Tato cíleně působící kosmetika disponuje jedinečnou technologií kmenových buněk a aktivních vzácných olejů. Cílem působení je regenerace, remodelace a obnovení poškozené pokožky. Doporučuje se vybrané produkty použít na strie, celulitidu, jizvy, nebo vrásky.

Zde jsou recenze našich čtenářek:

Hanka S.:

Kosmetiku Onclé jsem neznala. Používám už roky osvědčené značky, ale ráda vyzkouším něco nového. Hned po otevření balíčku jsem začala testovat. Peeling běžně nedělám, ale tentokrát jsem ráda udělala výjimku. Při koupeli jsem zkusila luxusní olejový peeling, překvapilo mě, jak je jemný, ale účinný. Když jsem po koupeli použila ještě luxusní tělový balzám, nemohla jsem svoji pokožku ani poznat, jak byla hebká! Získala jsem na těchto dvou výrobcích závislost a vždy se těším na další koupel, kdy je budu moct použít. Olejové sérum s kmenovými buňkami používám na oblast břicha a stehen, kde mám strie. Také mi vyhovuje a uvidíme, jaké budou výsledky po delší době. Celkově jsem s Onclé moc spokojená, půjdu si tuto kosmetiku koupit, až ji vypotřebuji.

Klára (Brno):

Mám pár kilo navíc a s věkem se mi zhoršila celulitida, zkouším různé krémy, takže možnost otestovat luxusní kosmetiku, určenou také právě na celulitidu a strie, mě potěšila.

Musím pochválit olejové sérum, mám pocit, že pokožku opravdu vyhlazuje. Hlavně také úžasně voní, je radost ho roztírat! Stejně jako olejový peeling, který využívám po sprchování. Nejvíce se mi líbí, že obsahuje přírodní drcená šípková zrníčka. S ničím takovým jsem se doteď nesetkala. Luxusní tělový balzám používám denně a doslova se bez něj neobejdu! Doporučuji tuto kosmetiku všem svým kamarádkám, i těm, které s celulitidou problém nemají.

Ivana D.:

Kosmetiku miluju! Mám doma hodně výrobků různých značek, ale Onclé jsem neznala a byla jsem na ni zvědavá.
Ráda si každý večer užívám dlouhou koupel, je to pro mě možnost relaxace a uvolnění po dlouhém dni. Nenechám se u toho nikým rušit. Všechny tři výrobky Onclé jsem si vystavila na vaně a otestovala je najednou. Nejdříve jsem podle doporučení a návodu na celé tělo použila luxusní olejový peeling. K mému překvapení se následně výborně smýval a hlavně, byl jemný a krásně voňavý! Budu na něm závislá! Po koupeli jsem použila luxusní tělový balzám. U něj oceňuju, že má praktickou dávkovací pumpičku. Sérum jsem si nechala nakonec jako třešničku na dortu péče o své tělo. Olejové sérum je ve spreji, překvapilo mě, jak je lehké, samozřejmě opět krásná vůně... použila jsem ho na problémové partie těla se striemi.

Kosmetika Onclé mi zpříjemnila můj večerní rituál, děkuji za možnost testování!

Lucka D.:

Super testování, Onclé znám z reklamy, tak jsem byla zvědavá. Miluju všechno přírodní, nerada na sebe plácám chemii. Takže za mě má Onclé jedničku. Nejlepší je olejové sérum, i když strie ani celulitidu nemám, použiju ho klidně na celé tělo. Když toho ještě nemám dost, namažu se i tělovým balzámem, a to je paráda! Olejový peeling jsem vyzkoušela zatím jen jednou, nemám na to moc času, ale půjčila jsem ho mámě, a ta byla nadšená! Takže za mě palec nahoru a doporučuju všem.

Přečtěte si více o testovaných produktech:

5a4cb1adcad1eobrazek.jpgONCLÉ luxusní olejový peeling s kmenovými buňkami
Zpevňující olejový peeling s hloubkově regenerujícími účinky obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky.
Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů a drcená šípková zrníčka dodávají pleti dostatek vitamínů.
Šetrně čistí pokožku těla od nečistot. Peelingová složka ze semen šípků jemně odstraňuje odumřelé svrchní buňky pokožky. Extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM aktivuje regeneraci kožních vrstev. BIO šípkový olej zvláčňuje pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení.

5a4cb1d85b739obrazek.jpgONCLÉ luxusní tělový balzám s kmenovými buňkami
Tělový balzám ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodný i pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku.
Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí.
Příznivě působí také na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Podporuje přirozenou schopnost regenerace kožních vrstev a jejich hydrataci. Balzám je bohatý na vzácné přírodní oleje (BIO šípkový, mandlový, SQUALAN , meruňkový, broskvový, bavlníkový), omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky i hlubších vrstev. 3D kyselina hyaluronová dlouhodobě hydratuje a vyživuje pokožku. Použití na obličej i tělo. Tělový balzám nezanechává pokožku mastnou.

5a4cb1f33815bobrazek.jpgOnclé - luxusní olejové sérum s kmenovými buňkami
Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Redukuje celulitidu a je vhodný i pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku.
Obsahuje jedinečnou biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí.
Příznivě působí také na správné sestavování kolagenu, a tím na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů (BIO šípkový, bavlníkový, mandlový, SQUALAN, broskvový, meruňkový), které působí do hlubších vrstev pokožky. Sérum je bohaté na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky. Vhodné pro použití na obličej i tělo.

Čtěte také:

Testovaly jsme v redakci: Luxusní kosmetika Onclé s kmenovými buňkami