ha.jpg
Foto: Shutterstock

Právě nyní testujeme šampon, kondicionér a pěnu pro objem pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls. Vybrali jsme osm testerek, které jsme poprosili o hodnocení, v tomto článku jsme pro vás zpracovali první čtyři recenze od Nory, Pavly, Andrey a Karolíny, na další se můžete těšit.

sas.jpg

Jaké jsou vaše vlasy, máte s nimi díky tomu, že jsou vlnité víc práce?

Nora: Od dětství se mi vlasy lehce vlní. Kdo to zná, ví, že není lehké takové vlasy upravovat. Měla jsem tu možnost vyzkoušet přípravky; šampón, kondicionér a pěnu pro vlnité vlasy od John Frieda. Celkový dojem mě okouzlil. Moje vlasy jsou po použití přípravků krásně vyživené, příjemné na dotek, získaly pružnost a v neposlední řadě moje vlasy mají upravený nádherný tvar.

Pavla: Vlnité vlasy mi hodně lidí závidí, ovšem péče o ně je asi složitější než o ty rovné. Nejvíc trpí v létě, u moře, kdy jsou nasyceny mořskou vodou, zacuchávají se a lámou. Používám často různé masky a zábaly, na jaře si dělám i odvary z kopřiv na oplachy vlasů.

Andrea: Používám speciální kosmetiku, přímo na vlnité vlasy. Ať už jde o šampon, kondicionér, masky na vlasy. Většinou se probouzím s přirozeně vlnitými vlasy, ale občas použiji i kulmu aby byli vlny výraznější a když mám chuť na rovné vlasy použiji žehličku. V obou případech pro ochranu vlasů používám oleje.

Karolína: Mám od mala hodně vlnité vlasy, a i když jsou krásné, je s nimi hodně práce. Musíme je mít delší, v kratších mi to nesluší a vlny se vlní moc. Občas si je rovnám při vysoušení fénem nebo žehličkou, aby dobře držely tvar. Musím používat výživné přípravky, kondicionéry a masky, aby byly hydratované, protože je mám hodně suché a konečky pak krepatí.

mor.jpg

Foto: Testerka Nora

Jak byste hodnotila šampon pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls?

Pavla: Krásně voní a vyhovoval mi.

Andrea: Velmi mi vyhovuje. Nejen že příjemně voní, ale skvěle pečuje o mé vlny. Jsem maximálně spokojená a oceňuji i design.

Karolína: Šampon je úplně skvělý, krásně voní, vytváří bohatou pěnu a vlasy jsou hydratované. Za mě prostě „pecka“.

Nora: Po použití šampónu, mám pocit, že mé vlasy získaly potřebnou výživu díky šípkovému oleji, který jim dodal lesk a pružnost.

Jak byste hodnotila kondicionér pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls?

Pavla: Vlasy po něm se lesknou a jsou takové zdravější.

Andrea: Za mě boduji 10 z 10. Úžasná péče, krásná vůně. Doporučuji všem, kdo má vlnité vlasy. Po použití jsou mé vlasy navíc velmi příjemné na dotek.

Karolína: Jak mám vlnité vlasy, dost se mi vysušují, takže bez kondicionéru si vlasy nemohu umýt. Tento testovaný kondicionér je parádní, přesně mým vlasům, které jsou samá kudrlina dodá, co potřebují. Jsou hladké, dobře se rozčesávají a vyživené. Je to top produkt.

Nora: Moje vlasy po použití kondicionéru zalil příval energie, a přitom získaly hedvábnou jemnost na dotek. Tento pocit jsem neměla pouze já ale i kamarádka, se kterou jsme šampón i kondicionér vyzkoušely.

Jak byste hodnotila pěnu pro objem pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls?

Pavla: Asi dobrá, ale tím, že mám husté vlasy, tak rozdíl tolik nevnímám. Dobře se aplikuje.

Andrea: Tato pěna mi velmi usnadňuje look který od svých vlasů očekávám.

Karolína: Pěna se dobře nanáší, nelepí, hned se vstřebá do vlasů. Pro styling a tvorbu účesu je super.

Nora: Krásně vlnité vlasy bez pocitu zatížení ale lehkosti. Vlasům pěna dodala krásný tvar vlnitých vlasů bez větších úprav.

ct.jpg
Foto: Testerka Andrea

Jaký je celkový dojem z testovaných produktů?

Nora: Celkové dojmy jsou nádherně vyživené, lehké a jemné vlasy. Přípravky působí profesionálně a dle mého stoji za to si je pořídit. Mám krásné vlasy s upraveným a vlnitým tvarem. Jsem velice spokojená a moc ráda přípravky od Johna Frieda doporučím dalším ženám, které stejně jako já bojovaly s těžko upravitelnými kudrnatými vlasy.

Karolína: Velmi kvalitní přípravky za přijatelnou cenu. Vlny jsou po použití hezky „usměrněné“, přesně tak, jak potřebuji.

Jaké jsou nové produkty pro kudrnaté vlasy od značky John Frieda? „Obsahují šípkový olej a Technologie CurlBounce™, naši speciální formuli, která hluboce vyživuje každý pramen pro pružné, definované kadeře. Tento proces totiž začíná již ve sprše,“ vysvětlují odborníci ze společnosti John Frieda.

has.jpg
Foto: Shutterstock

Od šamponu až po pěnu pro objem - produtky si můžete koupit ZDE

Šampon pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls Shampoo

obrazek.png

Je určený pro okamžitou nápravu roztřepených a suchých kadeří. Během použití vlasy důkladně čistí a zároveň je hydratuje a vyživuje. Výsledkem jsou hladké a krásně definované vlny jako z kadeřnického salonu.

 • hydratuje a uhlazuje vlasová vlákna
 • napomáhá definovat strukturu vlnitých vlasů
 • byl vyvinutý pro všechny typy vlasů včetně chemicky ošetřených a barvených

Kondicionér pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls Conditioner

Dopřeje vlnitým vlasům extra dávku energie a pocit znovuzrození. Je určený pro všechny, kdo se rozhodli docílit definovaných a perfektních vln jako ze salonu. Vlasy se budou díky němu krásně rozčesávat a vlny budou měkké, hedvábně jemné, uhlazené, zářivě lesklé a do hloubky hydratované.

 • zjemňuje a definuje strukturu vlnitých vlasů
 • určený pro každodenní výživu a hydrataci vlasových vláken

Pěna pro objem od kořínků pro kudrnaté vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls

Je určena pro perfektně pružné a definované vlny. Zároveň jim dodává výdrž a lesk, aniž by je zatěžovala. Pro krásné, hydratované a jemné kudrnaté vlasy používejte společně se šamponem a kondicionérem ze stejné řady.

 • definuje a fixuje přirozeně vlnité vlasy
 • chrání před poškozením při tepelné úpravě
 • dodává vlnám pružnost
 • má lehké, nemastné složení
 • vhodná pro všechny typy vlnitých a kudrnatých vlasů
 • vhodné pro přírodní, chemicky zvlněné i barvené vlasy

Na nic nečekejte a povolte uzdu svému pravému já. Připravte se jít za svými sny. A prvním z nich mohou být nádherné vlasy s definovanými vlnami.

Inpiraci najdete také na videu

Zajímavý tip:
Nový romantický film o lásce se šťastným koncem: Podívejte se na očekávaný trhák Popelka od Amazon Original. Romantické filmy milujeme snad všichni. Rádi si je pouštíme opakovaně a zas a znova prožíváme spolu s hlavními hrdiny láskyplný příběh, který i přes různé překážky a životní nástrahy končí šťastně.

Pokud máte rádi takové filmy, pak máme pro vás dobrou zprávu. V pátek 3. září proběhla premiéra očekávaného trháku Popelka z dílny silného dua: Jamese Cordena a Kay Cannona od Amazon Original na Prime Video. Partnerem filmu je vlasová kosmetika řady Frizz Ease od John Frieda. 

sss.gif

Reklama