Máme radost, že testované výrobky slaví úspěch a v rámci našich testů je hodnotí testerky pozitivně.
Čtenářky, naše redakce i spřátelené bloggerky měly možnost testovat bio rýžové mléko, bio mandlové mléko bez cukru a slazené. Také jsme vyzkoušely veganské smetany na vaření, veganskou pomazánku s curry a ananasem, rajče a bazalka, hummus a pomazánku s paprikou a kešu.

Přečtěte si jednotlivé recenze, které jsme zpracovali do článků:

Jak čtenářkám produkty K-take it veggie chutnaly? Zde je dalších pět recenzí od desítky testerek z řady čtenářek:

Monika J
Testovala jsem mandlové slazené mléko a velmi mi chutnalo. Pomazánky byly také skvělé, ochutnala jsem rajčatovo bazalkovou pomazánku a hummus. Dají se jíst jak s pečivem nebo se slanými sušenkami. Jsou dobré, mohu je doporučit.

Kristina P
Jsem vegetariánka a řeším nákup speciálních potravin, které bez obav můžu jíst. To, že jste mě vybrali do testování mě moc potěšilo. Rostlinná mléka si kupuji pravidelně a rýžové mléko je moje oblíbené. Veggie pomazánky jsou super, jsem ráda, že Kaufland nabízí velký výběr. Papriková s kešu mi chutnala, curry s ananasem byla také moc dobrá. Je to taková exotická chuť, která mi připomíná cesty, na které teď nemůžu. Já jsem s veggie produkty spokojená.

Slávka M
Dobrý den, děkuji za možnost testování produktů K-take it veggie. Rýžové mléko mi chutnalo, je zajímavé ochutnat něco, co jsem neznala. Pomazánky jsou chuťově povedené, ty si určitě ještě koupím. Testovala jsem hummus a curry s ananasem.

Renata D
Všechny produkty k testování mi dorazily v pořádku a spolu s mou sestrou jsme je snědly a vypily. Mandlové mléko je super, neoslazená varianta mi moc chutnala. Milujeme hummus, takže za nás má tato varianta od K-take it veggie plusové body – jemná chuť, bez hrudek, je výtečný. Pikantní ananasová s curry je také dobrá, takže chválíme.

Míša M
Testovala jsem rýžové mléko a dvě pomazánky (rajčatová s bazalkou a papriková s kešu). Mám ráda rostlinné potraviny, i když jím maso, mám dobrý pocit, že jídla, která jím, jsou zdravější a lehké. Testování mě navnadilo jít do Kauflandu a hledat ještě další produkty od této značky. Takže z toho vyplývá, že mi chutnaly. Děkuji.

Řadu výrobků privátní značky K-take it veggie najdete v obchodním řetězci Kaufland.

Rostlinné produkty jsou vhodné nejen pro vegetariány a vegany. I když máte pestřejší jídelníček a jíte maso, budeme rádi, když vás inspirujeme a naše rostlinné veggie tipy z Kauflandu vás budou bavit natolik, že u nich zůstanete.

Jsou totiž vhodné pro každého, komu chutnají a kdo se chce stravovat zdravě.

Na KAUFLAND.CZ najdete další veggie tipy i kuchařku. Díky K-take it veggie zůstane vaše strava pestrá a zdravá. Náš test berte jako inspiraci pro váš nákup.

Reklama