Persil 360° Complete Clean jsem vyzkoušela ráda. Jsem příjemně překvapená prací silou i při nižším dávkování, skvrny mizí jak mávnutím kouzelného proutku. Dále musím zmínit svěží vůni, která dlouho vydrží. Persil používám již řadu let a líbí se mi jeho neustálé zlepšování. Díky němu máme krásně svěží a čisté prádlo.
Petra S.
 
Praní bílého prádla je alespoň u nás doma vždy sázka do loterie – zmizí fleky nebo ne, zašedne nebo ne. Proto jsem byla na Persil 360° Complete Clean hodně zvědavá. Vyzkoušela jsem bílé prádlo s různými druhy skvrn a „SUPER“ vše čisté, bez flíčků, krásně bílé a navíc voňavé. Usnadnění je i silnější koncentrace, nemusím tahat velké, těžké nádoby s pracím gelem.
Veronika B.
5b962b509d98cobrazek.png

 
Mám velkou rodinu a prádlo peru denně, proto si pochvaluji silnější koncentraci a nižší dávkování. Persil 360° Complete Clean opravdu vypere silně zašpiněné bílé prádlo ( i nepraktické bílé tenisky mého syna). Prádlo je zářivě bílé a neuvěřitelně voňavé. Všem doporučuji vyzkoušet, výsledky opravdu stojí za to.
Renáta
 
Dobrý den do redakce, v první řadě chci poděkovat za možnost testování i krásných soutěží. Persil 360° Complete Clean jsem otestovala moc ráda a s ohledem na naši rodinu, jsem testovala ještě ten den, co mi přišel J. Peru totiž každý den. Tento Persil skvěle vypere a hlavně bez problémů odstraní skvrny. Pokud je to díky tekutému odstraňovači  skvrn, který je v Persil 360° Complete Clean obsažen, tak je bezvadné, že barva na prádle nevybledne, ale skvrny odstraní. Také jsem ráda, že má vysokou koncentraci a díky tomu stačí podstatně menší balení. Jsem s Persilam 360° Complete Clean velice spokojena a určitě ho budu používat i nadále.
Děkuji, Jana L.
 
Persil 360° Complete Clean jsem začala testovat na oblečení mé dcery, která se vrátila z tenisového kempu. Takže – zatěžkávací zkouška. Prala jsem jemné bílé prádlo na 30°C a mile mne překvapilo, jak pěkně bylo vyprané – všechny antuka byla pryč. Bílé ponožky od antuky jsem prala na 50°C a hodně z oranžového nádechu se vypralo. To zatím jiný prací prostředek nedokázal. Jsem spokojena. Prádlo je pěkně vyprané, Persil dobře odstraňuje skvrny a také moc hezky voní.
Děkuji za pěkné testování, příště se zase ráda zapojím, Adéla
 
Hezký den,
Persil 360° Complete Clean jsem vyzkoušela na praní v pračce a díky testování přes léto i na ruční praní na chalupě. Musím říci, že jsem byla velice spokojena, když jsem prala na chalupě prádlo v ruce, bylo krásně vyprané, čisté a voňavé. Nejen z prádla, ale i z rukou jsem cítila jemnou, nevtíravou vůni ještě dlouho po praní. Také mi vyhovuje, že krásně pere i při nízkých teplotách. Tudíž ho hojně využívám i na jemné prádlo, které peru mezi 20 – 30°C a prádlo je krásně vyprané – dokonce i od mastiček, které používám na noc – nikde nezůstane žádná skvrna. Další plus, které Persil 360° Complete Clean má je krásně vyprané a vybělené bílé prádlo. Všechno bílé prádlo mi přijde podstatně vybělenější a zářivější než jsem měla dříve.
Děkuji za možnost testování a za zařazení nového pomocníka do naší domácnosti, Pavla R.
 
Pěkný den,
Děkuji za možnost testování pracího gelu Persil 360° Complete Clean. Máme malou restauraci a tak velmi často peru ubrusy a bílé prádlo. Z Persilu 360° Complete Clean jsem nadšená. Na ubrusech často zůstávají mastné skvrny, fleky od vína atd. Hodně často musím používat přípravky na odstranění skvrn, prádlo předtím stříkat či přeprat v ruce než je dám do pračky. Persil 360° Complete Clean určitě není všemocný, ale oproti přípravkům, které jsem používala dříve, tento vypere 98% všech skvrn. Jsem spokojena, že je Persil koncentrovaný, tudíž nemusím tahat tak velká balení. Již jsem si pořídila balení pracího gelu.
Děkuji za dobrý tip! Kateřina K.
 
Praní prádla patří mezi moje každodenní povinnosti a svým způsobem i radosti. Pokud má člověk kvalitní prací prostředek, vidí totiž okamžitý výsledek. A to pak člověka baví. Výrobky Persil mě ještě nikdy nezklamaly. Na radu opraváře praček pravidelně střídám prášek a gely. Vždy podle potřeby, samozřejmě. Novinkové gely Persil 360° Complete Clean mají opět příjemnou vůni a barvu, jež evokuje pocit čistoty. Velmi oceňuji pak vylepšenou recepturu, díky které jsou gely účinnější, a tudíž ohleduplnější k životnímu prostředí. Gely používám ráda hlavně pro rychlý prací program, neboť jako promovaný chemik vím, že se tekuté prostředky snadněji rozpouštějí a vykonávají tak i v minimálním čase a při nízkých teplotách funkci, pro kterou byly stvořeny, bez problémů. Hodí se také pro ruční praní, když potřebujte něco narychlo přemáchnout v umyvadle. 
Marcela M.
 
Persil gel je nyní o 40 % účinnější v každé kapce gelu

Rádi používáte prací gely Persil pro jejich výbornou účinnost, jednoduché použití a nádhernou vůni? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nové gely Persil 360° Complete Clean mají novou recepturu, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn v každé kapce.

obrazek.pngNová a vylepšená receptura pracích gelů Persil

Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla.

Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí *

Pro praní bílého a stálobarevného prádla doporučujeme Persil Gel univesal a pro barevné oblečení Persil Color Gel se speciálním složením pro obnovu barev.

Nové a účinnější gely Persil jsou k dispozici v maloobchodním prodeji od dubna letošního roku. Gely Persil 360° Complete Clean koupíte v nové modernizované lahvi. Obvyklá prodejní cena gelů je 169 Kč (20 PD), 529 Kč (60 PD).

* Na základě více koncentrované receptury v porovnání s předcházející.
   Menší spotřeba CO2 ve fázi dopravy, méně plastového odpadu, menší spotřeba vody na výrobu gelu.

Více o Persilu naleznete ZDE.

Přečtěte si také:

Čtenářky testují Persil 360° Complete Clean: Spolehlivě pere a odstraňuje skvrny

Redakce testuje nový gel Persil 360° Complete Clean

Testování pro všechny pradlenky: Testujte nové gely Persil

Persil gel je nyní o 40 % účinnější v každé kapce gelu

Reklama