Dr. Oetker je jedním z největších výrobců velmi kvalitních přípravků pro domácí výrobu džemů a marmelád. S přípravky na zavařování je Dr. Oetker na našem trhu dlouhodobě jedničkou. Naše čtenářky testovaly produkty nejen na zavařování, ale také na pravé letní osvěžení v podobě zmrzlin či jiných sladkých pochutin.


Náš tip: Vyzkoušejte Křupavou polevu na zmrzlinu od Dr.Oetker

Křupavá poleva na zmrzlinu Dr. Oetker je v láhvi tekutá, ale v kontaktu se zmrzlinou okamžitě tuhne a vytváří křupavou vrstvu. Díky ní se stane každé sousto zmrzliny skutečným chuťovým zážitkem. Kakaová poleva se hodí ke každému druhu zmrzliny!

Více informací naleznete zde.

Jak hodnotí domácí zmrzliny, pudingy či polevy? To se dozvíte v následujících recenzích:

Hana Š.

Byla jsem nadšená z výroby domácí zmrzliny. Je velmi snadná, stačí nechat doporučený čas v mrazáku. Pro lepší chuť je možné nedělat z polotučného, ale z plnotučného mléka. Co se týče polevy na zmrzlinu, tak ta má velké možnosti využití. Zkoušela jsem např. dát na ovoce, jako jsou jahody, banány. Pak stačí dát na chvíli do mrazáku. Poleva krásně zatuhne a vytvoří se čokoládová krusta. Kombinace čokoládová zmrzlina + čokoládová poleva je už jen pro opravdové milovníky sladkého.

Kateřina P.

Vyzkoušela jsem domácí zmrzlinu vanilkovou od Dr. Oetker a byla jsem velice překvapená. Normálně nejíme doma vůbec mražené zmrzliny, pouze ledňáčky, ale příprava byla tak jednoduchá, že jsem ji vyzkoušela a ihned, jak ztuhla, tak byla ve vteřině snězená. Ještě jsem do ní přidala oříšky a čokoládu také od Dr. Oetker a ta tomu dodala ten správný šmrnc. Takže pokud se chcete v létě rychle osvěžit, tak si ji určitě udělejte.

Dělala jsem také puding Dr. Oetker a ten byl též výborný. Dělala jsem z toho i pudingovou buchtu a byla opravdu výtečná. Rozhodně je lepší, si těch pár korun za dobrý puding připlatit, než kupovat levné napodobeniny, protože ten rozdíl je opravdu znatelný a to především na chuti. Můžu jen doporučit. Výrobky od Dr. Oetker jsou výborné a nestojí tolik peněz. Za mě naprostá spokojenost.

Radka B.

S rodinou testuji balíček od Dr. Oetker. Už dříve jsme samozřejmě znali pudingy a kaše, novinkou byla zmrzlina, moc jsem nevěřila, jak se to takhle doma povede, ale byl to jednoznačný úspěch, i díky fantastické polevě (a tropickému počasí, kdy byl „hlad“ po všem mraženém)! Vyhrála vanilková s kakaovou polevou. Panna Cotta také moc dobrá, zejména smetanová. Na želírovací přípravky zatím nedošlo, ale určitě využijeme, stejně jako Sirupfix (na ten jsem zvědavá, to jsme doma ještě nezkoušeli).

Dana M.

Výhra mě překvapila, obsahovala velké množství produktů. Polovinu jsem dala mamince, měla velkou radost. Nám doma nejvíce chutnal čokoládový puding.

Petra K.

S výrobky od Dr. Oetkera jsem velice spokojená. Vyzkoušeli jsme vanilkovou zmrzlinu, která byla super a hned se po ní zaprášilo. Dále Sirupfix na výrobu levandulového sirupu a čokoládový puding.

Lucie B.

Děkuji za možnost testování výrobků Dr. Oetker. Balíček (nebo spíše balík) ke mně dorazil v pořádku. Zaslané výrobky Dr. Oetkera spolu se mnou testují i děti z našeho Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež při Oblastní charitě v Rumburku. Ještě jsme všechno vyzkoušet nestihli. Na začátek jsme se zaměřili na výrobky pro sladké pečení a výrobu zmrzliny (zmrzlina, Zlatý klas, puding, poleva). Ze Zlatého klasu a pudingu jsme dělali krémy. S těmito výrobky jsme byli velmi spokojeni, jednoduše se s nimi pracovalo, návody na pytlíčkách jsou srozumitelné i pro menší děti, a hlavně se v krémech netvořily hrudky. Což jsme ocenili nejen při zdobení zdobícím pytlíkem ale i při samotném „pojídání“.  Všechny námi otestované výrobky jsou chuťově vynikající, po hotových výrobcích se jen „zaprášilo“. Totéž mohu říct i o zmrzlině a polevě, kterou jsme ještě vylepšili. Co se týče výrobků na zavařování, ty jsme ještě nestihli otestovat, neboť jsme závislí na tom, co nám roste na zahrádce, popř. na darech od donátorů. Během prázdnin se chystáme na výrobu sirupu z máty, zavařování ovoce a jiných přebytků ze zahrádky. Děkuji moc za možnost testování výrobků Dr. Oetkera. Díky těmto výrobkům se děti naučily připravovat jednoduché zákusky a v budoucnu také zjistí, jak využít přebytky ze zahrady.

Více informací o produktech naleznete zde.

Reklama