5a9d5784319caobrazek.pngLaktoPlus je nejsilnějším produktem na trhu, který je určen pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Disacharid laktóza se nachází především v mléčných výrobcích. Již jedna tobolka doplňku stravy LaktoPlus s obsahem enzymu laktáza dokáže rozštěpit obsah laktózy odpovídající 1/2 litru mléka. LaktoPlus je navíc obohacen i o probiotika bacillus subtillis, která jsou potřebná pro naše zdravá střeva. Stačí užívat 1 kapsli před jídlem obsahujícím laktózu (mléčné produkty) a můžete si vychutnat své oblíbené mléčné produkty bez nepříjemných potíží!

Naše čtenářky testovaly LaktoPlus na laktózovou intoleranci. A jak testování dopadlo?

Blanka H.

Tablety LaktoPlus se mi osvědčily, mohla jsem si dopřát více mléčných výrobků, a přitom reakce nebyly nebo minimální. Mohu jen doporučit všem, kteří mají problémy.

Iva T.
LaktoPlus mi přišel v tu nejlepší chvíli! V den, kdy se nám narodil náš krásný malý velký muž Sebastian!  A protože jako maminka s laktózovou intolerancí potřebuji dodat tělu co nejvíce kvalitních minerálů a vitamínů, které jsou obsaženy v mléčných výrobcích, našel LaktoPlus to nejlepší uplatnění! Neboť výběr bezlaktózových a zároveň mléčných potravin je na trhu nedostatečný, je LaktoPlus výbornou alternativou, jak si připravit kvalitní a plnohodnotnou snídani či svačinu s pořádným hrnkem mléka (do 1 l)! Každé ráno 5a9d579ca2447obrazek.pngjsem si tak dopřála řádně mléka po kapsli LaktoPlusu bez nepříjemných projevů laktózové intolerance jako je nadýmání, zvracení či průjmy. Dávka enzymu laktázy v jedné kapsli je dostatečná na zhruba 1 l mléka (popř. mléčných výrobků obsahujících méně než 30 g laktózy). Je to výborné řešení, které dopřeje rozmanitější stravu a zároveň se není třeba vzdávat běžných mléčných výrobků. Za mne jako maminku s větší spotřebou mléka, rozhodně doporučuji!

Jitka Š.
Přípravek LaktoPlus jsem neznala a ráda tedy uvítala k testování pro mou intoleranci na laktózu. Dávkování jsem dodržovala dle návodu, tzn. 1 kapsle před jídlem obsahující laktózu, brala jsem vždy ráno před snídání, kdy jsem snídala jogurt s müsli. A musím říci, že jsem ihned po snídani nemusela s křečemi běžet na toaletu a zažívání se mi trochu upravilo. Určitě budu v užívání tablet pokračovat, za tu úlevu mi to stojí, děkuji za tip.

Eva H.
Díky redakci ŽENA-IN jsem měla možnost testovat přípravek LaktoPlus, který obsahuje unikátní střevní probiotika a zlepšuje trávení laktózy u osob s laktózovou intolerancí. 
Zprvu jsem byla trochu skeptická, ale výrobek opravdu funguje a můžu si dnes opravdu vychutnat třeba i kávu se smetanou, aniž bych měla potíže. Před jídlem, které obsahuje laktózu, si vezmu 1 kapsli a mohu si s klidem vychutnávat i mléko a různé mléčné výrobky. Nevýhodu však vidím právě v balení. S polykáním kapslí jsem měla vždycky potíže a při rozpuštění kapsle v ústech jsem pozorovala pro mě nepříliš příjemnou chuť. Každopádně přípravek Laktoplus doporučuji všem s laktózovou intolerancí a budu ho používat i nadále.

Adriana P.
LaktoPlus je vážně super, sice pořád vynechávám laktózu z jídelníčku, ale takhle si aspoň můžu dát svoje oblíbené jídlo, jako zmrzlinu, pizzu nebo smažený sýr :). Nejlepší na tom je, že stačí jen jeden prášek, takže i cenově jsou nejvýhodnější, oproti jiným produktům, na které jsem koukala. Jediná nevýhoda je, že jsou prášky dost velké, ale naštěstí jsou to želatinové tobolky, takže se snadněji polykají. Jsem ráda, že jsem je díky vám objevila a určitě si budu příště kupovat další.

Eva H.
S mlékem jsem pociťovala problémy hlavně po ránu, kdy si dávám velmi ráda skleničku mléka a k tomu něco sladkého na snídani. Poté jsem se velmi často cítila tak nějak nekomfortně, nebo nevím, jak to napsat – asi také těžce. Dále se mé problémy projevovaly při konzumaci jídla na smetanovém základě, kdy jsem poté většinou musela vyhledat toalety. Již dlouhou dobu proti tomu bojuji užíváním probiotik – o tomto přípravku, který jsem měla na testování jsem doposud neslyšela. A můžu říct, že jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet. Zlepšení je určitě znát, je mi i po jídle lépe a cítím se, jako bych mléko nejedla. Pro mě tedy obrovský plus a zpříjemnění konzumace mléčných výrobků.

5a9d5addc6ce3obrazek.png

Více informací o produktu naleznete zde.

Přečtěte si také:


 

Reklama