Co naše čtenářky testovaly?

Kečup HELLO si letos nově můžete koupit v inovativním a praktickém balení kapsičky 200 g - obsahuje 165 g rajčat na 100 g kečupu a je sterilován, tedy neobsahuje žádné konzervační látky! Můžete si vybrat ze dvou variant – ostrý a jemný kečup.
5cf7a5d77345cobrazek.png

Porce je ideální na výlety, praktické balení můžete využít při grilování, nebo když si u táboráku budete opékat buřty nebo klobásky. Určitě se neztratí v kuchyni na chatě, můžete si ho přibalit na dovolenou. Malé 200 g balení s praktickým uzávěrem se ale určitě hodí i těm, pro koho je velké balení 500 ml zbytečně velké. Oceňujeme, že kečupy HELLO jsou vyrobeny z kvalitních surovin a neobsahuje žádné konzervační látky. Myslíme, že se stanou jedním z hitů letošní grilovací sezóny. Kečupy HELLO jsou k dostání v obchodech Billa. Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.

A jak kečupy HELLO obstály v jejich hodnocení?

Kečupy HELLO jsme použili před pár dny, když jsme s rodinou grilovali. Já osobně upřednostňuji ostřejší variantu kečupu, ten byl opravdu moc dobrý. Snesla bych klidně i ještě ostřejší, mám ráda pikantní chutě. Děti si na těch jemných hodně pochutnaly, kapsičky zmizely během chvilky. Ke kuřecím kouskům to bylo v pohodě, ale že si kečupem pak ochutily i makrely, to svědčí o tom, že jim opravdu šmakovaly. Běžně kupuji kečup od Otmy, ale ty vydrží v lednici i několik týdnů než se spotřebují...Takže asi změním značku.
Miroslava O.

HELLO kečup jemný je velmi chutný, připomíná mi rajskou omáčku. Příjemně sladkou chuť uvítaly hlavně děti. Je vhodný k hranolkám, k masu a samozřejmě je výborný ke špekáčkům. Kečup ostrý je vhodný zejména pro ty, kdo preferuje ostré jídlo. Oba dva jsou fajn na cesty do baťůžku, protože mají dobrý obal s uzávěrem, díky němuž se dobře vytlačuje. Myslím, že by neměl chybět na žádném výletě. Díky za testování, na cesty nám zaručeně nebude chybět v baťohu.
Silvie K.

Kečupy mají opravdu praktické balení, nezabírají moc místa, a jsou vhodné na cesty. Chuťově jsou výborné, jen ostrý bych možná přejmenovala na lehce ostrý, ale to je subjektivní a věc chuti.
Marie Ch.
5cf7a5ab6681bobrazek.png

Jsem matkou dvou malých dětí a kečupy Hello jsou praktické zejména na výlety právě s dětmi. Což jsem uvítala právě proto, že nezaberou moc místa a nerozbijí se třeba v zavazadle. Chuť kečupu je moc dobrá. Posílám foto mého syna, který kečup Hello miluje k párečkům na snídani.
Veronika G.

Kečupy Hello v novém balení jsou velmi praktické, protože se dají sbalit na cesty a otevírat opakovaně bez jakéholiv ušpinění rukou, či zbytků kolem uzávěru. Chutově jsou také úplně jinde než ostatní kečupy, jde vidět, že jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Určitě si je budeme kupovat nejen na dovolenou. Děkujeme za ně!
Alena B.
5cf7a5785276eobrazek.png

Váš kečup Hello je vynikající a hodí se skoro ke všemu. Můj syn si ho dává opravdu ke všemu, výjimkou je snad jen omáčka svíčková nebo koprová:-) Kečup Hello zbožňujeme celá rodina! Kupujeme i kečup Heinz , ale Hello nám přijde lepší. Děkuji za Vaše vzorky, moc jsme si pochutnali.
Ivana L.

Kapsičky Hello kečupy jsou prima nápad. Syn bez kečupu nedá téměř žádné jídlo, kapsičku Hello jsem mu dala do školy k obědu a dokonce si ji bral i na výlet k opékání špekáčků. Chuťově velmi dobrý - tuto značku máme oblíbenou a kupujeme si ji.
Renata O.

Výhodou kečupů je jejich balení na cesty. Využili jsme u táboráku. Nemuseli jsme tahat těžší skleněnou láhev. Stejně tak se vyplatí někde pod stan, či na dovolenou. Pěkně se lije na párek v rohlíku (rozřezaný rohlík). Do ledničky ale zůstanu u klasiky ve skle. Barva není extra červená, což svědčí o nepřítomnosti barviv. Chuťově kečup není překořeněný, což ocení především děti. U ostré varianty bych přidala více pálivosti. Když to shrnu, na cestování opravdu skvělý.
Jeannette M.
5cf7a55826fddobrazek.png
Nový obal je výborný nápad. U kečupu ve skle musím použít lžičku, jinak mi na talíř většinou vypadne půlka obsahu. U kečupu v plastu zase zůstane docela velký zbytek uvnitř a při vymačkávání zaprská nejen talíř, ale třeba i ubrus. U kečupu Hello jde snadno dát na talíř potřebné množství a  vymáčknout téměř beze zbytku. Super i na cesty, protože nehrozí rozbití, či prasknutí. Proti jiným kečupům je světlejší, barva kečupu Hello se nejvíc podobá barvě rajčat. Chuť  a vůně je jemná, svěží a doopravdy rajčatová. Sladký kečup hodně chutnal dětem. Ostrý kečup je lehce pálivý, ne však štiplavý. Oba druhy kečupu Hello jsou velmi chutné. Děkuji za možnost vyzkoušet kečupy Hello, moje rodina se rozhodla, že jiné už nechtějí.
Jana S.

Čtěte také:

Více o kečupech HELLO najdete ZDE
5cf7a5e8e3649obrazek.png

Reklama