Jsme rádi, že se do našeho testování zapojily čtenářky, které testovaly inkontinenční kalhotky MoliCare. Produkty získalo 5 čtenářek, které vyplnily anketu a chtěly se do testování zapojit. Přečtěte si jejich recenze, které uveřejňujeme pod jejich monogramy z důvodu intimity tématu.

Jak byly naše čtenářky s inkontinenčními kalhotkami MoliCare Lady spokojené?

O. B.

Jsem ráda, že jsem dostala možnost vyzkoušet inkontinenční kalhotky MoliCare, jelikož mám problém s lehčím únikem moči po prodělaných zdravotních potížích. Hlavně mi to dělá problém na delší cestě, kdy musím pořad vyhledávat toaletu. Jelikož rádi cestujeme, tak jsem začala zkoušet různé inkontinenční vložky a nyní, když jsem měla možnost vyzkoušet kalhotky MoliCare, mně to cestování ještě vice ulehčí. Vypadají jako běžné spodní kalhotky, dobře sedí a pod oblečením nejsou ani vidět.

H. M.

Inkontinenční kalhotky jsou vzdušné, pohodlné, nezařezávají se a nejsou pod oblečením vidět. Také jsou příjemné na dotek a co se týče absorpce tak jsou také super.

J. P.

S intimními produkty MoliCare, konkrétně s dámskými inkontinenčními kalhotkami MoliCare Lady Pants, jsem nadmíru spokojená, a to hned z několika důvodů. Vypadají jako obyčejné dámské spodní kalhotky, skvěle sedí a nejsou nápadné pod oblečením. I když trpím pouze velmi slabým únikem moči, v těchto kalhotkách jsem stále v suchu, bez zápachu a bez podráždění pokožky. Výše uvedené dámské inkontinenční kalhotky vřele doporučuji, lepší inkontinenční pomůcku jsem nepoznala.

M. O.

Měla jsme možnost testovat inkontinenční kalhotky MoliCare, proto bych se s vámi ráda podělila o svou zkušenost. Lehký únik moči u mě začal v posledním trimestru druhého těhotenství. Naivně jsem doufala, že potíže po porodu, resp. po šestinedělí odezní, dosud se tak ovšem nestalo. Za těch posledních pět měsíců samozřejmě posiluji svaly pánevního dna, bylo potřeba také řešit „kosmetickou“ stránku věci. Byla jsme příjemně překvapena velikostí vložek (očekávala jsem něco jako pleny), takže při jejich nošení není nic vidět a okolí nic nepozná. S absorpční kapacitou jsem taky spokojena. Nevyskytlo se u mě žádné protékání. I přes šílené vedra posledních týdnů jsem měla pocit vzdušnosti, nezapařila jsme se. Za mě produkt doporučuji, dokud se svých potíží s inkontinencí nezbavím, zůstanu jim věrná.

Samovolný únik moči už není žádné tabu. Přesto je to ale citlivá věc, která vyžaduje naprostou diskrétnost.

Inkontinenční kalhotky MoliCare Lady, které vypadají jako klasické spodní prádlo. Skvěle sedí a díky tomu se pohodlně nosí, takže si ani nevšimnete, že máte na sobě inkontinenční pomůcku. Navíc obsahují neutralizér zápachu, takže se nemusíte bát, že si vašeho drobného problému všimne někdo z okolí. Citlivá dámská pokožka pak na kalhotkách nejvíce ocení pečující složky s Aloe Vera, a také neutrální pH 5,5, které napomáhá zachovat optimální stav pokožky a udržuje ji zdravou. Malým bonusem navíc je originální design těchto kalhotek, které zdobí jemné motivy růžových motýlů, jež zvýrazní ženskost své nositelky.

Napište si o vzorek zdarma

Pokud chcete, můžete napsat o vzorek produktů MoliCare zdarma a zjistit, které vám vyhovují.


 

Reklama