Jak se líbilo naším dalším čtenářkám testování kosmetiky Yves Rocher?
60b9f2b3ea93eobrazek.png
Michaela 

Měla jsem možnost vyzkoušet novou řadu odličovací kosmetiky Pure Algue od Yves Rocher, která obsahuje mořské mikrořasy Tetraselmlis. Mohu říci, že mě mile překvapila. Testování se skládalo z odličovací micelární vody 2 v 1 pro všechny typy pleti, okysličující hydratační masky na normální až smíšenou pleť a odličovacího želé 3 v 1, také pro všechny typy pleti.

Všechny tři přípravky mají podobnou velice příjemnou vůni. Micelární voda dobře odličuje a vyčištěná pleť pak působí svěže. Můj favorit na čištění je ale gel/želé. Nevpije se okamžitě do odličovacího tamponku a lépe se s ním odstraní z pleti veškeré drobnosti po make-upu. Měla jsem při jeho nanášení všeobecně příjemnější pocit a přijde mi praktičtější. Řekla bych, že i má pleť vypadala po použití gelu trochu lépe, svěžeji.

Obličejovou masku jsem používala dle návodu 2x týdně. Pleť po jejím použití jistě vypadala „čerstvější“, napjatější a čistší. Zkrátka hydratovaná. Ne unavená.
Jsem typ, pro který je příjemná a přirozená vůně kosmetiky stejně důležitá, jako její funkčnost. A protože jsem s oběma aspekty byla spokojená, mohu přípravky vřele doporučit. Ve výběru mezi micelární vodou a gelem bych ale dala přednost gelu.

tes1.jpg
Foto: Čtenářky

Eliška

Okysličující hydratační maska se hezky nanáší, příjemná vůně. Po působení se doporučuje setřít nadbytek textury kosmetickým tamponem, já měla pocit, že jí spíš celkově potřebuji smýt vodou, lehce mi stahovala obličej. Celkově jsem s ní ale spokojená. Odličovací želé 3 v 1 se lehce nanáší, příjemná vůně, po omytí je pleť čistá, nevysušená. V kombinaci s micerální vodou zanechávají pocit čisté hydratované pleti bez napětí. Pokud bych si měla vybrat pouze jeden odličující výrobek, tato micerální voda by pro mě byla top. Odličuje, zanechává pleť svěží čistou a lehkou. Čekám, že příjemná bude hlavně teď v létě.

Karolina

Odličovací želé 3 v 1 mě velice mile překvapil, v nedávné době jsem měla možnost použít odličovač na stejné bázi od konkurenční (podstatně dražší) značky a musím říct, že bych volila ten od Yves Rocher. Má příjemnou nenásilnou vůni, což velmi cením, snadno se nanáší i smývá. Je mi sympatické, že k němu není třeba žádných odličovacích tamponků, stačí voda a ručník. Pro mě je tento typ odličovacího výrobku novinkou a velmi vítanou, zařadím ho tedy do svého odličovací a čistícího procesu. Micelárních vod jsem vyzkoušela již několik, od několika značek a popravdě mohu říct, že by tato nějak vyčnívala nebo naopak pokulhávala. Obecně nejsem velkým fanouškem tohoto typu produktu, mívám po nich pocit vysušené pleti a mám potřebu se potom něčím namazat. Když si mohu vybrat volím raději odličovací mléka. Pozitivní je však příjemná vůně a fakt, že splní účel, tedy odstraní komplet make-up. Tento produkt mě nadchl ze všech nejvíc. Velmi cením fakt, že po použití stačí obličej otřít odličovacím tamponem a není třeba použít vodu. Po masce mám pocit, že je můj obličej čistý a hydratovaný, nemám dále potřebu jej mazat krémem a mohu jít spát s příjemným pocitem. Produkty používám jako trojkombinaci v pořadí, ve kterém je hodnotím, kdybych měla jeden produkt vyřadit, byla by to micelární voda, kdybych měla naopak volit pouze jeden, bude to maska.

tes2.jpg
Foto: Čtenářky

Mirka

Mám smíšenou pleť a hned tak něco se jí nelíbí. Proto jsem byla ráda, že jsem mohla otestovat přípravky Yves Rocher. Tuto značku jsem nikdy neměla, ale za to mě mile překvapila svou nenápadnou svěží vůní. Želé se velmi snadno nanáší a je příjemné na pleti. Nepociťovala jsem žádné známky štípání nebo podobné reakce. Velmi dobře odlíčí pleť, vůně je víc než příjemná. Micerální vody moc nepoužívám, jen občas, tak nemohu moc porovnávat. Řekla bych, že jsem neměla problém s vyčištěním pleti. Bylo vidět, že čistí dobře a všechen make up byl pryč. Masku jsem použila hned na vyčištěnou pleť a byl to skvělý relax. Parádně se nanáší a dobře se oplachuje. S produkty Yves Rocher jsem spokojená a vím, že si je do budoucna určitě zakoupím.

Andrea

Yves Rocher řady Pure Algue je vynikající řada, pro mě jak dělaná. Tuto kosmetiku si moc ráda kupuji, jsem s ní velice spokojená. Na kosmetiku se moc nedostanu, tak si mohu takové malé ošetření pleti užít doma. Všechny produkty jsem vyzkoušela a nemám žádné výhrady. Za mě tuto kosmetickou značku doporučuji. 
60b9f2da11790obrazek.png

Reklama