Co naše čtenářky testovaly?


  • Minerální make-up Annabelle Minerals je dostupný ve 22 odstínech a třech variantách (rozjasňující, matující, krycí) a díky tomu zajistí čistou a zářivou pleť. 
  • Minerální oční stíny Annabelle Minerals najdete v 17 odstínech a díky vysoké pigmentaci vám zaručí dlouhotrvající efekt. Stíny se aplikují nasucho, ale pro intenzivnější vybarvení lze použít i namokro.
  • Minerální tvářenka Annabelle Minerals je dostupná v 6 odstínech, neobsahuje konzervační látky a vyhovuje všem typům pleti. UV filtr pleť chrání před UVA a UVB zářením díky faktoru 15 SPF.


Přečtěte si jednotlivé recenze:

Lenka J.

Nanesení je velmi snadné a kompaktní. Pleť je jako sametová. Mám mastnější pleť a rozšířenější póry a přesto make-up na pleti není vidět, a to ani zblízka. Dobře kryje i nedokonalosti. Přibližně po 5 hodinách se lesknu, ale neznám žádný make-up, který by vydržel celý den matný. Dá se to vyřešit matujícími papírky. Nedoporučuji nanášet další vrstvu bez matujících papírků, pak může make-up udělat mapy. Stíny vydrží celý den a tvářenka je dokonalá, alespoň pro mě.

Jana P.

Napřed jsem byla dost skeptická, jak takový pudr bude barvit, ale byla jsem spokojená, trefili jste se i odstínem. Přibalený štětec je navíc strašně jemný a make-up se s ním příjemně nanáší. Stíny jsem dostala v odstínu skořice, vždy jsem používala jen šedé, černé a bílé stíny, tohle je ale příjemná změna. Jsou lehké a pěkně se třpytí.

Edita V.

Tvářenka od Annabelle Minerals se stala opravdu mojí nejoblíbenější ze všech tvářenek, co mám doma, jsem s ní opravdu spokojená. Oční stíny moc často nepoužívám, vadilo mi, že se na očním víčku časem udělá taková nevzhledná linka (hlavně v létě), ovšem u těchto očních stínů se mi to nestalo, což mne velmi mile překvapilo, navíc krásně drží. A to nejlepší nakonec... To je Make-up od Annabelle Minerals, z toho jsem úplně nadšená, nemám ráda make-upy co si musím ráno pracně roztírat na obličej a krk a jsem celá upatlaná. Make-up od Annabelle Minerals nanáším štětcem a pleť je po něm krásně matná, je to vlastně takový pudr i make-up v jednom, dlouho vydrží a co je pro mne nejdůležitější, že se snadno a rychle nanáší i kdykoliv během dne. Takže za mne doporučuji všechny tyto produkty a jsem ráda, že teď mám favorita na vánoční dárek pro kamarádku.

Marcela P.

Balíček kosmetiky mi udělal velkou radost. Nejoblíbenějším produktem se pro mě stala tvářenka. Je opravdu výborná, dobře se nanáší a ten odstín je skvělý a dlouho vydrží na pleti. Make-up je též dobrý, jen na mou nesjednocenou pleť je málo krycí, ale kupodivu, i když je sypký, tak se s ním dobře pracuje. Každopádně kamarádkám doporučím. Štěteček je jemný a na make-up vhodný. Odstín stínů není zrovna můj favorit, ale jinak drží obstojně.

Helena M.

Kosmetika Annabelle Minerals je kvalitní a dlouho vydrží na pleti. Je celkově na mé pleti příjemná, jen barva šedých stínů mi vůbec nesedí. Jsem spíše podzimní typ.

Více informací o produktech naleznete zde.


Přečtěte si také:

Reklama