Účinky se ale nedostaví hned, tak jsme nyní, po delší době od zaslání produktů k testování oslovili naše čtenářky – testerky, jak jsou s výsledky testování spokojeny.
5b02a7d98c185obrazek.jpg

Recenze byly stylisticky redakčně upravené.

Testovalo celkem 10 čtenářek:

Helena P. 47 let
Měla jsem dost zničené vlasy, tenké nehty a dost vrásek kolem očí, proto jsem se přihlásila do testování. Jsem ráda, že jsem mohla ProVenus DermoCollagen testovat. Nyní, po měsíci testování – každý den si dám jednu dávku ProVenus DermoCollagen, mohu pozorovat změny. Nejvíce se mi zlepšila kvalita vlasů. Rostou rychleji a jsou pevnější a pružnější. I když si je barvím a fénuji každý den, z výsledku jsem spokojená, je to opravdu vidět. Také se mi zpevnily nehty. Vrásky kolem očí mám stále, ale pleť není unavená, vypadá odpočatě. Mohu tedy DermoCollagen pochválit. Už jsem si na něj zvykla, proto si koupím další. Pro svůj dobrý pocit.

Linda Z. 39 let
Zajímám se o novinky, které prosívají vzhledu, tak jsem byla moc ráda, že jsem mohla ProVenus DermoCollagen testovat. Moje zhodnocení po 1 měsíci – dobrý stav nehtů a vlasů, pozoruji vypjatější čelo a pokožka na obličeji je hebká. Mám hodně práce a únava se podepisuje na mé pleti. Teď vypadám lépe.

Klára W. 38 let
Je mi 38 let, už mám pár vrásek a pozoruji, že se mi poslední dobou zhoršila pleť. Po měsíční kůře ProVenus DermoCollagen mám dost dobrý pocit z vlasů – začaly krásně růst a jsou lesklé. Před tím jsem měla pocit, že rostou strašně pomalu a třepí se, lámou. I kamarádky si toho všimly, jak vypadají zdravě. Když do nich zasvítí sluníčko, vypadají super. Nehty jsem měla vždycky celkem pevné a pěkné, tak zde moc rozdílů nepozoruji. Pleť v obličeji vypadá svěže, vypjatě, bez únavy. Vrásky mám pořád, ale přijdou mí, že nejsou tak hluboké a viditelné. Jsem tedy s ProVenus DermoCollagen spokojená.

Michaela M. 50 let
Děkuji za možnost testování ProVenus DermoCollagen. Bylo mi nedávno 50 let, mám hodně starostí a práce, což se podepisuje na mé vizáži. Kvalita vlasů byla před užíváním ProVenus DermoCollagen dost bídná, měla jsem je unavené, mastné, elektrizující, takové nepoddajné. Velmi mile mne překvapilo, že teď, po 2 měsících (1 měsíc testování) jsou úplně jiné. Rostou rychleji a jsou „živé“, žádné unavené chudinky. Mám z toho velkou radost, protože je nosím dlouhé. Barvím je, čímž je namáhám, ale i barvené jsou krásně lesklé a pevné. Co se týká nehtů, chodím na manikúru, nedávno jsem se o tom s manikérkou bavila, jak jsou pevnější a doporučila jsem jí ProVenus DermoCollagen. Co se týká vrásek, tak ty mi nezmizely, přece jen už mám na ně věk, ale odešla mi z vizáže únava. Všechny změny mne pozitivně naladily, děkuji za přínosné testování.

Slávka M. 65 let
Díky za testování ProVenus DermoCollagen, pila jsem ho každé ráno při snídani, má příjemnou pomerančovou chuť. Udělala jsem si z toho takový malý rituál „krásy“ J. Moje hodnocení – pokožka je vypjatější a má zdravou barvu, viditělně zmizelo několik drobných vrásek kolem očí a kolem rtů. Hlubší vrásky jsou vytaženější. Co je skvělé, vlasy po ProVenus DermoCollagen rostou „jako z vody“, to mám radost. Moje hodnocení je, že můžu po 2 měsících DermoCollagen doporučit.

Klára D. 50 let
Měla jsem velkou radost, že jste mne vybrali pro testování ProVenus DermoCollagen. Začala jsem chodit na botoxové výplně vrásek a na výplně kyselinou hyaluronovou, protože nechci, aby se tvořily další vrásky, chci mít krásně hladké čelo. ProVenus DermoCollagen si koupila i moje stejně stará kamarádka, protože pleť v našem věku již tolik nepruží, je ochablá, povislá, máme vrásky. Za tři měsíce musím říci, že se stav pleti zlepšil a vypadá mladistvěji. ProVenus DermoCollagen jí evidentně prospívá. Nevypadá unaveně, je pružnější a svěží. Zlepšily se i vrásky, nejsou tak vidět.

Kristina P. 25 let
Do testování ProVenus DermoCollagen jsem se přihlásila kvůli svým vlasům. Mám trochu problémy s hormony, což se podepisuje na stavu mých vlasů. Jsou mdlé, těžké, mastí se, i když jsou umytí, vypadají jako bych o ně nepečovala a dost padají. Celý měsíc jsem pravidelně pila každý den jeden sáček DermoCollagen s vodou. Myslím, že teď, po této intenzivní kůře vidím zlepšení. Nejdřív začaly rychleji růst a s tím se zlepšila i kvalita. Dokonce se mi začaly lehce vlnit, kdyby uměly mluvit, řekly by možná, že mají dobrou náladu. Když je vyfoukám, drží tvar a objem, prostě se probudily k životu. Ze změny má radost i moje máma, dost jí to trápilo, že ve svém věku mám tyhle problémy. Je vidět, že stav vlasů ovlivňuje i to, co jíme, nejen drahé šampony. Jak působí ProVenus DermoCollagen na vrásky nevím, protože zatím žádné nemám, toto tedy nemůžu hodnotit. Koupila si ho ale minulý měsíc i moje máma, které je 47 let, tak vám pak můžu napsat, jak byla spokojená.

Gabriela T. 50 let
Chtěla jsem ProVenus DermoCollagen testovat, protože už nejsem nejmladší a mám hodně vrásek. Také mám vysušenou pleť, musím se neustále mazat hydratačními a mastnějšími krémy. Také si občas dávám vyživující masky a používám krémy proti vráskám. V kombinaci s ProVenus DermoCollagen se mi po 2,5 měsíci pleť zlepšila. Není vysušená, má hezkou barvu a je pružná. První známky zlepšení jsem viděla už po 3 týdnech.

Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita. DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vlasům a nehtům.
5b02a6f883583obrazek.jpg

Více se dočtete na stránkách ZDE.

Proč vyzkoušet ProVenus DermoCollagen?

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Zajistí pružnější a pevnější strukturu vlasů
  • Podporuje zdravý růst nehtů a zabraňuje jejich štěpení
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení DermoCollagenu je potvrzeno německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 42% pokles prasklých a štěpených nehtů

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, silné a lesklé vlasy a pevné nehty, ale také si na něm pochutnáte. V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kj. Proto se nemusíte obávat o vaši váhu.
5b02a6e38a255obrazek.jpg

Více se dočtete na stránkách ZDE.