Jana Hrabětová
Již dlouho používám prací gely. Persil mám velice ráda. Doma mám dvě dítka a manžela, který pracuje manuálně po stavbách, a tak o špinavé prádlo není u nás doma nouze. Byla jsem mile překvapena malým dávkováním, na to si musím dát pozor a odměřovat. Je skvělé, že na 20 praček vám stačí 1 litr přípravku. Syn pracuje v pohostinství, proto mám na jeho oblečení neustále skvrny, fleky od mastnoty se opravdu špatně perou, tak jsem před vypráním dala trochu Persilu 360° Complete Clean na košili a asi 15 minut počkala, než jsem dala prádlo prát. Byla jsem mile překvapená, že skvrna po prvním vyprání na 40 stupňů byla pryč. Jsem spokojená, jak s výsledkem praní, tak s příjemnou svěží vůní a to i bez aviváže. Redakci děkuji za testování a za tip na praní, určitě si Persil 360° Complete Clean budu kupovat.

5b6aadcbc9e6eobrazek.png


 Eliška
Jsem ráda, že jsem testovala Persil 360° Complete Clean. Děkuji vám všem za možnost si tuto novinku vyzkoušet. Peru každý den, protože mám osmi měsíční Kristýnku. Na mnohém oblečení máme skvrny od příkrmů, hlavně od mrkve. Byla jsem nadšená, že skvrny z oblečení a hodně i z bryndáčků jsou pryč. Prádlo je krásně vyprané a příjemně voní. Také se mi líbí malé balení na 20 praní. Pokud tahám vše s malou, je znát každé kilo v tašce. Jsem moc spokojená a určitě budu Persilu 360° Complete Clean kupovat. Protože pěkně vypere a mé prádlo zbaví bez námahy všech skvrn.

Klára
Děkuji za možnost testování – Persil gel prošel opravdovou zkouškou! Vyprala jsem s ním všechny věci, které přivezly děti z tábora. Vše bylo zašpiněné, zatuchlé, umazané od hlíny, trávy, zaschlé zbytky jídla. Tak jsem všechno roztřídila a šup s tím do pračky s gelem Persil 360° Complete Clean. Podívala jsem se na dávkování, přece jen mám vždy snahu dát do pračky více gelu, než mám. Při žehlení jsem zkoumala, jak jsou věci vyprané – a byly dobře vyprané, tak mám s testovaným gelem velmi dobrou zkušenost. Podotýkám, že děti neměly bílé ponožky, protože ty když se zašpiní, myslím, že je dočista nevypere nic. Takové věci je dětem, které řádí venku, zbytečné kupovat. Ale barevná trička, mikiny a tepláky byly hezky čisté.
 
Hana Krausová
Persil 360° Complete Clean je účinný, hezky voní a odstraňuje skvrny. Vyzkoušeno na utěrkách a tričku, které jsem si potřísnila zmrzlinou. Jsem s ním spokojená.
 
Monika
Peru skoro každý den, máme dvě děti, takže se mi nový Persil 360° Complete Clean velmi hodil a testovala jsem ho hned, jakmile mi dorazil domů. Vůně – hezká, svěží, pere – kvalitně, stačí opravdu menší dávka díky koncentraci, skvrny – ano, dobře odstraňuje, mastnou skvrnu jsem raději ještě před praním potřela samotným gelem a po vyprání úplně vybledla. Doporučuji. Testování mne bavilo.
 
Eva
Do testování pracího gelu Persil 360° Complete Clean se zapojila i moje dcera, která si pere své věci zvlášť, aby se jí neobarvily nebo nesmíchaly s jinými věcmi, které běžně peru. Má to ráda pod kontrolou. Obě jsme se shodly, že celá plastová láhev vydrží na 20 dávek (dělaly jsme si čárky), krásně voní příjemnou vůní, takovou čistou, pere dobře a nezanechává skvrny jako někdy prášek, fleky a skvrny od jídla také vypral dobře. Za nás – spokojenost.
 
KiKi
Ráda peru, žehlím, mám ráda, když prádlo voní. Díky za testování Persilu 360° Complete Clean, prala jsem v něm povlečení, utěrky a ubrus, lehká trička, džíny a mikiny. Na svetry a košile používám jiné gely, na jemné prádlo. Tento gel je velmi dobrý, splnil moje očekávání, příště si ho také koupím.

Persil gel je nyní o 40 % účinnější v každé kapce gelu

Rádi používáte prací gely Persil pro jejich výbornou účinnost, jednoduché použití a nádhernou vůni? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nové gely Persil 360° Complete Clean mají novou recepturu, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn v každé kapce.

BeFunky-collage-1-.jpg

Nová a vylepšená receptura pracích gelů Persil

Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla.

Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí *

Pro praní bílého a stálobarevného prádla doporučujeme Persil Gel univesal a pro barevné oblečení Persil Color Gel se speciálním složením pro obnovu barev.

Nové a účinnější gely Persil jsou k dispozici v maloobchodním prodeji od dubna letošního roku. Gely Persil 360° Complete Clean koupíte v nové modernizované lahvi. Obvyklá prodejní cena gelů je 169 Kč (20 PD), 529 Kč (60 PD).

* Na základě více koncentrované receptury v porovnání s předcházející.
   Menší spotřeba CO2 ve fázi dopravy, méně plastového odpadu, menší spotřeba vody na výrobu gelu.

Více o Persilu naleznete ZDE.

Logo-Test.jpg

Naše články:

Uložit

Reklama