Do našeho testování se zapojilo deset žen, které uvedly, že je trápí vaginální suchost. Jak byly spokojené a co nám napsaly?

62a313c163ae7image.pngProdukt GYNELLA AtroGel už měnit nebudu... super je že má vaginální aplikátor, po 7 dnech se opravdu suchost zmírnila.

62a313c4955c3image.pngSnadné použití a efekt se dostavil velmi brzy. Cítím se mnohem příjemněji, žádné nepříjemné pocity, hlavně suchost a svědění ustoupily, takže už zase je mi fajn a sedím bez potíží. Překvapilo mě, jak rychle se stav zlepšil. jsem velmi spokojená.

62a313c6bb5d1image.pngGYNELLA AtroGel mě příjemně překvapil již při aplikaci, která je velmi pohodlná. Již třetí den jsem pozorovala zlepšení vaginální suchosti a po týdnu se upravilo i svědění, kterým občas trpím. Z pocitů, které po týdenním používání mám, jsem si jistá, že při pokračování v užívání se zkvalitní i sexuální život, který je díky suchosti bolestivý.

62a313c989cc0image.pngVelmi oceňuji snadnou aplikaci, ideální balení po jednotlivých dávkách. Gel nemá žádnou zbytečnou parfemaci, po aplikaci jsem nepocítila žádný nepříjemný pocit. Rychlý nástup úlevy během 3-4 dnů, ústup svědění, pálení a celkového diskomfortu. Jsem si jistá, při náznaku jakéhokoliv návratu obtíží, že si přípravek pořídím a kúru budu opakovat. Děkuji za možnost seznámení se s tímto výrobkem a touto značkou, velmi mile překvapila.

62a313cbbfa2bimage.pngSnadné použití a okamžité zlepšení, nebo aspoň pocit, že vše je, jak má být. Určitě mě mile překvapilo, jak snadno lze dat věci do pořádku, dekuji.

62a313ce13714image.pngGYNELLA AtroGel mi velice pomohl při podpůrné léčbě vaginální suchosti, jedná se o vynikající zdravotnický prostředek ve formě vaginálního gelu, který podporuje regeneraci fyziologického stavu sliznice. Jsem s AtroGelem velice spokojená, pomohl přesně jak je uvedeno v návodu. Moc děkuji. Ženy v každém věku by měly dbát o intimní diskomfort.

62a313d126a13image.pngMoje zkušenost jen veskrze pozitivní. Snadná aplikace a dobrý výsledek. Jsem spokojená. Vím, co mi pomáhá a jsem ráda, že jsem mohla GYNELLA AtroGel vyzkoušet.

62a313d3d3240image.pngMoc děkuji za možnost testování produktu GYNELLA AtroGel. Překvapilo mě, jaký má výsledek. Pocit vaginální suchosti se velmi zlepšil a použití je velmi komfortní. Mohu doporučit dál. Také se mi zlepšil intimní život, to je velký benefit.

62a313d69549fimage.pngGel je velmi příjemný a dobře se aplikuje. Změnu jsem pocítila během pár dnů. Po zavedení nedráždí, mám velmi citlivou sliznici, takže potřebuji jemnou formu péče. Jsem ráda, že jsem tento přípravek objevila, najít něco, co funguje není snadné. Děkuji za doporučení a možnost vyzkoušení.

Co mohly testerky vyzkoušet a testovat?
Vaginální gel s kyselinou hyaluronovou pro prevenci a podporu léčby vaginální suchosti(atrofie). Zdravotnický prostředek GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující kyselinu hyaluronovou, sójový isoflavonoid genistein a TIAB® komplex.

6267aea009e83obrazek.png

Jedinečná kombinace těchto tří složek:

 • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice,
 • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií,
 • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí.

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je:

 • pocit sucha,
 • pálení,
 • svědění,
 • bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo také při pohlavním styku).

Uvádí se, že suchostí poševní sliznice trpí téměř 40-50 % žen nad 45 let (období menopauzy). V tomto období výrazně klesá hladina estrogenů v organismu, což se projevuje i změnami na poševní sliznici. Díky nedostatku estrogenu se sliznice pochvy ztenčuje, ztrácí svou pružnost i schopnost lubrikace. Dochází k vysychání a nedostatečné regeneraci tkání. Poševní pH stoupá a sliznice se stává náchylnější k vaginálním infekcím.

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro s antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

 • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
 • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
 • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
 • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.

Více najdete na

Podívejte se na video:


Naše články:


6267ae879ec4aobrazek.png
 

Reklama