Nyní i s osobními zkušenostmi s tímto přípravkem. Pokud vás přes velikonoční svátky čeká návštěva a hory nádobí, připečené pekáče od dobrot, jako je velikonoční nádivka či jehněčí, pak se můžete spolehnout na námi vyzkoušený Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem.
Více informací najdete zde: www.pur-nadobi.cz.
 
Celkem 10 čtenářek mělo možnost vyzkoušet Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem. Jaké je jejich hodnocení? Tato novinka kromě kvalitního mytí nádobí nabízí navíc i péči o kuchyňské odpady, které se mohou zanášet nečistotami a mastnotou.
5abcc5954e8e3obrazek.jpg
 
Jana K: Novinka mne potěšila, mám značku Pur ráda. Je pro mne zajímavé i to, že je prevencí v zacpávání odpadů, s tímto problémem jsem si docela užila horké chvíle. Myje krásně, mastnota i zbytky jídla krásně mizí bez námahy.

Monika M: Děkuji za pozvání na akci, kde jsme měli možnost nový Pur vyzkoušet a zároveň jsme ho dostali jako dárek. Pur je pro mne jednička, i když mám doma myčku, skoro polovinu nádobí myju ručně, protože mne to baví. Navíc takové věci jako jsou tenké sklenice nebo napečené plechy do myčky vůbec nedávám. Mohu tedy nový Pur doporučit.

Pavla H: Pur obstál, potvrdil mé očekávání. Je kvalitní, myje se s ním nádobí dobře, neutrálně voní, konzistence tekutého gelu mi vyhovuje, nemám ráda řídké přípravky na nádobí. Pur je hustý tak akorát.

Zdenka S: Mám ráda testování a v kuchyni jsem pořád, proto jsem se těšila na novinku od Puru. Mám velkou rodinu, hodně dětí hodně sní, proto je u nás neustále špinavé nádobí. Co nestíhá myčka, myjeme s dětmi v ruce. Pur jsme již vypotřebovali a když jsem šla nakoupit, koupila jsem si ten samý, protože se mi líbil. Myslím, že je dobré, že i pečuje o stav odpadů, přece jen vím, že tam občas liju olej ze smažení. Můžu ho doporučit ostatním.

Renata Z: Novinka Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem je bezva, příjemně voní, nemám po něm vysušené ruce, nádobí se snadno myje, moc nepění, je příjemně tekutý. To, jestli pečuje o odpady, zatím neposoudím, protože s ním nemám problémy.

Iveta J: Mám Pur ráda od té doby, co používám Pur balzám na ruce. Proto mne zajímala i tato novinka. Myju nádobí často, i v práci v kuchyňce, protože se k tomu nikdo nemá. Vždy kupuji Pur, mám ho oblíbený. Nový Pur je příjemný, překvapilo mne, že obal není průhledný. Konzistence a tekutost mi vyhovuje. Nádobí je krásně čisté. Děkuji za možnost testování.

Marie H: Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem je dobrý, jsem spokojená.

Hana K: Díky za to, že jste mne vybrali na kulinářskou akci, moc jsem si vaření užila. Nádobí u nás v rodině myju většinou jen já, takže se mi nový Pur hodil. Jsem s ním spokojená, je tak akorát tekutý, takže si můžu v pohodě dávkovat na houbičku množství, které potřebuji. Odpady mám průchozí a bez problémů, ale je mi jasné, že na trubkách ulpívá mastnota, tak je dobré vědět, že nový Pur rozpouští mastnotu i v trubkách. Jsem spokojená.

Věra J: Novinka Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem se mi líbí, nádobí mám po něm hezky čisté a lesklé. Mám myčku, ale vždy se najde něco, co odmývám v ruce. Nemám ráda špinavé nádobí ve dřezu. Pur patří mezi značky, které kupuji, nejčastěji ho objednávám v rámci nákupu na internetu, když objednávám jídlo a zásoby.
 
Testovaly jsme v redakci i se čtenářkami a blogerkami nový Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem, jaké jsou jeho výhody?

Čeká vás mytí mastných pánviček a pekáčů? Při každém ručním mytí nádobí se mastnotou a zbytky jídel zanáší i kuchyňské odpady, což způsobuje nepříjemný zápach a také hrozí jejich ucpání. Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu. Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu. Novinka Pur Power Duo Effect doplňuje prémiovou řadu Pur Power a poznáte ji v obchodech díky modernímu stříbrnému obalu. Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700 ml za cenu 51,90 Kč.
Více informací najdete zde: www.pur-nadobi.cz.
 
Naše články:

Mytí nádobí v ruce: Testujeme v redakci novou variantu prémiové řady Pur Power

Kulinářská akce v Tančící kuchyni: Testujeme novou variantu prémiové řady Pur Power
 
Nová varianta prémiové řady: Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem

Více informací najdete zde: www.pur-nadobi.cz.