Testovaný produkt: oční kapky Hyal-Drop multi

Díky nejvyšší koncentraci hyaluronátu, který se v očích přirozeně vyskytuje, kapky Hyal-Drop multi sníží tření mezi víčkem a rohovkou, rohovku zvlhčí a zaručí oku ochranu vytvořením ochranného filtru. Kapky jsou vhodné ke každodennímu opakovanému použití i pro velmi citlivé oči a hodí se také pro uživatele kontaktních čoček. Patentovaný uzávěr umožňuje Hyal-Drop multi pohodlně dávkovat a udrží kapky sterilní po dobu 6 měsíců po otevření. Kdykoli je třeba, stačí 1 kapka do oka. Hyal-Drop multi zakoupíte v lékárnách.
5cdabecb495daobrazek.png

Jaké jsou výsledky testování našich čtenářek?

Oční kapky Hyal-Drop jsem použila již mnohokrát. Řeším s nimi problém unavených očí od PC , kde se mi osvědčily naprosto úžasně. Oči se během chvilky uklidní a přestanou slzet. Stejně tak mi kapky pomohly při potížích po práci na zahradě. Nevím, zda se jedná o prach nebo přecitlivělost na pyl. V každém případě se oči vždy uklidní a přestanou slzet i pálit. Nemohu se vyjádřit k čočkám, ty nepoužívám. V každém případě je určitě mohu doporučit i ostatním, kdo má podobné potíže.
Jarmila Ř.

5cdabf5147025obrazek.pngKapky nakonec testovala moje mamka, která má bohužel suché oko. Kapky poskytují v podstatě okamžitě úlevu. Lehce boj byl ze začátku přijít na to, jak kapky přesně použít - ale nakonec jsem to zvládla. Oči přestali řezat a pálit. Skvěle fungují i jako úleva po delší době zírání do počítače. Vyzkoušela jsem již více kapek a musím říct, že k těmto se budu vracet a určitě bych je doporučila dál, protože opravdu ulevují. Děkuji moc za produkt k testování.
Dominika B.

Kapky testoval můj otec, který je po operaci očí a stěžoval si na slzení a páleni očí. Nejprve k nim měl nedůvěru, protože ho “vyděsil” tvar nádobky s aplikátorem. Do oka jsem mu tedy zpočátku kapala já, později se osmělil a nyní si kapky aplikuje sám (má 86 let). Po kapkách pociťuje rychlou úlevu. Účinek vydrží i několik hodin. Celkově je s tímto výrobkem velmi spokojen.
Anna Č.

Děkuji za možnost otestovat oční kapky Hyal-Drop. Jsem nositelkou kontaktních čoček, po večer navíc pracuji z domu u počítače. Není proto divu, že mám oči často unavené, podrážené a trápí mně pocit sucha 5cdabf9df29d5obrazek.pngv oku. Proto jsem byla na tento výrobek opravdu zvědavá. Co jsem od něj očekávala? Aby alespoň trochu zmírnil uvedené obtížně. Kapky jsem užívala poctivě a musím podotknout, že opravdu fungují. Oči byly zklidněné, bez nepříjemných pocitů, také komfort nošení kontaktních čoček se zvýšil. Snad jediné, s čím jsem ze začátku poněkud bojovala, byl aplikátor. Jinak ale kapkám není co vytknout a doporučuji.
Jitka K.


Děkuji za kapky. Jsou očím příjemné, nedráždí a zklidňují je. Protože pracovní dobu trávím u PC a pracuji i v noci, jsem ráda, že takový produkt existuje. Nemám červené oči a ani mi oči neslzí.
Hana K.

Oční kapky mají zajímavý design, určitě jsem uvítala ve složení zdroj kyseliny hyaluronové, která má nezastupitelný význam. Popravdě trošku jsem bojovala s aplikováním tzv. „napumpovat obsah“ určený k vytvoření kapky. Jinak složení kapek na tzv. unavené suché oko hodnotím velice příznivě. V zaměstnání se neobejdu bez činnosti u počítače, kapky vřele doporučuji. Otestovala je i moje mamka , která trpí Makulární degenerací a hodnotí na jedničku.
Ivana M.

Trápí i vás syndrom suchého oka? Udělejte si jednoduchý test: SUCHEOKO.CZ/TEST

Na co se při výběru umělých slz zaměřit:

  • Je přípravek v očích dobře snášen?
  • Omezuje vidění? (Rozmazává či zamlžuje)
  • Obsahuje konzervační látky?
  • Má dlouhou dobu použitelnosti?

Odborníky nejdoporučovanější umělá slza

Na základě nezávislého průzkumu (do průzkumu se na online portálu pro zaměstnance lékáren Educom.cz zapojilo 579 zaměstnanců lékáren z celé České republiky) byl jako první volba lékárníků v kategorii Suché oči zvolen produkt Hyal-Drop multi. Proč?

Kapky Hyal-Drop multi totiž zaručí očím okamžitou úlevu. Díky nejvyšší koncentraci hyaluronátu, který se v očích přirozeně vyskytuje, kapky Hyal-Drop multi sníží tření mezi víčkem a rohovkou, rohovku zvlhčí a zaručí oku ochranu vytvořením ochranného filtru. Kapky jsou navíc vhodné ke každodennímu použití i pro velmi citlivé oči. Hodí se pro zvlhčování kontaktních čoček a zpříjemňují jejich nošení.

Patentovaný uzávěr navíc umožňuje pohodlné dávkování a udrží kapky sterilní 6 měsíců po otevření.
5c90cd8e2e1dfobrazek.png

Více se o umělých slzách, syndromu suchého oka a jeho řešení dozvíte na SUCHEOKO.CZ.

Reklama