Čtenářky testovaly Zvláčňující mycí gel 2v1 na tělo a vlasy a Emolienční krém. Přípravky jsou vhodné pro miminka již od narození.

Jaké jsou recenze?

Božena P.

Přípravky testoval dospělý syn, který ekzémem trpí již od dětství. Někdy to má horší, někdy lepší. Používal různé masti, krémy a přípravky. Některé vyhovovaly více, některé méně. Mycí gel mu vyhovuje, pokožka ho po umytí nesvědí ani není více podrážděná. Emolienční krém mu vyhovuje také, dobře se roztírá, pokožku má po namazání vláčnou, bez většího svědění. Nyní ho ekzém naštěstí moc netrápí, tak nemůže posoudit, jestli se stav zlepšuje. Jako prevence jsou tyto přípravky určitě vynikající. Jsme rádi, že jsme se touto cestou dozvěděli o přípravcích A-DERMA.

Anna K.

Jelikož jsem sama atopik, byla jsem velice ráda, že jsem mohla testovat řadu s péčí o pokožku určenou citlivé a suché pleti. Zároveň i vyhovující dětem, jelikož mám dva chlapce ve věku 2 a 5 let. Ti sice nemají problémy jako já, ale v zimě i zdravá pleť mnohem více trpí a je dobré o ni pečovat šetrnými přípravky. Musím říct, že o dětskou kůži bylo skvěle postaráno.

Já jsem velice ocenila zvláště krém, který aplikuji hned po koupeli či sprše. V zimním období mívám pleť opravdu vysušenou se sklonem k červenání a naučila jsem se používat sprchové gely a mléka či krémy s šetrným složením z lékárny. Rozhodně ne navoněné přípravky z drogerie, po nich se mohu uškrábat. Teď jsem tedy vyměnila konkurenční přípravek právě za daný od A-DERMY a jsem velice spokojená. Pokožka je vláčná, a ještě druhý den ráno skvěle hydratovaná.

S gelem do sprchy jsem také velice spokojená. Snad jen že méně pění, ale to je jen důkaz, že nebude obsahovat nebo alespoň co nejméně možných iritačních složek. Co dodat, snad jen děkuji za možnost testovat a rozšířit si obzory.
5e4d2ce45bdd7obrazek.png

Klára Š.

Předem mé zpětné vazby bych vám chtěla poděkovat za zaslání skvělé kosmetiky. Několik let jsem používala krémy od Estée Lauder, ale v posledních pár měsících mi krémy od této značky přestaly vyhovovat. Zkoušela jsem Lancome a to jsem neměla dělat, protože ještě během noci jsem musela krém ze své pleti smýt. Neskutečné pálení a zčervenání pleti byl začátek, ráno jsem šla opuchlá pro léky a pleťové mléko na alergii. Jelikož mám kamarádku na popáleninové klinice, ctím doporučení na Indulonu, který vždy hodně pomůže. Proto se na čas objevila v naší koupelně i tento produkt. Jelikož patří k hutnějším krémům, snažila jsem se objevit něco lehčího. Nyní tedy používám již zaslanou kosmetiku A-DERMA. Výsledek je opravdu znatelný. Pleť není šupinkatá ani červená. Krém jsem také vyzkoušela i na masáž zad mé malé dcery, která nesnese na kůži přípravky na bázi oleje. A její reakce byla ohromující. Mycí gel A-derma patří k oblíbencům mé dcery.

Michaela L.

Krém se mi líbil, že nemá téměř žádnou vůni. Vyfotila jsem fotku svých kolenou a nohou, kde se mi vytvářel jakýsi ekzém nebo taková suchá ložiska a zabírají na to pouze drahé krémy z lékárny, nejčastěji obsahující ureu. Nevím, zda tento krém ji má nebo ne. Každopádně mi ta extrémně suchá místa pomohl vyléčit asi za 14 dní používání. Krém je na mě moc hutný, vyhovovala by mi spíše lehčí konzistence. Kůže po něm nesvědí a je několik hodin hydratovaná. V kombinaci se sprchovým gelem se účinek násobí a sprchový gel vyhovuje i mému skoro 2letému synovi.

obrazek.png

Ilona O.

Dcera se několik let léčí se seboroickou dermatitidou. Používáme různé krémy a šampony. A-DERMA působí opravdu rychle a pomáhá.

Jana P.

Mám velmi citlivou a suchou kůži, proto si kupuji speciální přípravky určené na můj typ pokožky. Už nechci žádné pokusy, proto si hodně vybírám, čím se namažu. Děkuji za balíček s A-DERMOU, mycí gel si opravdu moc chválím. Neštípe, nedráždí, příjemně nevtíravě voní a můžu se s ním mýt opakovaně. Emolienční krém jsem použila pro sebe i pro mého dvouletého syna, který má trochu atopický ekzém. S oběma přípravky jsem spokojená a můžu je doporučit.

Sandra K.

Moje dcera má od narození atopický ekzém, který ji trápí hlavně na podzim a v zimě. Máme vyzkoušené některé krémy a masti, ale byla jsem zvědavá, jaký bude Emolienční krém od A-DERMY. Musím říct, že její svědivé šupinkaté mapy na pokožce se rychle zklidnily a zhojily. Největší problém u dětí není samotná vyrážka, pokud si ji nerozdrbou, ale svědění. Krém zafungoval moc pěkně, hezky kůži promazal a s jeho pomocí se kůže pěkně zahojila. Ještě jsme použily i mycí gel na tělo a vlasy, já a starší dcera, je skvělý.

Romana L.

Jak mycí gel na tělo a vlasy, tak samotný krém mi udělaly velkou radost. Jsou opravdu velmi vhodné pro suchou a podrážděnou kůži, kterou nevysušují, nedráždí, neprovokují ke svědění nebo pálení. Jsem ráda, že jsem našla díky testování další z mycích gelů, které mohu používat. Krém jsem věnovala sestře, která jej využila pro ročního synka. Ten má trochu ekzém a suchá místa na ručičkách a pod kolínky. Také si ho dost chválí.

Blanka P.

Krémy a gel A-DERMA mi doporučili v lékárně, proto jsem byla moc ráda, když jsem ho dostala na testování. Mám problém s ekzémem na rukou, který občas hodně potrápí. Takže nepoužívám žádná mýdla ani šampony z „normální“ kosmetiky, ale musím si kupovat speciální kosmetiku v lékárně. Mycí gel si dokonce nosím v kabelce, protože v práci nebo někde mimo, třeba v restauraci si nemám možnost mýt ruce speciálními mýdly, která by nedráždila. Mycí gel po vypotřebování musím hodnotit pozitivně. Příjemná konzistence, umyje, ale nedráždí, můžu se na něj spolehnout. To samé krém, který je vhodný i pro miminka.

5e4a64b12ce41obrazek.png

Více informací naleznete ZDE.

5dde94102de5cobrazek.pngTématem atopické dermatitidy se zabývá i Evropské dermatologické fórum (EDF). To loni vydalo nová evropská doporučení týkající se péče o pacienty s atopickou dermatitidou. Obsahují nové informace i z oblasti emolienční péče. Fórum vymezilo pojem Emolient+, tedy emoliencium, které obsahuje aktivní látky působící účinně na léze atopické dermatitidy. Označní Emolient+ získala díky svému jedinečnému složení také řada Exomega CONTROL od A-dermy. Odborníci konkrétně zmiňují saponiny a flavonoidy obsažené v extraktu z výhonků ovsa Rhealba®.
5e5d003fadafbobrazek.png

Reklama