná pěna, která přes noc zuby bělí. I přesto, že tyto pasty používám krátce, vidím jejich bělicí účinek. Věřím tomu, že ještě po delším užívání budou moje zuby podle mé představy mnohem bělejší.

Lucie Š.: Děkuji za možnost otestovat zubní pasty My white secret. Balení má neotřelý vzhled, který na první pohled zubní pastu rozhodně nepřipomíná. V balení jsem našla 2 zubní pasty. Jedna je určena na denní čištění, druhá na noc - ta bělí. Řešení, kdy obvyklou péčí o zuby mám vyřešené i bělení, se mi líbí. Na pastách oceňuji, že jsou vhodné i pro vegany.
Chápu myšlenku 2 past na 2 denní doby, ale co se týká barvy past, zde ji výrobci dotáhli až do absurdity. Denní pasta je bílá, pění i čistí dobře. Mám lehce citlivé zuby. Během jejího používání jsem s tímto problémem neměla starost. Uvítala bych, kdyby pasta zanechávala více svěží pocit v ústech. S pastou určenou na noc s bělicím efektem mám problém. Vadí mi její černá barva. Nicméně chuťově je příjemná a bělí velice dobře. Rodina i přátelé si všimli mých bělejších zubů. Protože jsem velká milovnice kávy a černého čaje, bylo rozhodně co odstraňovat.
Dávám 60 % - kvůli černé barvě zubní pasty na noc.

Zuzana P.:Těšila jsem se, až vám budu moct napsat o testování zubních past My White Secret, které mi udělaly velkou radost. O zuby se starám řekla bych průměrně. Na to, že je mi třicet, nemám žádné kazy. Ale ještě nemám děti, tak to možná přijde, jak mě straší kamarádky. Zubní pasty jsem hned začala používat, trochu mě překvapila noční, černá, ale kamarádka mě ujistila, že už takovou pastu vyzkoušela, tak jsem šla do toho. Po prvním vyčištění jsem rozdíl neviděla. Pasty jsem používala asi 14 dní, když jsem se sešla s kamarádkami na pravidelnou dvojku vína. Všechny do jedné se ptaly, jestli jsem nepřišla rovnou z dentální hygieny, nebo jestli jsem si dokonce nenechala zuby bělit! Mně se asi ten rozdíl nezdál tak velký, jak jsem se pozorovala každý den, ale když si toho všimne okolí, to je nejlepší vizitka. Takže z past mám radost a z bělejších zubů ještě větší! Děkuji!

Jana N.: Zubní pastu My White Secret používám cca dva týdny. Velice mě překvapila černá barva u zubní pasty na noc. Jelikož mi zabarvila celý zubní kartáček na černo, trošku jsem se bála, jak budou vypadat mé zuby.
Nicméně zubní pasta mě moc nezaujala. Mám ráda více svěží zubní pasty, po kterých mi dlouho vydrží pocit čistých zubů. Po umytí zubní pastou My White Secret jsem tento pocit ztratila během chviličky. A to i v případě prodloužení doby čistění.
Efekt bělejších zubů zatím nepociťuji vzhledem ke krátké době používání.
Moc děkuji redakci za možnost testovat tuto zubní pastu, a to i v případě menší spokojenosti.

5b3a11d54ecf2obrazek.png
Marika S.: Jsem již starší ročník, jsem v důchodu, ale o zuby se starám, protože zatím mám stále všechny svoje. Myslím si, že v mém věku už to není úplně běžné, manžel má protézu už několik let. Chodím pravidelně k zubařce i na zubní hygienu, mám problém s paradontózou, ale zase úměrně věku. Co mě trápilo, je barva zubů. Do padesáti let jsem kouřila a zuby tím určitě utrpěly. Zuby mám zažloutlé. Proto jsem možnost testovat bělicí pastu uvítala. V drogerii si kupuji pasty, na kterých je napsáno „whitening“, tedy vybělují, jak mě poučila dcera. Ale nezdá se mi, že by to fungovalo.
Zubní pasty My White Secret se mi moc líbily, už když jsem rozbalila krabičku. Mají krásný obal, vypadají jako luxusní krémy na ruce. Začala jsem denní pastou, u které nejvíc pochválím jemnost a chuť. Nerada žvýkám žvýkačky, jsem z generace, která žvýkání považuje za neslušné. Ale svěží dech ocením vždy! Bezprostředně po vyčištění se mi zuby zdály o malinko bělejší. Večer přišla na řadu pasta, která mě úplně šokovala , že je černá! Nejdříve jsem se bála ji použít, manžel se mi smál, že „musím“ kvůli testování. Tak jsem se přemluvila a vydržela i pohled do zrcadla při čištění, ten byl hrozný. Ale ten výsledek! I manžel uznal, sice až po týdnu, ale uznal, že mám zuby bělejší. Přišlo mi to jako malý zázrak. Když přijela na návštěvu dcera, i ona byla překvapená a ptala se mě, jestli jsem nebyla na bělení zubů. Obě pasty ještě mám a používám a plánuji, že je zase pořídím. Protože to opravdu funguje, aspoň u mě.

Koncept My White Secret ve spolupráci s anglickými dentisty je založen na bázi dvou past. Bílá pro denní péči a černá pasta na péči noční.

Bílá denní zubní pasta obsahuje Xylitol, který chrání Vaše zuby a zabraňuje vzniku skvrn během dne. Mátový olej osvěží Váš dech, zatímco jedlá soda obsažená v pastě bělí zuby a udržuje Vaše dásně zdravé. Výtažek z granátového jablka působí jako antioxidant.
Černá noční zubní pasta s příchutí máty peprné šetrně bělí Vaše zuby díky obsaženému aktivnímu uhlí. Aktivní uhlí působí jemně abrazivně a odstraňuje svrny z povrchu zubů, aniž by poškozovalo sklovinu. Kyselina křemičitá pečuje o Vaše dásně a obsažené minerály a vitamín E posilují během noci sklovinu.
Jsou vhodné pro citlivé zuby a také pro vegany (v pastách je použit rostlinný glycerin).
5b3a0c72058ccobrazek.png

Čtěte také:

Reklama