Na naší akci spojené s vařením a pečením si čtenářky vyzkoušely použití rostlinného tuku Hera máslová. Reportáž z akce najdete zde. Mohly tento tuk následně vyzkoušet i doma, kdy pečou pro své blízké. Zeptali jsme se těchto čtenářek, jak jsou s rostlinným tukem Hera máslová spokojené.

 Naše redaktorka Elly, foodblogerka Bohyně kuchyně, jej ve své recenzi shrnula takto:

Hera

Při pečení jsem oblíbeného receptu jsem použila rostlinný tuk Hera máslová, do jehož testování jsem se pustila. V těstě příjemně voní a také dobře chutná. Když tedy na tuto máslovou Heru narazíte někde v obchodě, určitě vyzkoušejte.

Hera

Celé její testování si můžete přečíst zde.

A co na ni říkají ostatní čtenářky?

  • Mile mě překvapila, v krému byla výborná. Už jsem doma vyzkoušela tři nové recepty, peču docela často, u nás se moučníky snědí hned.
  • Dobře se s ní pracuje, hezky a rychle povolí. Vůně másla je mi příjemná, je cítit i jeho chuť. Dávám jedničku.
  • Je velmi dobrá, když peču, sáhnu pro tomto tuku, ne po máslu. Jak jsem získala balíčky na vařící akci, během týdne jsem je všechny spotřebovala. Pekla jsem stejné cupcaky jako na akci, vyzkoušela jsem ji i do jablkového koláče.
  • Povedla se, ale tuky na pečení střídám. Do cupcaků byla dobrá i do krému.
  • S Herou máslovou jsem pekla 4 recepty, určitě jí využiju na vánoční cukroví.
  • Sladké moučníky nepeču tak často, spíš slané a z listového těsta. Jak jsem ji dostala, tak jsem ji vyzkoušela. Je v teple dobře měkká a dobře se zapracovává do těsta. Nemůžu nic vytknout.
  • Hera máslová je dobrá.
  • Od akce peču cupcaky, nadchly mne. Moje děti je teď chtějí každý víkend. Používám do nich Heru, co jsme dostaly, líbí se mi máslová chuť.
  • Heru používáme u nás doma už hodně dlouho a poměrně často. Řekla bych, že ať pečeme cokoliv sladké kde je potřeba nějaký takový tuk, tak používáme Heru a jsme s ní spokojení, jak s obyčejnou tak i s máslovou.Z hery máslové jsem dělala cupcaky Red velvet, které jsou na stránkách Pečení je radost, a i když se mi nepodařily zrovna dle mých představ (nevyskočily tak jak měly) chuťově byly vynikající a po ozdobení krémem, ovocem, atd. nikdo nic nepoznal a jen každý mlaskal :) Jana

Hera

Jaký je rostlinný tuk Hera máslová?

 Skvělá na běžné pečení i do krémů

Hera

Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na přípravu krémů, krémových dezertů a dortů. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný.

Hera máslová příchuť v sobě snoubí pohodlí rostlinného tuku a vonné máslové aroma. Jednoduše se s ní pracuje ihned po vyjmutí z lednice a báječně se pojí s dalšími ingrediencemi.

Hera

Hera máslová příchuť v balení 250 g zakoupíte v běžné síti hyper a super marketů za 25,90 Kč (doporučená spotřebitelská cena).

Další báječné recepty hledejte na www.pecenijeradost.cz.

Reklama