Čtenářky, které se se svými dětmi pustily do testování hry Monopoly Junior Frozen nám poslaly svá hodnocení, za které jim děkujeme. Venku je sice horko, ale mrazivá hra je nadchla, je to skvělá prázdninová inspirace, jak zabavit děti.

babytka

hasbro

Hra Monopoly junior nám udělala obrovskou radost. Pravidla jsou jednoduchá, srozumitelná a snadno pochopitelná. Hru jsem hrála s dcerou Ájou (7 let) sama a opravdu nás bavila, pak se do hry zapojily i kamarádky ze sousedství. Bylo to zase něco nového, takže u toho holky vydržely docela dlouho. Ája si hrála i sama a vymyslela si pravidla podle sebe, jen sama pro sebe. Pěkné jsou postavičky jako figurky, i když jednou vypukla hádka, kdo bude Elsa.  Jediné, co bych hře vytkla jsou slovenské popisky na hrací desce. Jako prvňák už si dcera četla úkoly sama a na desce se zdržovala i čtením slovenské verze, což jí vůbec nešlo. Naopak bych přivítala větší rozpětí peněz, aby se procvičovalo i počítání, třeba alespoň 1 - 5. Hra je pro holčičky jako dělaná, v zimním a deštivém počasí bude u nás asi nejhranější hrou. 

 

toriviktori

hasbro

Předem moc děkujeme za možnost zúčastnit se testování s Ženou-in a otestovat tak báječnou hru MONOPOLY JUNIOR FROZEN. Na začátek prázdnin to byla ta nejlepší volba. Jakmile balíček dorazil, hned jsme hráli. Hra přináší společné chvíle strávené s rodinou, zábavu, logické uvažování, soustředění, určité dodržování pravidel a trpělivost. Na pomoc jsme si první den pozvali k nám domů „náctiletého“ příbuzného. Prostudoval pravidla a všem je přetlumočil. Nastudovaná pravidla se dětem zdála srozumitelná. Ve hře totiž nejde o rychlost jako třeba u Člověče nezlob se, ale spíše o štěstí. Poté se děti připojily k Anně, Else a Olafovi na dobrodružné cestě přes Arendelle. Dcerce se hra moc líbila, hrála se jí dobře, i když nakonec prohrála :-) Hru určitě všem doporučujeme, protože díky její rychlé a jednoduché povaze si ji každý hned oblíbí :-)

 

myška28

hasbroTak začnu s tím, že hra Monopoly Junior Frozen nás moc potěšila. Dcera si tu hru přála a byla nadšena, že jsme ji vyhráli k testování. Hra se nám hrála moc dobře. Hrajou 2-3 hráči a je u toho hrací deska, kostka, 24karet, bankovky, 3 figurky (Olaf, Elza, Anna) a hrací žetony taktéž (Olaf, Elza, Anna) a pravidla, které jsou jak česká, tak i slovenská. Pak jsme hráli podle pravidel, které jsou stručné a lehce se zapamatují. U té hry musí někdo dělat bankéře a dcera Nelinka se toho ujala a byla nadšená ,že má nějakou funkci u té hry. Hrála i s babičkou a dědou a chválili, takže hra měla uspěch.

Pro děti je to hra zábavná a doporučuji ostatním rodičům ať hru taky vyzkoušejí!

 

Nikolka13

hasbro

Po oznámení doma, že jsme byly vybráni otestovat hru Ledové království Monopoly Junior byly Nikolka i Nelinka strašně nadšené. Neustále se ptaly, kdy hra dojde a muselo se čekat až hra přišla domů na starší dceru, až přijde ze školy, aby se hra mohla společně otevřít a prohlédnout, takže to pro Nelinku nebylo vůbec jednoduché čekat.

U hry Hasbro Monopoly: Ledové království Junior bych ráda ocenila: Jednoduchost, proti běžnému Monopoly je hrací plocha menší a hra je obecně jednodušší, což je dobře protože je pro mladší děti. Je to ledové království, které se samozřejmě holčičkám líbí. Díky tomu, že je hra jednoduchá, ji bez problému zvládne 8 leté a 5 leté děti a můžou spolu hrát samy. Není potřeba studovat složitý manuál a vysvětlovat ho dětem. Hra není na dlouho, což je výhoda.

Díky všem těmto věcem se hra hraje velice jednoduše a dcery velice bavila. Každá dcera si ve hře našla to svoje, mladší byla ráda, že hraje za oblíbeného Olafa a sbírá políčka které se jí líbí a starší zase počítání penízků a přemýšlí „matematicky“. Hru bych určitě doporučila ostatním jako vhodný dárek nejenom pro holčičky.

Děkujeme, že jsme byly vybraní a mohli hru vyzkoušet, hra děti opravdu zaujala. Hlavně mladší dceru, která opravdu k smrti miluje postavičku Olafa a nikdo za tuto postavičku vůbec nesmí hrát :-)

 

Monopoly Junior Frozen

monopoly

Rozmrazte své zmrazené přátele v této Disney Frozen tematické hře Monopoly pro děti! Rychlá hra na obchodování s oblíbenými postavami z filmu Ledové království. Děti se připojí k Anně, Else a Olafovi na dobrodružné cestě přes Arendelle. Cestou kupují nejkouzelnější místa. Ten, kdo nasbírá nejvíce peněz, nechá roztát zmrazené srdce a vyhraje! Bavte se s celou rodinou v zábavné verzi Monopoly Junior Frozen!

Čtěte také: