Do testování se zapojilo 10 našich čtenářek. Ty jsme poprosili o jejich recenze, které jsme shrnuli do článků. Zde si můžete přečíst první část recenzí. Jak se testerkám líbily novinky Dove?
5b8d4294ac6d4obrazek.jpg

Helena M:
Obě novinky mi udělaly velkou radost! V horkých dnech je sprcha nutností, takže jsem se hned pustila do testování. Zajímalo mne složení, vůně a jak je pokožka voňavá a hebká. Musím říci, že vůně je opravdu krásná a to obou variant, zelené i růžové. Mám citlivou pokožku, tak mne mile překvapilo, že oba gely byly velmi příjemné a nedráždivé. Po koupeli jsem cítila, jak kůže pěkně voní ještě dlouho po utření. Svěží, sladší vůně. Testování se mi moc líbilo a bavilo mne. Koupím si je, až je vypotřebuji.

Eva P.:
Z testování jsem byla nadšená já i mé spolubydlící, které jsem do testu také zapojila. Testovaly jsme tři, oba gely jsou super. Mne se víc líbila – tedy voněla mi zelená varianta, ostatním dvěma ta červená. Rozhodovaly jsme se podle vůně, protože oba gely jsou velmi příjemné a kůže je hebká a vláčná, dobře se smývají a hydratují. Skvělé gely nejen do horkého léta.

Karolína K.:
Jak gel Anti Stres, tak Sensitive skin mi voněly. Používám micelární vodu na obličej, je to základ mého odlíčení. Proto jsem ráda, že se micely dávají již i do sprchových gelů. Ráda o sebe pečuji, tyto složky jsou prospěšné. Oba gely mohu doporučit. Jsem s nimi spokojená.

Týna H.
Jsem moc ráda, že jste mne vybrali do testování novinek Dove, ty gely jsou super! V létě se sprchuji ráno i večer, sprchové gely kupuji neustále a jsem ráda, když nevysušují pokožku a krásně voní. Tyto nové gely s micelami jsou hodně příjemné, zajímavě voní a hydratují. Super volba pro mytí a požitek z voňavé sprchy.

Laďka P.
Máme velkou rodinu a spotřeba sprchových gelů je u nás velká, ne všichni ale používají stejné. Tyto dvě novinky jsem testovala já a moje dospívající dcera. Mě oslovila více varianta Anti- Stress, dceru Sensitive Skin. Já mám dost suchou pokožku, ocenila jsem, jak hezky byla kůže po koupeli vláčná a nevysušená. Dove je moje oblíbená značka, dcera používá také Dove antiperspiranty. Oběma se testování moc líbilo a novinky jsou krásné!
5b8d42a20e17bobrazek.jpg

Těšte se na další recence od čtenářek, které testují micelární sprchové gely Dove.

Testovali jsme:

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

Více informací najdete ZDE .

Naše články: