Testování aku stěrky Kärcher probíhalo v různých domácnostech a různých podmínkách. Vyzpovídali jsme naše čtenářky, tentokrát z Moravy, jak byly s aku stěrkou spokojené a jestli by si ji pořídily domů. Děkujeme čtenářkám za jejich recenze a těšíme se na další, které uveřejníme v příštím týdnu.

Irena, 42 let

Karche

Bydlíme ve velkém rodinném domku. Naše okna se mi ani nechce počítat. Máme plastová okna, takže jejich údržba není těžká, ale mytí je někdy dřina. Okna myju dvakrát až třikrát ročně, většinou se snažím vrhnout na celý dům a zvládnout všechno za jeden víkend. Když to počasí dovolí. Doteď jsem používala vodu s přípravkem na mytí oken. Vždycky jsem okno umyla, setřela gumovou stěrkou, kterou jsem po každém pohybu musela otřít do čistého hadru. A nakonec jsem okna leštila novinovým papírem. Stejně byly vždycky šmouhaté. S aku stěrkou Kärcher to bylo něco jiného. Okna v celém domě jsem měla umyté za sobotní dopoledne! To je fakt rekord. U ruky jsem měla jen jednu hadru na dolešťování, občas se šmouha objevila. Ale to bylo více ze začátku, než jsem se naučila aku stěrku přiložit fakt pořádně. Takže za mě super přístroj, který šetří čas.

Karche

Alena, 56 let

Karche

Mytí oken mě samozřejmě nebaví, ale většinou se mi podaří je najisto umýt na jaře. A někdy i na podzim :) Používám na okna parní čistič, se kterým to jde moc dobře. Ale vadí mi, že to je obrovský stroj, který musím přetahovat od okna k oknu. Někdy mě to nebaví. Takže u aku stěrky Kärcher mi vyhovuje, jak pěkně padne do ruky, je lehká a mám pocit, že okna jsou s ní umyté rychleji. Co je hlavní, tak potom okna nejsou flekaté. Nemusím je už ničím leštit.

Monika, 29 let

Karche

Bydlím v bytě a oken moc nemáme. Zato mám dvě malé děti, které mě naplno zaměstnají na celý den. Manžel pracuje od rána do večera a tak fakt nevím, kdy mám okna umývat. Většinou je myju ve spěchu, o víkendech. A po jednom, dvou oknech, při chvilkách, kdy holky spí. U aku stěrky Kärcher mě překvapila rychlost, s jakou jsem měla okna umytá. Moc jsem se s tím ale nemazala, možná by to chtělo dát jim trochu více času. Bydlíme u cesty, takže okna jsou dost zaprášená, musím je mýt několikrát ročně. Úspora času se mi líbí tak moc, že už mám aku stěrku Kärcher objednanou a zítra mi dorazí domů :) Zanedlouho se navíc stěhujeme do nového domu, takže tam bude mít co dělat :)

Markéta, 31 let

Karche

Jestli mám nebo nemám okna umytá do vysokého lesku, to je mi celkem fuk. Naštěstí jich doma moc nemám, takže jejich mytí mi ani nezabere moc času. Aku stěrku Kärcher jsem vyzkoušela po velkém malování, kdy byly okna dost špinavé. Překvapilo mě, že to šlo skoro samo. Škoda, že ne úplně samo :) Ale jsem moc spokojená a mytí oken mi nezabralo vůbec moc času.

Karche

 

 

aku stěrka

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium čistí bez šmouh a zbytečných kapek a umožňuje zkrátit mytí oken až na třetinu oproti běžnému způsobu. Dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání. Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak *nepřetržité mytí oken. (*platí pro variantu WV 5 Premium Nonstop Cleaning Kit, kde jsou součástí dvě baterie a dokovací stanice) Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Naše články:

Reklama