A jak hodnotíte kočičí krmivo Pet Specialist?

Ladislava & Bertík

Náš kocour není vůbec vybíravý, není jako ostatní mlsné kočky. Musím říci, že mu všechny produkty Pet Specialist moc chutnaly.
5a785d642aaa9obrazek.jpg

Miluje tyčinky s lososem a pstruhem, z těch je úplně šílený, dáváme mu je za odměnu. Také kapsičky mu moc chutnaly. Náš kocourek je bezproblémový tester, a já musím tuto řadu Pet Specialist velmi pochválit, jak se produkty povedly. Náš domácí mazlíček je spokojený, jsem ráda. Krmivo je důležité, často nakupuji v Tescu, takže mu je zase koupím. Jak to tak vidím, tak bude mít vše snězené velmi rychle.

 
Jana & Zrzek Rony

Moc děkujeme za možnost testovat krmivo Pet Specialist. Máme dvouletého zrzavého kocourka, kterému děti říkají Rony, podle filmu Harry Potter. Náš Rony se oblizoval a hned věděl, že se něco dobrého chystá právě pro něj.
koc.jpg

Začali jsme konzervou s hovězím a drůbežím masem, pak následovaly tyčinky s lososem a pstruhem, paštika a dentální pochoutky pro kočky. Náš Rony dává všem pochoutkám jedničku. Nenašli jsme nic, co by nechtěl a co by mu nechutnalo. Někdy je vybíravý, miluje jeden druh kapsiček. Tyto Pet Specialist mu chutnaly všechny.  Mohu tedy doporučit ostatním chovatelkám. Jana z Moravy a zrzavý Ron


Hana & Liliana s Bertou
Nikdy jsme neměli žádná zvířata, můj muž prostě nechtěl, natož kočku. Pak jsme se přestěhovali kousek za Prahu do domku a přišla Liliana. Není úplně naše. Pořídili si ji sousedé pro děti. Stala se z ní číča společná. A když svoje první koťata všechny přinesla k nám, tak se i můj muž natolik rozněžnil, že povolil nechat si jedno její kotě Bertu.
5a785c68cc746obrazek.jpg

Liliana i Berta jsou kočky venkovní, ale každý den nás vítají při příchodu domů a samozřejmě čekají co dostanou. Proto jsem ocenila možnost testování a číči jsou moc spokojené. Jak s granulemi, tak i s gulášem, jak nazývá kapsičky naše vnučka Viktorka. Ovšem o tyčinky se můžou poprat. Ty sklidily mimořádný úspěch.

Markéta & Samuel

Samuel je velmi vybíravá a mlsná kočka, takže mu nechutná jen tak něco. My už jsme ale za těch několik společných let vyladili krmení k dokonalosti. Kombinace suchého krmiva, kapsiček a sem tam i kočičího mléka se sníženým obsahem laktózy vyhovuje jak mně - jako tomu, kdo krmení podává, tak i náročnému kocourovi. Proto jsem byla k testování jiné značky krmiva trochu skeptická. Nicméně čekalo mě velké překvapení!
5a785c71e5116obrazek.jpg

Granule Samuel přijal jako kdybych ani změnu neprovedla, možná mi naopak přišlo, že ubývají i o něco rychleji. Kapsičky si také oblíbil, především tedy tu omáčku, která vždy z misky zmizela jako první. Preferenci příchutě jsem ale nezaznamenala, vše mu chutnalo. Z čeho pak byl ale vyloženě „u vytržení“, jsou tyčinky, které miluje snad od každé značky a já ho podezřívám, že se snad tentokrát naučil i otevírat skříňku a podávat si tuhle dobrůtku od Pet Specialist sám. :-) Možná to zapříčinila příchuť lososa a pstruha – kočky ryby prostě milují! U nás velmi zabodovaly i dentální pochoutky, které mu podávám téměř každý den, a to formou hry, takže tuhle chvíli má z celého dne asi nejraději. Jestli navíc tyhle dobroty i dopomáhají ke zdravějším zubům, dásním a obsahují i další vitamíny pro celkově dobrou kondici kočky, není co řešit, určitě zařadím do svého nákupního košíku. :-)

Věra & Eliška

Eliška je křížená, nalezená britka. Když jsem se jí ujmula, měla špatné zkušenosti s lidmi a dle toho vypadalo i krmení. Jedla jen jeden druh granulí a maso, kapsičky, paštiky či pamlsky ani neochutnala. Mám ji tři roky a za tu dobu si Eliška slušně vytrénovala jazýček.

Na tyčinky pro kočky bohaté na lososa a pstruha se Eliška vrhla asi stejně jako když doma vykosťuji makrelu ??. Tyčinku jsem vyndala a Ela už přiběhla a čichala co to bude za dobrotu. Tyčinka jí moc chutnala, a tak si dokonale pamatuje zvuk, když je vyndávám. Může spát v pelíšku, ale jak uslyší, že vybaluji tyčinku, hned je tam...
5a785c7cd16acobrazek.jpg

Kapsička Ele také moc chutnala, ale má raději granulky, takže kapsičky nedáváme každý den. Krmivo s Elou chválíme!

Více informací o produktech naleznete zde.

Naše články: