OI000003-4-.jpg

Aby byly jejich dny co nejpříjemnější a bezproblémové, měly naše vybrané kamarádky, které preferují vložky, (v redakci používáme spíše tampony, kalíšky nebo menstruační kalhotky) možnost otestovat dámské vložky Ria Ultra, které jsou na trhu hned v několika variantách. Vyznačují se tím, že jsou tenké, ale extra savé jádro zajišťuje dokonalou absorpci, která nepropustí žádnou tekutinu.

Testovaly se tyto hygienické potřeby:

  • Ria Ultra Normal bez křidélek
  • Ria Ultra Normal Plus s křidélky
  • Ria Ultra Normal Plus Waterlily s křidélky a vůní
  • Ria Ultra Super Plus delší s křidélky
  • Ria Ulta Night s křidélky a vhodné na noc
  • Ria Ultra Normal Plus Odour Neutraliser s křidélky a schopností pohlcovat zápach

OI000436.jpg

Monika

Tampóny mi nedělají dobře, špatně se mi s nimi zachází a mám při jejich nošení nepříjemný pocit, a tak jsem celý život věrná vložkám. Značka Ria patří k mým ozkoušeným a nejoblíbenějším. Aby se mi vložka během dne nikam nepohybovala, používám výhradně varianty s křidélky. Výrobky, které jsem měla možnost vyzkoušet, byly všechny velmi příjemné. Intimní partie jsme v nich měla jako v bavlnce a při pravidelné výměně rozhodně nehrozilo žádné protečení. Uvítala jsem zejména variantu Odour Neutraliser se schopností pohlcovat zápach.

OI000026-2-.jpg

Jana

Tampóny používám až ke konci menstruace, kdy je krvácení slabší, jinak dávám přednost vložkám. Výrobky od Ria mě nikdy nezklamaly. Jsou z velmi příjemných a jemných materiálů, takže se mi nestalo, že bych byla dole odřená, jako u některých konkurenčních výrobků. Chválím si hlavně varianty, které jsou doplněné vůní a taky vložky Ria Ulta Night, které jsou silnější, a skvěle se tak hodí na noc. Vložky jsem vyzkoušela i při sportu a celou dobu výborně držely tam, kde měly. Cítila jsem se při jejich nošení velmi komfortně.

OI000033-2-.jpg

Tereza

Značku Ria používám už roky, takže jsem byla hned pro, když jsem mohla zkusit nějaké jejich další produkty. Používám výhradně varianty s křidélky. Z testovaných vložek mi skvěle vyhovovaly Ria Ultra Normal Plus s křidélky a Ria Ultra Normal Plus Waterlily, které mají jako bonus příjemnou vůni. Skvělá byly také Ria Ultra Normal Plus Odour Neutraliser. Jde o velmi pohodlné vložky z příjemného hebkého materiálu. Všechny jsou spolehlivé a při svých dnech jsem se na ně mohla vždy spolehnout. Odour Neutraliser jsem vyzkoušela i při běhání a byla jsem překvapená, jak jsou pohodlné. Občas mívám problémy s vložkami v noci, kdy špatně absorbují a tekutina z nich často vyteče a já musím ráno řešit špinavé prádlo nebo i povlečení. S Ria Ulta Night jsem ale takové problémy neměla.

OI000020-2-.jpg

Justýna

I přes to, že jsou tampóny považovány za pohodlnou menstruační pomůcku, mně prostě vůbec nevyhovují. Nikdy jsem se je nenaučila aplikovat. Proto celý život používám vložky. Ty jsou mi naopak pohodlné a vůbec si nestěžuji. Ria vložky si běžně kupuji, protože mají příznivou cenu, a navíc se na ně mohu spolehnout. Tentokrát jsem vyzkoušela Ria Ulta Night s křidélky a vhodné na noc, které jsem do té doby neměla. Neprotečou, přitom jsou tenké a křidélka opravdu drží! Druhou variantou byly vložky Ria Ultra Normal Plus Odour Neutraliser s křidélky a schopností pohlcovat zápach, ze kterých jsem byla také překvapená. Pravda je, že se občas první dny opravdu bojím, aby nebylo něco cítit. Na toaletě jsem teď zjistila, že je zápach méně intenzivní, takže už se vůbec nebojím, že bych byla cítit třeba v kanceláři.

OI000438.jpg

Více informací o menstruačních pomůckách značky Ria najdete zde nebo zde


Reklama