Nechtěný únik moči je častým problémem mnoha žen. Jak se proti tomu bránit a zbytečně se neomezovat v oblíbených činnostech? Pomocníkem při úniku moči mohou být inkontinenční vložky TENA. Naše čtenářky měly možnost je otestovat, přečtěte si jejich hodnocení.

Co naše čtenářky testovaly?

  • TENA Lady Mini a TENA Lady Slim Mini
  • TENA Lady Normal a TENA Lady Slim Normal

Detailní informace o produktech TENA najdete na stránkách www.tenalady.cz.

tena

Jak hodnotíte TENA Lady Normal a TENA Lady Slim Normal?

511

Tena  - bez nich si neumím představit cestování. Je to opravdu jistota, kterou člověk ocení, když přijde do let...

Ajula1

Skvělé, vyhovovaly mým potřebám, ale na slabší inkontinenci mi stačily Mini.

jarupro

TENA Lady Normal mi velice vyhovovaly - trojí ochrana zaručuje diskrétnost i při středním úniku moči, pohltí mnohem více tekutiny a poskytují spolehlivou ochranu během dne na více hodin. TENA Lady Slim Normal rovněž nabízí pocit bezpečí a diskrétnost, používám je vždy na pár hodin a vždy mne bezpečně ochrání - např. při společenských událostech, při návštěvě divadla a koncertu. Moc vám děkuji za toto vyzkoušení.

petra.kou@seznam.cz

Naprostá spokojenost, předčilo to mé očekávání.

Silvie Ruibarova

Vložky se příjemně používají. Dobře se přilepí na spodní prádlo, takže nikam neutíkají jako jiné konkurenční vložky, což je pro mě obrovské +. O vložce Tena člověk snadno a rychle zapomene, že ji vůbec má na sobě. Cítila jsem se s nimi přirozeně, nic mi dole nevadilo a měla jsem pocit jistoty. Rozhodně bych je chtěla doporučit. Jsem velice spokojená a po testování jsem přešla právě na vložky Tena.

šotík

Doporučuji, není cítit zápach, vložky jsou spolehlivé, vyhovují velikostně, více vydrží a materiál se hned nepomačká, výborná kvalita.

ZUTOJAMA

Testovala jsem Tena Lady Normal a byla jsem velice spokojena i když by mi možná stačily nějaké tenčí

 

Jak hodnotíte TENA Lady Mini a TENA Lady Slim Mini?

amphora

Za mě testovala moje sestra, protože já tento problém nemám. Sestra má slabou inkontinenci a tyhle vložky si velice chválila. Byly příjemné, skoro neviditelné, dobře držely na místě, mají velmi dobrou savost a opravdu se v nich cítila dobře i proto, že ji udržely v suchu a co je podstatné, i bez zápachu, svěží. Určitě si je bude pořizovat i nadále. Měla s nimi pocit jistoty a bezpečí ve dne i v noci.

Braunie

Dřív jsem používala menstruační vložky, ale vložky TENA Lady se mi osvědčily. Jsou podobné menstruační vložce, ale určitě příjemnější při nošení. Pro moje občasné problémy jsou skvělé, hlavně je využívám při delších cestách nebo namáhavé práci. Využila jsem je dokonce při nenadálém záchvatu kašle. Vložka zůstává vždy suchá a bez zápachu. Mohu vyjádřit jen maximální spokojenost.

DORIS

Tyto vložky jsou vhodné při občasné inkontinenci, jako je stresová /při kašli, smíchu - plně dostačující a vyhovující.

gituska

Velmi komfortní nošení, prodyšné, dobře savé při úniku moči, diskrétní. Všechny jsou jednotlivě balené, takže lze sebou vzít bez problémů do kabelky všude, kam potřebuji. V balení bylo 20 ks, což je dostatečné, pěkný design výrobku. Celkově jsem byla velmi spokojena a mohu jenom doporučit.

iva65

Měla jsem možnost testovat Tena Lady Mini a Lady Slim Mini. Jsou opravdu tenké a diskrétní a jsou vhodné při malém úniku moči. Mají velkou sací schopnost, moč nezapáchá. Lepicí pásek dobře drží. Určitě doporučuji, jsou určitě vhodnější než obyčejné slip vložky. Opravdu získáte pocit sucha a bezpečí.

ivvoj

Hodnotím velice pozitivně ať už co se tyká propustnosti, parfemace či pohodlnosti v nošení za mě samé kladné hodnoceni a nemám výhrady.

knoflyk

Vložky jsou moc prima, vůbec neprotékají, krásně drží tvar, neodlepují se a hlavně pohlcují pachy, takže se s nimi cítím příjemně. TL slim mini používám teď pravidelně, dokonce i při menstruaci. Jsem moc ráda, že jsem je mohla otestovat.

tetička25

Ocenila jsem hlavně příjemný pocit při nošení, anatomické tvarování, tloušťku. Je dobře, že jsou jednotlivě balené. Byla jsem velmi spokojená, díky za možnost vyzkoušení.

 

Inkontinenční vložky TENA Lady poskytnou ženám s lehkou inkontinencí trojí ochranu proti protečení, zápachu a vlhkosti. Jsou tenké jako běžné slipové vložky, ale mnohem více absorbují. Jsou navrženy cíleně pro malý únik moči a díky rychlé absorpci zajistí dokonalý pocit sucha. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control zajišťuje naprostou diskrétnost. Nejmenšími vložkami v řadě produktů TENA Lady jsou vložky TENA Lady Mini Magic a TENA Lady Ultra Mini. Vložky pro lehký únik TENA Lady Slim Mini, TENA Lady Slim Mini Plus a TENA Lady Slim Normal  jsou díky nové technologii microProtex™ o 20 % tenčí a přesto zajistí mimořádný pocit bezpečí a diskrétnosti. Vložky TENA Lady Slim jsou hrazené zdravotní pojišťovnou.

Detailní informace o produktech TENA najdete na stránkách www.tenalady.cz.

Naše články:

Reklama