Drobné odřeniny, škrábance nebo menší popáleniny – tohle všechno vás může potkat nejen během léta, proto je dobré mít při ruce prostředek, který vzniklé rány šetrně a rychle ošetří. Jedním takovým je AlfaSilver, který testovaly naše čtenářky.

Alfa silver

Hodnocení našich čtenářek:

  • AlfaSilver mě velice překvapil. Nejdříve jsem ho vyzkoušela na svém tatínkovi, který měl popálenou ruku a přestože použil antibiotický zásyp (rána tzv. mokvala), tak se zranění ne a ne vyhojit. Použila jsem tedy na zkoušku, právě od vás přijatou výhru, AlfaSilver a rána se opravdu velmi brzo zacelila, přestala mokvat a následné celkové vyhojení bylo opravdu bleskové. Napodruhé jsem vyzkoušela AlfaSilver přímo na sobě. Poranila jsem si prst na ruce o větev. Okamžitě jsem si ránu postříkala přípravkem AlfaSilver. Nejdříve jsem cítila chlad, posléze i mírné pálení. AlfaSilver pokryl ránu bílým povlakem. Přišlo mi to jako prášek. Rána se velmi rychle zacelila, vlastně už během pár minut mi přišlo, že jde rána krásně k sobě a druhý den byla již opravdu pouze zanedbatelným škrábancem. Spokojenost je veliká.
  • AlfaSilver jsem použila na drobná poranění. Rychle a šetrně ránu ošetřil. Určitě budu kupovat nadále.
  • Použila jsem ho na odřeniny a škrábance. Je super!
  • AlfaSilver je super produkt, nejvíce se mi líbí dávkování, stříknu a je hotovo. Vyzkoušela jsem jej hnedka na několika osobách. Jsme nemehla. Jen jediné bych vytkla - neteř 5 let má nejspíše moc citlivou pokožku, protože po nastříkání vše ok, ale asi tak do hodiny začala kňučet, že jí ranka štípe, takže jsem jí musela ruku omýt. Synovec má taktéž 5 let a ten žádné štípání či pálení nepociťoval.
  • Produkt AlfaSilver mě mile překvapil. Rozhodně ho hodnotím kladně.
  • Jsem ráda, že byla možnost testování AlfaSilver v tomto letním období, kdy děti tráví hodně času venku, na zahradě i v lese. AlfaSilver jsme využili při odřeninách při dětské šiškované v lese, ale i při rozbitém loktu z upadnutí na kole. Naštěstí jsme zatím nemuseli testovat na popáleniny a řezné rány, ale věřím, že i na tato zranění AlfaSilver pomůže jako nám při odřeninách. Nyní na AlfaSilver nedám dopustit a mohu jen doporučit. Již vždy bude patřit do naší cestovní lékárničky.
  • Super, doporučuji.
  • Velmi účinný a bezbolestný.
  • Děkuju za výhru, jsem velmi spokojená. Je to dobrá věc, jakmile mi dojde, určitě si ho koupím.
  • Několikrát jsem AlfaSilver použila na škrábance, kterých teď v létě bylo poměrně dost. AlfaSilver ránu skvěle ošetřil.  

Čtěte také:

Reklama