Čtenářka Petra, Amálka 5 let
Od chvíle, co máme doma hrací My Little Pony Twilinght Sparkle, tak Amálka odsunula všechny ostatní hračky na vedlejší kolej. Hned první večer udělala pro oba malou postýlku a dala si jí vedle svojí, aby na ně hezky viděla. Twilight Sparkle pořád češe a každou chvíli pouští zvuky a písničku, kterou vydává. Naštěstí je hudba celkem příjemná, což ocení každá maminka, zatím mi přehrání padesátkrát za den nevadí. Už jsem se několikrát přistihla, že si písničku Twilight Sparkle zpívám také. Musím říct, že jsem se obávala, že díky častému česání jednorožce Amálkou bude za chvíli bez hřívy, ale je to kvalitní materiál, takže drží. I tělíčko je z kvalitní hmoty, takže myslím, že dceři vydrží dlouho a dá se i otřít mokrým hadříkem.  Dnes si Twilight Sparkle se Spikem vzala i do školky, protože ji chtěla samozřejmě ukázat kámoškám.  Amálka ráda sleduje kreslený seriál My Little Pony a nyní se chystáme i na celovečerní film, takže myslím, že s námi tato nová hračka půjde do kina
také.

Čtenářka Karolína, Danielka, 4 roky
Moc děkuji za možnost testovat se svou dcerou My Little Pony Twilinght Sparkle, testovací balíček jí udělal moc velkou radost! Od chvíle, co ho rozbalila, je stále s ním. Zpívá si s ním, hraje, vymýšlí příběhy. Nosí si ho do školy, domluvila si s kamarádkami, že si udělají My Little Pony domeček. Je to moc roztomilé. Jsem spokojená, že má dcera má oblíbené pozitivní hračky, že jí baví. Určitě najde pod stromečkem další postavičku My Little Pony, bude to pro ní překvapení.

Naše články:
Testujeme v redakci kouzelné postavičky My Little Pony

Výzva k testování: Otestujte se svými dětmi kouzelné postavičky My Little Pony
 

Co spolu se čtenářkami testujeme? Na jaké další recenze se můžete těšit?
 
My Little Pony – Podmořský hrací set s poníkem
Filmem inspirovaná řada figurek My Little Pony vám představí poníky, jak jste je ještě neviděli. Tento produkt obsahuje 7,5 cm poníka s doplňky, kterého si můžeš nastavit do různých póz přesně jako z filmu! Každý poník se prodává zvlášť.

My Little Pony – Zpívající mořský poník
Každé mini balení přináší zpívající momenty a obsahuje poníka, obal a doplňky. Polož si poníka na ruku a poslechni si, co zpívá. Každý poník se prodává zvlášť.

My Little Pony – Poník s doplňky a převleky
Velcí 15 cm poníci jsou doplněni o převlek podle filmové předlohy a doplňky. Šaty poníků můžeš střídat mezi sebou. Každý poník se prodává zvlášť.

My Little Pony – Plyšový poník s mávajícími křídly
Magický 30 cm vysoký plyšový poník s mávajícími křídly. Stlačte poníkovu nohu a sledujte, jak se jeho nádherná křídla rozpohybují.


My Little Pony - Hrací set se zpívající Twilight Sparkle a Spikem
Nový hrací set s Twilight Sparkle a jejím kamarádem Spikem. Nechej zpívat každého zvlášť nebo je nech hrát dohromady. Každý poník se prodává zvlášť. 

Více na stránce www.hasbro.com

Reklama