Čtenářky měly možnost testovat bio rýžové mléko, bio mandlové mléko bez cukru a slazené. Také vyzkoušely veganské smetany na vaření, veganskou pomazánku s curry a ananasem, hummus a pomazánku s paprikou a kešu. V tomto článku si přečtete prvních pět recenzí. Jak čtenářkám produkty K-take it veggie chutnaly?

Hana K
Testovala jsem mandlové mléko a velmi mile mě překvapilo. Přiznám se, že si občas kupuji rýžové nebo sójové jen tak, když mám na něj chuť. Mandlové jsem vždy nějak míjela. Proto mě potěšilo, že jsem ho mohla testovat. Nejsem vegetariánka, ale i tak rostlinné potraviny ráda kupuji. Například rostlinné smetany. Jsou lehčí, něž klasické a chutnají výborně. Pokud mám hodnotit pomazánky, tak je to za mě velmi pozitivní chuťová zkušenost. Měla jsem druhy ananas s curry a hummus. Hummus znám, je to moje oblíbená pomazánka a ananas-curry byla pro mě velmi chutná novinka. Děkuji za možnost testování, vše hodnotím jako moc dobré.

Petra P
Pro testování jsem dostala bio rýžové mléko, pomazánky hummus a rajče-bazalka. Můj jídelníček obsahuje hodně zeleniny a celozrnných produktů (pečivo, müsli...), takže jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tyto produkty značky K-take it veggie. Myslím, že je mohu doporučit, chutnaly mně i mému příteli, oba jsme si pochutnali.

Týna P
Maso jím velmi zřídka, preferuji hodně „zelený“ jídelníček a testování mandlového mléka spolu s pomazánkami mě potěšilo. Jsou to potraviny, které v obchodech vyhledávám. Pomazánka hummus byla dobře dochucená a jemná, ananas s curry byla zajímavě pikantní. Hezky se roztíraly, chutnaly mi. Dala jsem ochutnat i kamarádce, kterou také nadchly. Možná bych uvítala v Kauflandu větší balení těchto pomazánek. Jinak nemám co vytknout.

Helena J
Moje testování se skládalo z pomazánek paprika-kešu a rajče-bazalka a chutnala jsem ještě rýžové mléko. Jsem odjakživa „masožrout“ a přiznám se, že svět rostlinných potravin je mi cizí. Tím ale nechci říci, že mi nechutná. Naopak, rýžové mléko bylo pro mě překvapením, hlavně když je hezky vychlazené chutná super. Pomazánky jsou chuťově dobré, snědla jsem je na posezení. Taková dobrá svačinka, když nemám čas vařit. Je to pro mě zajímavá zkušenost, určitě se po nich i dalších podívám, až půjdu do Kauflandu.

Pavlína M
Děkuji za možnost testování, testovala jsem rýžové mléko, hummus a pomazánku rajče-bazalka. K mléku jsem byla nejprve trochu opatrná, přece jen jsem rýžové mléko ještě neměla příležitost ochutnat. Premiéra ale dopadla dobře, je to zajímavý nápoj, nemůžu říci, že mi nechutnal. Pomazánky byly obě dobré, chleba jsem ještě doplnila zeleninou. Měla jsem dobrý pocit, jak je moje večeře zdravá.

Další recenze si přečtete v následujících článku. Budeme rádi, když vás naše tipy naladí k ochutnání rostlinných produktů K-take it veggie z Kauflandu.

Rostlinné produkty jsou vhodné nejen pro vegetariány a vegany.

I když máte pestřejší jídelníček a jíte maso, budeme rádi, když vás inspirujeme a naše rostlinné veggie tipy z Kauflandu vás budou bavit natolik, že u nich zůstanete.

Jsou totiž vhodné pro každého, komu chutnají a kdo se chce stravovat zdravě.


Náš tip
– Kaufland nabízí širokou škálu veganských a vegetariánských produktů, rostlinné produkty navíc neustále rozšiřuje. Velká část sortimentu je v bio kvalitě. Nabídka zahrnuje sójová, mandlová nebo rýžová mléka, jogurty, pomazánky i bezmasé uzeniny nebo hotová jídla. Posledními novinkami jsou bio kokosové jogurty natur nebo příchuť mango-maracuja s lahodnou kokosovou chutí. Mají jemnou krémovou konzistenci, vysoký podíl kokosového mléka, vyšší obsah vlákniny a nízký obsah cukru.

Na KAUFLAND.CZ najdete další veggie tipy i kuchařku. Díky K-take it veggie zůstane vaše strava pestrá a zdravá. Náš test berte jako inspiraci pro váš nákup.

 

Reklama