Čistota, přírodní ingredience, šetrnost k planetě, jemnost a překrásné obaly. Přesně tak by se dala stručně charakterizovat nová řada irské, čistě přírodní pleťové, tělové i vlasové kosmetiky human+kind, která právě přichází do sítě parfumerií Marionnaud.

human and kind

Jaké produkty z řady Human+Kind naše čtenářky otestovaly?

 • HUMAN+KIND FAMILY REMEDY CREAM
 • HUMAN+KIND BODY SOUFFLÉ
 • HUMAN+KIND WASH OFF FACIAL CLEANSER & CLEASING CLOTH

Více o produktech se dozvíte v našem článku: //zena-in.cz

 

Jak se zalíbila kosmetika Human+Kind našim čtenářkám, které měly možnost ji otestovat?

 • Jasmína

Když mi přišel balíček, byla jsem nadšená z krásného balení a musím říct, že i produkty uvnitř jsou skvělé. Velmi mi vyhovoval čisticí krém, po kterém jsem měla pokožku krásně osvěženou. Krémy byly taky skvělé.

 • fidorka01

No jako za mě bomba. Všechny tři výrobky měly krásné poutavé balení, a to nemluvě o vůni. Tělové soufflé, to byl sen jenom to čmuchat. Nádherná vůně a použití jednoduché. Krém se rychle vstřebal, pokožka byla krásně hydratovaná, a ještě k tomu voněla. Čistící odličovač sice nevoněl, ale jeho použití bylo opět jednoduché a při použití přiložené žínky odlíčil, co jsem potřebovala a pleť byla krásně čistá. Již jsem nemusela použít další přípravek. Co se týče Family Remedy creamu, opět za mě krásná intenzivní vůně. Nedokážu popsat, po čem mi voněl, možná citron, ale prostě krásná vůně. Dětem také voněl. Zkoušela jsem aplikovat na odřeninu na ruce, akné a spálenou pokožku a pokaždé žádná reakce nabyla, žádné svědění, či něco podobného. Pokožka po aplikaci krásně voněla, zklidnila se a doufám, že se i rychleji zregeneruje.

 • Petra

Jsem nadšená. Krásná přírodní kosmetika, po které jsem měla skvěle hydratovanou pleť.

 

 • Helena

Mám poměrně citlivou pleť a trochu jsem se krémů Human+Kind bála, že mě bude pokožka pálit, nic takového ale nenastalo. Krémy jsou velmi příjemné, krásně voní a hydratují. Čisticí krém na obličej je taky fajn.

 • Hanula

Tak tahle kosmetika mě dostala. Krém krásně nadýchaný, voňavý, hydratační. Ještě nikdy jsem si nečistila obličej za pomoci „žínky“, jen vatovými tampony a micelární vodou. No vždy je jednou poprvé a dobrý. Akorát asi zůstanu u vatových tamponů. Nicméně krém je voňavý a čistí velmi dobře. Krémy za mě dostávají palec nahoru.

 • MARIE MATEJKOVA

BODY SOUFFLÉ - příjemná vůně, dobrá roztíratelnost a vstřebatelnost. Jemnější pokožka i po krátkém používání. WASH OFF FACIAL CLEANSER & CLEASING CLOTH - výborně odstraňuje nečistoty z pleti. Po použití je pleť výborně osvěžená. FAMILY REMEDY CREAM - působí výživně a pleť ho výborně snáší. Vyzkoušen na ekzému. Děkuji za možnost poznat, jak je sada human+kind výborná.

 • Slávenka

Ještě jednou chci poděkovat za možnost testování nové irské kosmetiky Human+kind. V obdrženém balíčku byly tři výrobky v hezky graficky řešených krabičkách. Jako první jsem vyzkoušela krém - tělové soufflé, který mě doslova nadchl. Příjemně voní po meruňkách, velmi dobře se vstřebává, pokožku mám po něm hladkou a dobře hydratovanou, což oceňuji. Má i optimální konzistenci, není ani příliš tekutý ani hustý, i to je pro mě důležité. Mám zkušenost s jinými tělovými krémy, po kterých pokožka zůstává lepkavá nebo mastná, ale to není tento případ. Každopádně čtenářkám doporučuji k vyzkoušení, věřím, že budou spokojené tak, jako já. Určitě si ho zakoupím, ale ve větším balení. Překvapil mě i čistící odličovací krém, který jsem také vyzkoušela. Velmi dobře odstraňuje make-up a hlavně, pleť je po jeho použití hebká a hydratovaná. A bonusem je i přiložená mycí žínka. Víceúčelový hojivý rodinný krém si chválí moje dcera, která je neustále poštípaná od nějakého hmyzu. Věřím, že i on si v naší rodině najde své uplatnění. Milé čtenářky, pokud hledáte čistě přírodní kosmetiku bez parabenů a umělých barviv, vyzkoušejte a uvidíte samy.

 • Kateřina

Moc ráda jsem otestovala kosmetiku Human+Kind a byla jsem s ní moc spokojená.

 

Čistota, přírodní ingredience, šetrnost k planetě, jemnost a překrásné obaly. To je nová řada irské, čistě přírodní pleťové, tělové i vlasové kosmetiky human+kind, která právě přichází do sítě parfumerií Marionnaud. Ve svém podnázvu má dovětek péče s čistým svědomím a přesně dle něj probíhá také celý výrobní proces - od sklizně surovin, až po cestu do našich koupelen. Hedvábné přírodní ingredience, bez obsahu parabenů i umělých barviv, nás mohou hýčkat v široké řadě přípravků a svou jemností, ale zároveň účinností nás snadno přesvědčí, že největší cennosti se skrývají právě v přírodě. Novinky řady human+kind nejsou testovány na zvířatech a k dostání budou od května 2017 výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Více na www.marionnaud.cz

Čtěte také: