Sluníčko je tu a s ním samozřejmě i opalování. Po celém dni na sluníčku je ale potřeba pokožku zregenerovat a zklidnit poopalovacím krémem. Naše čtenářky měly možnost otestovat tělová mléka PANTHENOL, jak byly spokojené?

Co přesně se testovalo?

Panthenol

Recenze našich čtenářek jsou označeny nicky, přezdívkami čtenářek nebo jejich jménem:

panthenol

511

Používám je zejména po opalování, případně pobytu u vody a jsem s nimi spokojena - příjemně pokožku zchladí, vstřebají se a nemám pocit mastné kůže.

babinka

Měla jsem možnost otestovat tělová mléka po opalování PANTENOL a výrobky této značky mě nezklamaly. Tělové mléko s rakytníkem se dobře roztírá a vsakuje do pokožky, která je hydratovaná a hezky voní. Více mi vyhovuje tělové mléko s aloe. Má stejné přednosti, jako tělové mléko s rakytníkem, navíc je chladivé a pokožka je na dotek jemná a hebká. S oběma výrobky jsem spokojená, i když mojí jemné a suché pokožce všechna tělová mléka nevyhovují.

Evelyn1

Tělová mléka jsou výborná, chladivá a to je po sluníčku dost potřeba. Mně osobně vyhovovalo mléko s aloe vera. Mohu jen doporučit.

Klaudie 34

Jsem moc spokojená, jelikož mám atopický ekzém a hodně přípravků na pleť mi hned vyvolá rudé fleky na obličeji některé až po pár použitích, takže musím přípravky střídat neustále. Po tomto mi zatím nic není tak mohu doporučit i lidem s hodně citlivou pletí.

kmotra

Toto tělové mléko nezanechává mastný film na těle.

koralek59

Vyzkoušela jsem obě dvě tělová mléka Panthenol - s aloe vera i rakytníkem a můžu plně říci, že jsem s oběma, spokojená. Mají každé jinou, ale příjemnou jemnou vůni. Po natření na tělo, vytvoří nejdříve takový bílý film, ale ten se následně krásně rozetře, takže nemusí být obava, že po natření mlékem, zůstaneme viditelně bílý od mléka. Po tom jsem měla (a ještě mám) pokožku jemnou, krásně totiž zchladí a vlastně uzdraví, načervenalou a opálenou pokožku, takže nehrozí žádné bolavé spáleniny. Naopak, po tom mi ta opálená pokožka, krásně zhnědla, bez problémů. Když to shrnu: za mě mléka Panthenol = 1*. Díky za ně a rozhodně si je budu kupovat a používat i nadále.

panthenol

KvetaRussova

S tělovými mléky Panthenol jsem byla velmi spokojená. Moje pokožka se cítí po slunění krásně zregenerovaná. Obě mléka mají příjemnou nevtíravou vůni. Velmi dobře se nanáší a hlavně neobsahují parabeny, chemické látky ani barviva, což je pro mě také důležité.

MiliKry

Tělové mléko je po nanesení velmi příjemné. Hned po prvním sluníčku jsem se spálila na ramenou a v dekoltu a tělové mléko mi to rychle zklidnilo. Mohlo by lépe vonět, ale to je to nejmenší.

milka98

Krásná vůně, snadná roztíratelnost, chladivost. Pokožka nezůstala mastná, byla jsem velmi spokojená, určitě dále během léta využiji.

sklapal

S tělovým mlékem Panthenol jsem maximálně spokojená, tuto značku používám již léta a mohu vřele doporučit na spáleniny ze sluníčka, na celkové zklidnění pokožky jak pro velké, tak i pro děti.

Slečinka

Velice příjemné na tělo, dobře se roztírá, chladivé a krásně voní. Jediné, co mě překvapilo, že děla bílé mapy a chvíli trvá, než se vstřebá. Po vstřebání nevznikají mastné mapy.

tory

Super ještě jsem je ani neviděla prodávat a už se mi zamlouvají. Lehce se roztírají a pokožku pěkně zklidňují. Myslím, že je budu používat nejen po opalování, ale i normálně jako tělové mléko.

panthenol

Klára Křížová – redakce

Obě mléka jsem si vzala minulý týden na dovolenou na Sardinii. Bylo krásně, sluníčko pálilo a krásné moře lákalo k vykoupání. I když jsem se ještě letos moc neopalovala, na pláži, v plavkách se tomu nedalo vyhnout. Mám citlivou kůži, takže jsem samozřejmě řešila spálená ramena, krk a hrudník. Večer po sprše jsem mohla vyzkoušet, jak příjemně působí na zarudlou, spálenou pokožku. Obě mléka se krásně vstřebala a zhydratovala moje postižená místa. Kůže byla krásně vláčná a voněla. Účinek byl skvělý, velmi rychle se pokožka dostala do lepšího stavu, další dny jsem se raději koupala ve tričku a více jsem pobývala ve stínu, abych si spáleniny ještě více nepodráždila. Mohu tak obě mléka doporučit – moje zkušenost je velmi pozitivní.

panthenol

Čtěte také: