Před časem jsme požádali třicet vybraných čtenářek, aby otestovaly nové kaše a pudingy od Dr. Oetker. Zaslali jsme jim balíčky, v kterých našly vždy dva druhy ovesné a rýžové kaše a dva druhy proteinových pudingů. Zajímalo nás jak jim kaše chutnají, který druh bude nejoblíbenější, případně jestli si kaši třeba vylepší ovocem nebo nějakým posypem. Máme radost, že testování mělo úspech a 95% testerek bylo spokojených jak s kašemi, tak s pudingy.

Rádi vám doporučíme produkty, které sami vyzkoušíme. Pokud máme stejný ohlas i od vás, našich čtenářek, je to pro nás dobrá zpráva a vždy se těšíme na další testování a vaše recenze.   

Přečtěte si výběr recenzí našich čtenářek na nové produkty od Dr.Oetker:

oetkerkol.jpg

  • Ovesná kaše Banán a chia, která neobsahuje laktózu
  • Ovesná kaše Natural s přírodní vanilkovou
  • Ryžová kaša Natural chia bezlepková
  • Rýžová kaše Meruňková
  • Protein puding Kakao
  • Protein puding Vanilka

Rýžové a ovesné kaše

5e340130bda2fobrazek.pngCelkově nás kaše velice mile překvapily. Chuťově jsou velmi dobré, vyvážené, tak akorát sladké, snadné na přípravu. Zdravá a rychlá svačinka nebo snídaně. Ideální porce. Osobně mě nejvíce chutnala banánová ovesná kaše s chia semínky a hned na druhém místě rýžová kaše meruňková, která mě překvapila i kousky meruněk. Na kaši jsem si pochutnala společně se svým dvouletým synkem a určitě tyto, jak ovesné, tak rýžové kašičky zařadíme do našeho jídelníčku.
Tereza H.

Jako první jsme vyzkoušeli Ovesné kaše. Já mám raději neochucené nebo jen mírně ochucené produkty a proto jsem si vybrala kaši s vanilkovou příchutí. Moc mi chutnala, jsem ráda, že obsahuje méně cukru než jiné kaše, které se mi nyní dostali do rukou. A to o více než polovinu. Kaši banánovou jsem jen ochutnala a nebyla zbytečně sladká. Je taková voňavější než bylo nutné. Manžel byl spokojený. Rýžové kaše mne moc potěšili, jen je potřeba nechat je dobře odstát, nečetla jsem návod a první sousto bylo pěkně tvrdé. Meruňková byla dobrá, ale příliš sladká (obsahu cukru je příliš vysoký, abych ji kupovala znovu). Natural s chia semínky je skvělá. Není sladká a je moc chutná. Už jsem domů koupila další balíčky. Dlouho nevydrží.
Martina Š.

Byla jsem překvapená, jak dobře kaše chutnají. Jsou zdravé a velmi chutné, i dvouletá dcerka si je oblíbila.5e340141aeee5obrazek.png
Pavlína M.

Rýžové kaše si pamatuji ještě ze svého mládí. Tehdy jsme je dělali v mléku a musím uznat, že jsem byla trochu zdrženlivá k prášku zalitým vodou. Ale dle mé zkušenosti nebyl v tomto případě žádný rozdíl. Meruňková kaše byla pro mě rozhodně top. Obsahovala kousky ovoce, rychlá příprava, krásná vůně. Chutnala mně i mému 6letému synovi. V 5e3401634b149obrazek.pngtěsném pořadí byla mnou zvolena Ovesná kaše Natural s přírodní vanilkou. Příjemná nepřehnaná vůně a báječná chuť. Rýžovou kaši natural bych zařadila v mém žebříčku na třetí místo, samo o sobě žádná výrazná chuť, ale dává mnoho příležitostí jak si tuto kaši doma přilepšit tím na co máte zrovna chuť. My jsme si ji se synem vylepšili po doporučené době přípravy ještě borůvkami. Ale myslím si, že ani sama o sobě nikoho neurazí. Nejméně mě oslovila ovesná kaše banán a chia. Banán se mi osobně k té kaši nehodí, má opravdu výrazné aroma a výraznou chuť, ale zase je hezké že se nebojí nových kombinací. Jsem ráda, že jsem se mohla tohoto testování zúčastnit, určitě ji své rodině zase někdy koupím. Při klasickém každodenním běháním do práce, do školy, ze školy, na koníčky apod., jsou rychlé svačinky po ruce či doma nepostradatelné. Obzvláště ty, u kterých nemusíte mít výčitky svědomí.
Andrea M.

5e34017c99ef0obrazek.pngVynikající-kaše jsou velmi jemné, dají se využít k jídlu jako dezert či svačinka-mají všestranné použití, vaření je velmi rychlé, snadné a to mu ulehčuje dost práci (pracuji jako zdravotní setra). Její všichni, alespoň v mé rodině.
Jana K.

Ovesné a rýžové kaše nejsou zrovna to, co vyhledávám ke snídani či svačině, ale ráda jsem ochutnala něco nového. Kaše byly snadné a rychlé na přípravu, asi bych přidala více vody než je v návodu. Ale chuťově výborné, nic extra intenzivního. Akorát porce pro jednoho člověka.
Zuzana B.

Pudingy
5e3401975b766obrazek.png
Pudinky jsou opravdu vynikající, Dr.Oetker vyrábí různé příchutě - vanilkové, kakaové a mně opravdu moc chutnají ve všech příchutích, jsou velmi lahodné a já je využívám také na polití dukátových buchtiček.
Jana K.

V naší rodině máme pudinky moc rádi a úplně nejraději vanilkový. Tento opravdu nezklamal a po vanilce nejen příjemně voněl ale i chutnal. Byl opravdu výborný, krémový a vláčný. Vyzkoušeli jsme i čokoládový, který nás svou chutí opravdu příjemně překvapil. Stejně jako ten vanilkový chutnal skvěle a neměl umělou pachuť a aroma. Já navíc oceňuji proteiny, které jsou důležité pro stavbu kostí a svalů, takže je to ideální svačinka pro našeho synka, který je ve vývinu a tyto suroviny potřebuje. Opět doporučuji a zařazuji do jídelníčku.
Tereza H.

Pudinky jsem otestovala na svém manželovi, na rozdíl od kaší jsem se neodvážila v těhotenství testovat na sobě. Za něj mohu říci, že vanilková příchuť je údajně v proteinových přípravcích nejideálnější. V tomto případě se mu to také potvrdilo. Z počátku byl trochu nedůvěřivý, ale nakonec si moc pochutnal. Takže nad míru splnilo naše očekávání.
Andrea M.

Vanilkový byl výborný. Měla jsem s ovocem. Určitě si koupím znovu, jen muž brblal, že by si dal čokoládový.
Odeta D.

Pudink u nás znamená sobotu. Dospodu přijdou piškoty, na nej ovoce a vše zalijeme pudinkem. Když je svátek tak navrch ještě domácí šlehačka a trochu čokolády. Pudinky od dr .oetkera patří mezi naše nejoblíbenější.
Alena K.
5e5cfcd546bc1obrazek.png
Informace o všech produktech značky Dr. Oetker a recepty najdete na OETKER.CZ

5e1852745fbcdobrazek.png

Naše další články:

Reklama