Testování je již ukončeno, a proto vás rádi seznámíme s 30 recenzemi našich čtenářek a redakce. Testování probíhalo tak, že všechny testerky získaly pračku Whirlpool FreshCare+  pro měsíční použití ve své domácnosti. Mohly ji tak důkladně vyzkoušet, zaměřit se na různé typy prádla, otestovat všechny programy, které pračka nabízí.
5afae46bb1f59obrazek.png

Děkujeme všem testujícím za recenze. Rádi se s vámi o toto hodnocení podělíme, nyní konkrétně s modelem Whirlpool FWSF61253W EU.

Whirlpool FWSF61253W EU, volně stojící zpředu plněná úzká pračka s technologií 6. smysl sama vyhodnotí množství prádla a uzpůsobí prací cyklus tak, aby bylo vaše prádlo dokonale čisté s co nejnižším množstvím vody a energie a v co nejkratším čase. Pračka patří do nejvyšší energetické třídy A +++. S kapacitou 6 kg je vhodná pro malé domácnosti nebo singles. 12 programů, včetně možnosti vyprat pouze poloviční náplň, si poradí s každým typem tkaniny, od velmi odolných až po delikátní. Nechybí ani možnost rychlého 30minutového praní a funkce15 °C pro praní ve „studené vodě“, se stejným výsledkem, jako byste prali na 40 °C. Velkou pomocí je cyklus FreshCare+, který šetrně provzdušňuje prádlo obousměrnými pohyby bubnu a v pravidelných intervalech vstřikuje tryskami jemnou páru, a to až 6 hodin po ukončení pracího cyklu. Vaše vyprané prádlo tak zůstane měkké, voňavé a nezmuchlané, i když jste zrovna mimo domov, a nemůžete jej hned pověsit nebo dát sušit. Pračka je vybavena praktickým centrálním knoflíkem a displejem, který zobrazuje i průběh praní. K dispozici je v bílé barvě s bílým rámem dvířek. Má rozměry 837x595x425 mm a až 1200 otáček/min.

Funkce FreshCare+: Stane se vám někdy, že nevyndáte prádlo z pračky hned jak je vyprané? Nebo dokonce vám v pračce leží vyprané několik hodin, než jej dáte do sušičky nebo ho pověsíte? Připadá vám pak, že vyprané prádlo není už tak svěží jako hned po vyprání, a po usušení je zmuchlané a tvrdé na omak? Pračky s funkcí FreshCare+ mají tento problém vychytaný - prádlo je provzdušňováno šetrným oboustranným otáčením bubnu a efektivní párou, vstřikovanou speciálními tryskami až 6 hodin po skončení pracího cyklu.

Více informací o funkci FreshCare a pračkách Whirlpool naleznete ZDE.

A jak naše testující čtenářky zhodnotily pračku Whirlpool FreshCare+ 6 kg?

Sorrynka

Prádlo bylo opravdu (!) vyprané a pračka si uměla poradit i se zapranou špínou. Navíc je prádlo krásně provoněné a skvěle vyždímané. Oceňuji funkci FreshCare+ a také 5afae48018596obrazek.pngfunkci odloženého startu. Samozřejmě kladů shledávám více, např. v příjemném designu, intuitivním ovládání a v rozměrech, které jsou ideální pro malou domácnost. Co mě ale opravdu potěšilo, tak tichý chod pračky, který mohu srovnat s jinými pračkami, které mi prošly domácností. Shledala jsem jeden zápor a to v tom, že některé signalizované doby cyklu neodpovídaly skutečnosti. S pračkou jsem byla celkově spokojená.

HajduleuTouto pračkou jsem nahradila svou stávající, která mi spolehlivě sloužila více jak 15 let a jsem velice spokojena. V naší malé koupelně je ta menší hloubka opravdu znát. Možností volby z velkého množství programů i dalších „vychytávek“ mne vyloženě nadchla.

Záporem je naopak vysoká hlučnost, hlavně při ždímání, někdy pračka doslova naříká. Přijde mi méně bytelná než má předchozí pračka, říkám si, zda mi tato nová dokáže také tak dlouho sloužit bez potíží a oprav. Pračku celkově hodnotím kladně a doporučuji.

Plujek

Pračka Whirlpool FreshCare+ mne mile překvapila svým výkonem a kvalitou praní. Kladně také hodnotím jednoduchou obsluhu, kvalitně popsaný návod a snadnou údržbu. Žádné negativa jsem nenašla, a proto tuto pračku doporučuji.

Kijara11

Pračku mám třetí týden a už mohu hodnotit. Pračka má větší kapacitu prádla, než má má současná pračka doma, takže je to velké plus. Líbí se mi i zvuky při zapínání a vypínání. Programy jsou dostačující, dokonce bych řekla, že je to na mě až velmi široký výběr. Což samozřejmě nepovažuji za mínus. Pere výborně, prádlo je nadýchané, hezky vyprané. Je i hezká vzhledově. Do mé malé koupelny ideální velikost. Myslím, že je to zlatá střední cesta, je kvalitní. Žádné zápory jsem na pračce neshledala.

Anninek

Tuto pračku mohu vřele doporučit, byla jsem s ní velmi spokojená.

Knihovna

Pračka má jednoduché ovládání. Oceňuji, že je tichá, kvalitně pere, ždímá a je za skvělou cenu. Další plus shledávám v rozměrech, praktické funkci FreshCare+ a zvukovém ukončení programu. U pračky mi ale vadilo, že po vyprání zůstala voda ve dveřní gumě a také mi přišlo, že některé programy měly delší trvání. Celkově však pračku hodnotím pozitivně.

Krokodyl

U pračky Whirlpool FreshCare+ 6 kg shledávám pozitivum v jejich rozměrech, příznivé ceně, jednoduché manipulaci, ale především ve funkci FreshCare+ a energetické třídě A+++. Za mě můžu doporučit.
5afae4d9124f5obrazek.png

Alena Spein

Pračka Whirlpool má intuitivní a jednoduché ovládání, elegantní vzhled a praktické funkce jako je 6.smysl a funkce FreshCare+. Vyzdvihla bych také určitě energetickou třídu A+++ a opravdu kvalitní praní a ždímání. U pračky mi trochu vadila kratší hadice. Celkově jsem byla s pračkou spokojená a tento výrobek doporučuji.

1anicka

Na pračce kladně hodnotím její úzké provedení. Pračku bych doporučila ostatním, ale musím však podotknout, že jsem si na pračce všimla toho, že využívá na praní i máchání málo vody. Sledovala jsem prádlo v bubnu a měla jsem pocit, že pere na sucho.
5afae4f3cab46obrazek.png

H. P.

Pračka mne nadchla, byla jsem s ní spokojená. Oceňuji hodně programů, dobré praní a ždímání. Zkoušela jsem také funkci FreshCare+, prádlo je opravdu nadýchané, i když se nevyndá hned z pračky, ale třeba za hodinu. Mohu pračku doporučit dál. Pokud máte domácnost s méně členy, je tato rozměrově užší pračka na 6 kg ideální.
5afae5179d743obrazek.png

Přečtěte si také:

Reklama