630348b66e59dobrazek.png
Foto: Marta Kratochvílová

Avanti Frizzante má designové balení v malé plechovce, které se k času festivalů a pikniků náramně hodí. My jsme ho testovali i na procházkách po pražské náplavce nebo na filmovém festivalu v Karlových Varech. Vejde se do kabelky, díky tomu ho můžete mít kdykoliv u sebe! Skvělá je i jeho lehká a svěží chuť s jemným perlením, která v parném létě ihned osvěží, doporučujeme Avanti Frizzante dobře vychladit!

Jak Avanti Frizzante chutnalo našim testerkám? Přečtěte si jejich reakce!

6303483ee14b7obrazek.pngAvanti Frizzante se mi hodilo jako super dárek pro kamarádky, se kterými jsme si udělaly letní piknik na Výstavišti v Praze. Brala jsem ho z ledničky hezky vychlazené a do doby, kdy jsem ho rozdala kamarádkám vydržely plechovky chladné. Bylo horko, tak nás krásně osvěžilo. Avanti Frizzante jsem si také koupila na výlet a na koupaliště. Prostě parádní drink, lehce alkoholový, moc nám chutnal. Pozitivně také hodnotím obal a velikost, vejde se do kabelky.

630348433a3a5obrazek.pngTestovaný nápoj Avanti Frizzante jsme s kamarádkami vypily v půlce léta na koncertě pod širým nebem, bylo to super osvěženíčko. Chutné, jemně perlivé s trochou alkoholu je velmi dobré. Mohu doporučit.

630348462aadeobrazek.pngVyrazili jsme s přáteli na procházku a malý piknik do Ďáblického háje. Navštěvujeme jej pravidelně a vždy si sebou připravíme rozmanité pochutiny k jídlu a pití. Avanti Frizzante jsem doma výborně vychladila, a ještě dala na cestu do ledu. Byl zrovna velmi horký den, a tak osvěžení v podobě lahodného Avanti Frizzante nemělo chybu. Avanti Frizzante má velmi příjemnou chuť s jemnými bublinkami a přívětivým množstvím alkoholu. Plechovka má také ideální velikost. Všude se vejde a její obsah stihnete vypít dříve, než zteplá.

6303484b2d57fobrazek.pngAvanti Frizzante jsme si s přítelem vychutnali po náročném a velmi horkém dni společně večer na terase. Hodí se tedy i pro všední okamžiky. Vychlazené chutná báječně a skvěle vás osvěží. Velikost plechovky jako chuťovka ideální. Příště určitě s sebou přibalíme do kabelky/batůžku jako občerstvení na procházku příp. na nějakou kulturní akci pod širým nebem.

6303484e222d3obrazek.pngAvanti Frizzante má velice osvěžující a lahodnou chuť. Příjemně mě překvapila jemnost a harmonie chutí. Nápoj se prodává v elegantní láhvi o obsahu 0,75 l i v praktické plechovce. Obsahuje 8% alkoholu. Přibalit jí můžete nejen na cesty, večírky s přáteli, ale i při návštěvě festivalů a přátel. Můžete jí darovat i jako malou pozornost. Tento lahodný nápoj jsem podávala vychlazený při slavnostní a výjimečné příležitosti, kterou byla dodatečné oslava složení státnic a získání titulu mé milované dcery. Další příležitost, kdy jsem tuto jedinečnou novinku podávala bylo setkání s rodinou, která dva roky nemohla kvůli Covidu přijet do ČR. Všechny tento sycený nápoj oslovil. V letních dnech si tuto novinku zamilujete. Zaujme svou chutí napříč všemi generacemi. Doporučuji všem, kdo miluje bublinky.

630348509fa61obrazek.pngAvanti Frizzante je skvělý a osvěžující nápoj, hlavně v tomto letním období, kdy je přes 30 stupňů, ale je ho potřeba pořádně vychladit. Také je perfektní, že se snadno vejde do kabelky, i když já jsem ho vypila vždy doma v klidu v perfektním křesle.
630348531a194obrazek.pngMoc mně chutnalo, hodí se akorát do letních dnů. Vzala jsem ho s sebou na procházku a na oslavu ke kamarádce. Nejlepší je vychlazené.

63034855af1b2obrazek.pngAvanti Frizante mi velmi chutnalo, jeho chuť a osvěžení ocenily i mé kamarádky při procházce Prahou a určitě doporučím i dalším lidem.

630348585178dobrazek.pngDobře vychlazené Avanti má osvěžující chuť, je lahodné s příjemnou vůní a hodí se do horkých letních dní. Popíjela jsem Avanti s rodiči, když přišli popřát synkovi k svátku. Moc jim drink chutnal. Ještě jednou děkuji.

Děkujeme našim testerkám za jejich recenze a jsme rádi, že si testovaný nápoj Avanti Frizzante krásně užily a že jim chutnal!

630348c1986c6obrazek.png
Foto: Marta Kratochvílová

Naše doporučení: Užijte si zbytek léta a mějte vždy po ruce praktického parťáka, který je navíc skvělou volbou pro tento sluncem provázený čas! Je jen na vás, kam si ho s sebou vezmete. Na festival, piknik nebo na dámskou jízdu? Jedno je ale jasné, bez Avanti Frizzante se už neobejdete, a to nejen vy, ale ani žádná cool fotka na vašem Instagramu.

630347f4a44d3obrazek.png

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 29,90 Kč.

sss.gif

6303489e03712obrazek.png

Také jsme psali:

Reklama