juklik

V minulých týdnech jste se na Žena-in mohli seznámit s novou zábavnou hrou pro děti - najdete ji na www.cappyhra.cz. Představili jsme vám ji, abyste si ji doma zahráli s vašimi dětmi. Je velmi jednoduchá a zábavná - klasická hra, kde něco musíte sbírat a získávat body.

juklik

Spolu se značkou Cappy jsme pro čtenářky Žena-in připravili soutěž o účast na sobotním odpoledni, které se konalo dne 15. 5. v pražském Baby klubu Juklík. Výherkyně si sebou mohly vzít své děti, protože o ty šlo především! Celý program byl vymyšlen tak, aby se celé odpoledne bavily.

juklik

Odpoledne začalo stylově. Malé návštěvníky přivítali dva maskoti v podobě lvů a rozdali jim nové nápoje Cappy Junior, které se pojí s novou interaktivní hrou. Děti tedy mohly hned ochutnat nové Cappy Junior a vyzkoušet si na „živo“ zahrát přichystanou hru. Vyzkoušely si ji skoro všechny děti (pokud nepočítáme ty nejmenší, které z ní ještě neměly rozum). Komu to moc nešlo nebo se ostýchal, přispěchal hned na pomoc jeden ze lvích kamarádů.

Hra je postavená na současném světovém hitu - tzv. rozšířené realitě. Ta umožňuje prolínání reálného světa se světem počítačových animací, her a zábavy. Jedná se o žhavou a praktickou novinku v ovládacích prvcích, kterou nelze nevyzkoušet. Vtáhne vás do zábavy rychleji, než byste sami očekávali. Díky ovocnému nápoji Cappy Junior máte vy a vaše dítě unikátní možnost vyzkoušet si technologii, která se úspěšně začíná využívat v zahraničí, a ještě vyhrát atraktivní ceny.

Hra je akční a vtáhne vás do světa animovaných zvířátek. Ovládat legrační animovanou opičku či lvíčka je snadné, sbírání zdravého ovoce ve 3D prostředí zábavné, ale hlavně se děti interaktivní formou poučí o tom, co jim přináší tolik potřebné vitaminy. Sbíráte vitamíny proti chřipce nebo v další hře ty posilující organismus. Stačí si zapnout počítač, najít stránku Cappyhra.cz ZDE a můžete začít.

juklik

Pro čtenářky s dětmi byl přichystán ještě další program. Koupání pro děti ve vyhřívaném bazénu! Protože s námi byly i malé děti, některé maminky se převlékly do plavek, aby pomohly dvěma lektorkám z Baby klubu Juklík. Ty měly radostné řádění v bazénu na starosti a vzhledem k počtu dětí měly co dělat. Vše se ale zvládlo skvěle a dětem se po hodině koupání z vody nechtělo.

juklik

V současné době, kdy se děti koupaly, mohly maminky využít seminář s pediatrem, MUDr. Zemánkem. Ten si připravil zajímavé povídání a pitném režimu a o nových trendech v medicíně.

Když se všichni vykoupali a poslechli si doktora, mohli se pustit do připraveného rautu v podobě laskomin a nápojů od značky Cappy a Bonaqua.

juklik

Další část programu byla věnována maminkám. Milé lektorky si odvedly děti do herny a maminky se mohly nechat hýčkat. Pro všechny zájemkyně byl k dispozici tým vyškolených Schwarzkopf poradkyň, které díky speciálního vlasového skeneru provedly analýzu vlasů. To je vysoce sofistikovaný přístroj, který dokáže diagnostikovat nejen hustotu a sílu vlasů, ale i typ pokožky, míru mastnoty a případná poškození vlasu. Také tu byly dvě vizážistky od firmy Coty, pro maminky, které se chtěly nechat nalíčit a poradit co dělat se svou pletí.

juklik

Celé odpoledne, díky bohatému programu, uběhlo velmi rychle a před půl šestou nastal čas rozloučení. Všechny čtenářky - maminky dostaly tašku s dárečky (Nápoje Cappy, kosmetiku Schwarzkopf a sladkosti Orion). Na všech bylo vidět, že se jim odpoledne líbilo a že si vše užily.

Reklama