S našimi čtenářkami jsme v holešovické Chefparade zažily krásné vánoční odpoledne, kdy jsme ochutnávaly skvělý sortiment, který pro nás připravil obchodní řetězec Globus.

Na výběr bylo nepřeberné množství vánočního pečiva – vánočky, štoly, kokosky a další. A nechybělo ani ochutnávání masových a uzenářských produktů, které si Globus zpracovává sám. Celá akce probíhala v příjemné vánoční atmosféře, přesvědčte se sami a podívejte se na video a fotografie z akce.

Testovali jsme:

  • Pečivo: Vánočku deluxe, vánočku máslovou, vánoční štola, kokosky, vánoční věnec, vánoční kuličky, vánoční cukroví
  • Z masa a uzenin: Telecí řízky, vinnou klobásu, játrovou paštiku s telecím masem, Globus šunku, játrový sýr „cihličky“, hovězí klobásu 100%

Přečtěte si čtenářské hodnocení produktů Globus:

  • Produkty Globus znám velmi dobře, a když kupuji maso nebo uzeniny, tak jedině tam. Proto když jsem se dozvěděla, že se vaří s produkty Globus, byla jsem ráda. Celá akce byla povedená a nápaditá.

 

  • Globus výrobky mne velmi mile překvapily. Nabídka vánočních sladkých výrobků je více než povedená. Čokoládové (rumové) kuličky bych si bez výčitek dala na štědrovečerní stůl, jsou opravdu výborné. Vánočka na to, že neholduji kupovaným vánočkám, je taky skvělá.

 

  • Jsem opravdu mile překvapená, jak širokou nabídku Globus má. Ze všeho nejdříve jsem ochutnala sladkou vánoční nabídku a především čokoládové (rumové) kuličky jsou luxusní. Vánočka je také moc dobrá. V létě jsem měla možnost vyzkoušet masový sortiment na grilování, takže vánoční masová nabídka mi moc chutnala. Nejvíce mi zachutnal játrový sýr.

 

  • Produkty znám velmi dobře. Dnes jsem ochutnala paštiku. Byla opravdu velmi chutná.

 

  • Produkty Globus jsou velmi dobře ochucené. Vinná klobása je dobře okořeněná. Paštika má dobrou konzistenci a dobře se roztírá i na čerstvé pečivo. Telecí řízky byly velmi chutné.

 

  • Velmi mile mě překvapila nabídka vánočního pečiva Globus. Štola i vánočka chutnaly naprosto božsky a určitě si pro ně budu muset zajet.

 

  • Produkty Globus jsou skvělé a čerstvé. Nejlepší vánoční pečivo i masové výrobky. Klobásky byly výborné, ale trochu slanější.

 

  • Produkty Globus mi na této akci velice chutnaly. Jak maso, uzeniny, tak i pečivo. Zejména vánočka byla opravdu vláčná a lahodná. Některé produkty znám již z dřívější doby a po dnešní akci si budu pro  produkty Globus dojíždět ještě častěji.

Řeznictví a pekařství Globus.

V zázemí  každého z 15 hypermarketů Globus  jsou  vlastní řeznictví a pekařství.

Suroviny a maso odebírají pouze od osvědčených dodavatelů.

V každé pekárně Globus si tamní pekaři sami zadělávají žitný kvas na chleba a pečivo.

Vlastnoručně výrobky zpracovávají  v různých fázích přípravy: zadělávají těsto, tvarují pečivo, pletou vánočky, vykulují chleby a mazance, mašlují a posypávají či plní pečivo, sázejí do pecí. 

Vedle klasický vánočních záležitostí jako jsou: cukroví, vánoční věnce, štola, máslová nebo klasická vánočka a kokosek, je specialitou letošních Vánoc máslová vánočka de luxe Globus. Naši  pekaři ji vlastnoručně pletou z 9 pramenů a vedle másla a poctivých porcí rozinek a mandlí je doplněná o citrusy. Protože je to záležitost sváteční, má na míru dělanou krabičku.

Standardně jsou v nabídce pekařství a cukrářství Globus nejrůznější druhy chlebů a pečiva slaného a sladkého. A také dorty – krémové i ovocné. Specialitou našich cukrářů je dort Sacher, který se učili vyrábět přímo ve Vídni.

řeznictvích Globus se o veškeré maso a masné produkty starají naši řezníci. Maso a masné výrobky, které si v řeznictvích Globus koupíte, nevozíme z místa na místo. Maso do našich řeznictví přivážejí osvědčení dodavatelé jako půlky nebo čtvrtky, podle velikosti zvířete. Dále maso zpracovávají přímo na místě naši řezníci. Od bourání, přes porcování masa do kuchyňské úpravy pro domácí vaření, přípravu masových směsí až po masné výrobky, jako jsou nejrůznější druhy šunky, klobás, párků,  paštik, nářezů, ale třeba i zabijačkových specialit.

Protože masné výrobky připravují naši řezníci podle tradičních receptur, bez výrobu zlevňujících látek, je jejich naprostá většina vhodná i pro ty, kdo dodržují bezlepkovou dietu.

Více z nabídky Globus najdete na této stránce ZDE

 

Reklama