Mlsejte zdravěji se zeleninovými ENJOY CHIPS, snackem výhradně z přírodních ingrediencí. Patentovaná výrobní technologie umožňuje přípravu chipsů z pouze čerstvě sklizené zeleniny. Šetrná výroba uchovává uvnitř každého chipsu všechny organismu prospěšné minerály a vlákninu ze zpracované zeleniny. Ta navíc propůjčuje chipsům jejich barvu a výjimečnou chuť.
ena.jpg

Dana B.
607fe5ebd32a8chi1.jpgDěkuji za možnost testování Enjoy Chips. Jelikož jsem milovnicí brambůrek a trpím na vysoký cholesterol, tak jsem chtěla zkusit zdravou variantu. Většinou mám zábrany měnit návyky, ale řekla jsem si, že už prostě musím. Za prvé mě zaujalo to, že jsou od českých farmářů - ty ráda podpořím, pak mi vyhovuje, že obsahují vlákninu a draslík. V neposlední řadě mám ráda příchuť rajčat a oregana, což je skvělá kombinace. Sleduji ve zdravých potravinách i obsah palmového oleje, který tu není zastoupen, což vítám. Obsahují i minimum tuku a jsou bez chemických dochucovadel, umělých barviv a konzervantů. Jsem mile překvapená a tyto brambůrky budou součástí mého zdravého mlsání.

Zuzka P.
Chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s brambůrky Enjoy Chips. Jsem aktivní sportovec, tudíž si velice hlídám svoji postavu a celkový příjem potravy. Takže se slaným věcem, jako jsou klasické brambůrky (které jsem dříve velmi milovala) opravdu vyhýbám. Jednou jsem ochutnala právě brambůrky Enjoy s příchutí dýně a rozmarýnu a zjistila jsem, že se dá mlsat i zdravě a chutně. Navíc se tyto brambůrky vejdou do mých kalorických tabulek, což mě potěšilo ze všeho nejvíc. Díky nízkému obsahu tuku si mohu v klidu dopřát i celý sáček, který je oproti jiným slaným věcem poloviční. Tuto zkušenost prezentuji mezi své sportovní kolegy, a i ti si tyto brambůrky moc pochvalují. Na našem společném vinném večírku nesměly brambůrky Enjoy rajče oregano chybět. Moc děkuji a brambůrky doporučuji.

Ilona Z.
Měla jsem velkou radost, že jsem vyhrála testování Enjoy Chips a velmi za to děkuji. Byla jsem velmi nadšená, protože ráda mlsám, ale musím si hlídat váhu. Mlsám nejčastěji večer u televize, což je nezdravé, proto jsem ráda, že tyto chipsy jsou s minimálním množstvím tuku a co víc, nejsou tak slané jako klasické brambůrky. Oceňuji, že Enjoy Chips obsahují vlákninu i draslík. 

Martina M.
Chipsy mě mile překvapily, krásně křupou, příchuť zajímavá. Zkoušela jsem dát i dětem, pokud bych jim je nechala, tak to schroupaly do posledního kousku. Myslím, že tohle je fajn zdravá varianta nezdravého jídla. Občas na nějakou příležitost koupíme.607fe5df50b5dblobid0.jpg
Veronika B.
„Zdravé“ Enjoy Chips mě opravdu překvapily. Jsou velice chutné a hlavně nepůsobí uměle. Chuť rajčat a oregana je opravdová. I přesto, že nejsou přesolené ani přesmažené, zmiznou ze stolu rychleji, než mrknete. Co se týče sortimentu „zdravých“ chipsů, jsou to pro mě absolutní favorité. Jako bonus beru, že jsou to veganské chipsy bez přidaných cukrů (pouze 2,4g na 100g, což je rarita u dobře chutnajících chipsů), bez lepku, bez éček i bez palmového oleje. A pokud někomu nechutnají rajčata, najdete je v několika dalších příchutích, takže není nad čím váhat.
607fe54c24e7dobrazek.png

Foto: Se souhlasem Enjoy Chips, redakce.

Čtěte také: 

Reklama