Proto nás zajímalo, jaký je praktický mop 1.2 Spray MAX od značky Vileda. S touto značkou máme mnoho pozitivních zkušeností, byly jsme tedy zvědavé na další neznámou vychytávku, která nám pomůže s úklidem. Do testování se pustilo několik našich čtenářek. Jaké jsou jejich recenze?

Máša K.

Dostala jsem možnost otestovat mop Vileda 1.2 Spray Max a musím říct, že je to perfektní řešení pro rychlé vytírání. Žádné tahání kbelíku, cestování po místnosti tam a zpět pro kbelík, žádná vylitá voda okolo belíku nebo špatně vyždímaný hadr.
Naprosto perfektní je pro mě možnost otočení návleku jedním jednoduchým tahem. Tak můžu hned vytřít 2 místnosti bez nutnosti ždímání (čištění) návleku. Mop je lehký a skladný, jednodušše se ovládá a rychle jsem si na něj zvykla. S mopem jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji.
6061b760817fbobrazek.png
Bohunka V.

Děkuji,že jsem byla vybrána na testování mopu Vileda 1.2 Spray Max. Mám doma mop od jiné značky a proto mohu i porovnat. Tento mop od Viledy mě vyhovoval hned po prvním použití. Má velikou nádržku která mě vyhovuje, nástřik na větší plochu a tím mě ušetří i čas mytí. Je lehký a dobře se drží v ruce.Ráda si do nádržky s vodou kápnu vonný olejíček. Provoní celý byt. Všem mop dopručuji.

Katka F.

Děkuji do redakce za možnost testování mopu Vileda 1.2 Spray MAX. Myslím si, že na testování jsem ta pravá. Mám doma pejsky kočičky a děti, tak vytírám každý den. Mop u nás prošel opravdu zatěžkávací zkouškou. Když jsem s mopem vytírala poprvé, byla jsem trošku v rozpacích, že nemám nikde kyblík, ale rychle jsem si zvykla. Vždy než začnu vytírat, místnost vyluxuji a díky tomu se s mopem pak vytírá jedna radost. Na místa u dveří, kudy mi chodí domů zvířata, nasříkám více vody a během dvou tahů mám ťápoty pryč. Je to „rychlo“ pomocník i pokud pospícháte. Jednoduše nastříkáte a setřete. Přijde mi, že díky rozstřiku je více intenzivní vůně mého přípravku na mytí podlah. Velká výhoda je, že mop je malý a nikde vám nepřekáží. Návlek jsem již několikrát prala a po vyprání je stále jako nový. Já jsem spokojena a tohoto „testovacího“ pomocníka budu ráda používat i nadále. 
Ještě jednou děkuji za možnost testování, Vaše Katka 

Petra K.

S mopem Vileda 1.2 SPRAY MAX jsem maximálně spokojená. Je lehký, podlaha je krásně čistá. Je to rychlý pomocník v domácnosti. Úklid s mopem je jednoduchý a rychlý, pro mě je důležité, že nemusím nosit kbelík s vodou. Mop můžu každýmu jen doporučit a jsem ráda,že ho mám.6061b77339566obrazek.png
Jindřiška L.

Dokud jsem neměla možnost vyzkoušet tento mop, vytírala jsem laminátovou podlahu klasicky = na kolena, kýbl, hadr, tahání, ždímání.....
Proto bylo velkým a milým překvapením, když jsem si mop naprosto jednoduše složila. Je úžasně lehký- můžu pracovat opravdu jen jednou rukou, manipulace s ním velmi snadná. Otočná hlavice se krásně dostane do všech koutů díky otáčení všemi směry. Rozprašovač si ovládám dle potřeby, takže žádná mokrá místa. Hezky a přesně tam, kde a jak je potřeba. Navíc mi stačí v nádobce menší množství vody. Návlek stačí šupnout do pračky. A hlavně, za tak krátkou dobu jsem nikdy neměla vytřeno. Tudíž mám naprosto jasno - nejen, že 100% doporučuji, ale už vím, co snachy dostanou k narozeninám.

Veronika B.

S mopem 1.2 Spray Max od Viledy se vytírá velice příjemně. Máme doma všechny typy plochých podlah: dlažbu, lino i laminátovou podlahu, a určitě bych ho pochválila hlavně za práci na dlažbě. Má delší chlupy, než většina konkurenčních výrobků této kategorie, a tak zajede lépe i mezi spáry, které zvládne také s přehledem vyčistit. Navíc je mop/návlek oboustranný a máte tedy 2 návleky v 1. Vytírání je snadné i když máte plnou nádržku, nedělá mop nikterak těžší i přes to, že je větší, než u jiných podobných mopů. Je to skvělé - nemuset tak často doplňovat vodu. Voda ale vydrží o to déle i proto, že mop vodu nestříká, ale rozprašuje. To je také jeho unikátní vlastnost a díky tomu je podlaha vlhká a ne zcela mokrá. Jako poslední musím vychválit detail gumového chrániče na rukojeti, který umožňuje mop opřít, aniž by poškrábal plochu, o kterou se opírá (nebo aniž by se poškrábal sám mop) a zároveň díky ní lépe drží opřený.
6061b7a756bb9obrazek.png
Jana P.

Děkuji za možnost otestovat úžasný mop Vileda 1.2 Spray Max. Než jsem mop vybalila z krabice, byla jsem trochu skeptická. Už jsem pár podobných mopů měla, ale skončily za pár dnů v popelnici protože nezvládly mé vytírací tempo a tyč se zlomila. Mile mne překvapilo že u tohoto mopu je tyč kovová. Máme domek, dvě malé děti a tři psy takže několikrát denně je tento mop potřeba.
Mop ušetří mnoho mého času a min. tři kýble vody denně. Úžasný pomocník, neběhám neustále s hadrem , nezakopáváme o kýbl a mop jednoduše vyperu pod tekoucí vodou nebo v pračce. Jediné co bych vytkla je bílá barva mopu, je na něm vidět špína hned a nutí mne tedy stále uklízet aby bylo doma opravdu čisto.

Lucka K.

Plochý mop Vileda 1.2 Spray Max je super. Vytřu, nemusím se máchat, pak hadr vyperu a je to připraveno na další vytírání. Úplně největší výhoda je, že hadr při vytírání není mokrý a tím stříkáním se umyje podlaha a je za chvilinku suchá. Když sem vytírala normálním mopem, tak sem musela zahánět psa a dítě, aby mi po tom neběhali než to uschne. Ten kdo má děti a zvířátka, tak ví. 
6061b806c87ccobrazek.png

Více informací na Vileda.cz
6061b8f14a865obrazek.png

Reklama