První část čtenářských recenzí si můžete přečíst v tomto článku: Čtenářky testují Hobžovy brambůrky.

Redakční test si můžete přečíst ZDE: Velký test Hobžových brambůrků: Ochutnaly jsme slanou klasiku i netradiční příchutě

Jaké jsou zbývající čtenářské recenze? Jaké chutě vedou a kterým nejde odolat?

6166a4aca1c6bobrazek.pngMíša
Hobžovy Strážnické brambůrky jsou výborné k vínu, pivu nebo jen tak na mlsání u televize. Zaujala mně především papriková příchuť, která je opravdu plná a není ošizená jako od jiných výrobců. Děti zase preferují hořčičné. Na Strážnických brambůrkách mě rozhodně baví jejich rozmanité příchutě, ze kterých si vybere každý, a jejich opravdová bramborová chuť.

ha.jpg

6166a4b1b0e43obrazek.pngNika
Naše rodina má obecně ráda brambůrky. Není příležitost, ke které bychom si je nevzali. Oslavy, setkání s kamarády nebo sledování filmu. Brambůrky jsou vždycky s námi.
Naše nejoblíbenější jsou jemně solené, stará dobrá klasika. Říkáme jim – pravé hospodské. To jsou ty brambůrky, které si objednáte s pivem v hospodě a povídáte si s přáteli.
V těsném závěsu, hlavně na mém žebříčku, jsou slaninové. Mám ráda slaninovou příchuť obecně, takže když brambůrky tak slaninové. Já je nejradši mlsám u mé oblíbené Pina colady.
U příchutě hořčice jsme byli trošku na rozpacích. Cože? Hořčičné? Hořčici máme rádi jako přílohu k párku v rohlíku. Ale šli jsme do toho. Manželovi moc nechutnali, podle něj jsou dost štiplavé. Ale já byla mile překvapena, ta štiplavost mi chutnala a snědla sem celý pytlíček…

U příchutě cheddar a jalapeňo jsem se bála, že jakmile dám brambůrek do pusy, bude to pálit jako čert a budu potřebovat 10 litrů vody na uhašení pálivosti J. Ale opak je pravdou, brambůrky nejsou vůbec pálivé, protože chuť jalapeňo je vyvážená cheddarem. Brambůrky jsou jemné a sýrová příchuť je příjemná.

Z nostalgie jsme také ochutnali příchuť sůl a ocet. Tato příchuť možná není v Čechách tak obvyklá, je oblíbená hlavně v Británii, ale já se s ní ráda vracím do druhého ročníku střední školy, kdy jsme v Británii byli na výletě a octové brambůrky jsem tam ochutnala poprvé. Nepatří sice mezi mé úplně nejoblíbenější, ale jednou za čas si je koupím z nostalgie. 

6166a4bab8591obrazek.pngRomana
Jsem milovnicí slaných brambůrků, stejně jako moje děti. Musíme je mít z dohledu, protože jinak je sníme na posezení. Proto jsme byli moc rádi, když nám doma přistál balík s mnoha druhy brambůrků. Každý má trochu jiné chutě, za mě ale byly skvělé všechny. Tenké bramborové lupínky, které křupnou v puse, a navíc nejsou mastné. Vyzdvihla bych Strážnické brambůrky hořčicové a Hobžovy brambůrky cheddar a jalapeňo, ty jsou opravdu skvělé. Obecně se mi líbí, jak jsou každé trochu jiné a výběr je opravdu pestrý. Dětem chutnaly všechny, kromě varianty sůl a ocet, která jim přišla průměrná a klasika v podobě solených trochu nudná. Je ale jasné, že tradice musí být.

as.jpg

6166a4c0b5080obrazek.pngOlga
Testování Strážnických brambůrků jsem ocenila já i můj partner. Brambůrky si totiž dáváme většinou večer u televize, když společně pijeme víno. Mně moc chutnaly Strážnické brambůrky česnekové a hořčicové - ty jsou pro mě TOP. V těsném závěsu pak byly také Hobžovy brambůrky cheddar a jalapeňo a sůl a ocet. Úplně mě neoslovila chuť smažené cibulky – co člověk, to jiné chutě. Musím ale říct, že i všechny ostatní byly dobré a rozhodování tak nebylo zase tak jednoznačné.

6166a4c5d0789obrazek.pngPetra
Testování Hobžových Strážnických brambůrek bylo moc příjemné. Jak jde o jídlo, ráda se pustím do všeho! U těchto brambůrek musím pochválit hlavně jejich konzistenci. Jsou hezky tenké a křupavé, velké tak akorát do úst. Zároveň jsou tak akorát pevné, že se nepolámou a nerozdrobí v sáčku. Mým favoritem jsou Hobžovy brambůrky cheddar a jalapeňo a Hobžovy brambůrky sůl a ocet, protože miluju výrazné chutě. Právě proto mě ze Strážnických brambůrek nejvíce oslovily česnekové a hořčicové. Tato ochutnávka pro mě byla dobrou inspirací pro další nákup, protože po těch z testovacího balíčku se už dávno zaprášilo.

ss.jpg

Jaké brambůrky jsme měli možnost testovat?

  • Strážnické brambůrky jemně solené
  • Strážnické brambůrky česnekové
  • Strážnické brambůrky hořčicové
  • Strážnické brambůrky slaninové
  • Strážnické brambůrky paprikové
  • Hobžovy brambůrky cheddar a jalapeňo
  • Hobžovy brambůrky smažená cibulka
  • Hobžovy brambůrky sůl a ocet

dopo.jpg

Ačkoliv jsou Češi ve volbě své oblíbené brambůrkové příchuti spíše konzervativní a první místo si u 65 % z nich drží tradiční solené brambůrky, stále se najdou také milovníci experimentů.

Našim zákazníkům se snažíme maximálně naslouchat, a to nejen tím, že průběžně sledujeme jejich chuťové preference. Denně odpovídáme na dotazy a komentáře na naší zákaznické lince nebo on-line v knize dotazů. Pokud se například častěji opakuje prosba o zařazení nějaké konkrétní příchutě do naší nabídky, potom skutečně zkoušíme takové poptávce dostát. V tom je síla našeho přístupu české rodinné firmy,“ vysvětluje Libor Hobža.

Více na Hobza.cz
615c1ad5d3c8eobrazek.png

Naše články:

Reklama