Jak byly naše čtenářky s vložkami MoliCare spokojené?

P. G.

Vložky MoliCare jsem vyzkoušela a byla jsem s nimi spokojená s prodyšností, savostí, jemným povrchem a vůní Aloe vera. Vložky při chůzi nešustí, jsou diskrétní. Vyřešilo to můj dočasný problém po porodu.

Y. P.

S inkontinenčními vložkami jsem velice spokojená, mají vysokou savost, a jsou velmi diskrétní a pohodlné. Pohlcují zápach a jsou na nošení velice příjemné a měkoučké. Při lehkém úniku moči mi úplně stačí, nemusím mít strach při kašli, že moč nezvládnu udržet, pokožka navíc není alergická. Již jsem si koupila zásobu, protože je mám vyzkoušené.

5d4c224e4be18obrazek.png

J. S.

Intimní vložky mě nadchly. Přišly v diskrétním balení. Mají vysokou savost a eliminují zápach. Líbí se mi, že jsou pohodlné a diskrétní, nikdo na mě nic nepozná, což velice oceňuji.

P. P. K.

S testováním vložek MoliCare jsem velice spokojená. Splnily vše, co jsem očekávala. Vyhovující velikost, dokonalá savost, prodyšnost a pohlcení zápachu. S výrobky této značky mám dobrou zkušenost.

Co testovaly naše čtenářky?

Na inkontinenční vložky pro ženy MoliCare Lady se můžete spolehnout

Vložky MoliCare Lady, dříve pod značkou MoliMed Premium, jsou speciální inkontinenční pomůcky, na které se můžete spolehnout při menších únicích moči. Jsou extrémně savé a nově mají také ultra hebký povrch s Aloe Vera, který udržuje pokožku zdravou. Navíc spolehlivě zadržují zápach, a vy se tak můžete cítit sebevědomě. MoliCare Lady vás podrží v každé situaci.

Pohlcují nepříjemný zápach, díky technologii Odour Neutralizér, která naváže zápach moči a nepustí ho zpět na povrch. Nemusíte se tak bát, že někdo pozná, že nosíte inkontinenční pomůcku.

Jsou extra savé, a proto bezpečně zadrží moč díky 3vrstvému absorpčnímu jádru, které okamžitě přemění tekutinu na gel a ta tak zůstane bezpečně uzamčena ve vložce.

Mají prodyšný a jemný povrch, obohacený o výtažky z Aloe Vera - zamezuje podráždění vaší pokožky a udržuje ji zdravou. Jejich povrch je antibakteriální a eliminuje tak 99 % bakterií.

5d4c27c86f7daobrazek.png

5d4c19fb7fbafobrazek.png

Reklama