O jakou hračku se jedná?

Tarantule na dálkové ovládání

Máte strach z pavouků? Tak tenhle rozhodně není pro Vás! Tato obří plyšová tarantule vypadá skutečně jako živá. Navíc se tak i pohybuje! Díky dálkovému ovládání je téměř k nerozeznání od opravdového obřího pavouka. Pokud jste milovníkem kanadských žertíků, nesmí tento odpudivý mazlík ve Vašem arzenálu za žádnou cenu chybět. Jen si představte, jaká mela se strhne, až na rodinné večeři z pod stolu vyběhne tato obludka a jejích osm nohou se mimoděk otře o kotníky uječené sestřenice. A nebo když se tenhle chlupatý miláček z ničeho nic objeví na polštáři staršího bráchy a pohladí ho po tváři. Buďte připraven zacpat si uši. A buďte připraven utíkat. Protože hodně lidí Vás za tohle možná trochu prožene. Ale za tu srandu? Za tu to přeci stojí ??
5ab22d34b1f94obrazek.jpg

Jak proběhlo testování u našich čtenářek? Zde jsou jejich recenze!

Mému synovi je šest a z testování tarantule byl nadšený. Mám ještě starší dceru, která se stejně jako já bojí pavouků. Ani jsem tu tarantuli nechtěla vybalit z krabice, dcera ječela už ode dveří, protože vážně vypadá jako živá!
Děkuji za možnost testování, protože syn se s ní zabavil na dlouhé hodiny, vymýšlel doslova nemožné. Prvních 14 dní jsme sice nevěděli, odkud na nás ta tarantule vyskočí, ale musím říct, že jsme si na ni po chvíli zvykli a možná už z pavouků ani takový strach nemám. J Nenapadlo by mě, že taková hračka ho bude tak dlouho bavit. Dálkové ovládání mu nedělalo problém.

Díky, Monika

5ab22d5d63299obrazek.jpgDíky, to je super nápad, takové hračky! Kvůli našemu mladšímu, který má alergii na srst, nemůžeme mít doma žádné psy nebo kočky, jiné zvíře nechtěl. Ale z tarantule byl hned jeho kamarád, chtěl ji nosit všude sebou. To jsem nedovolila, říkala jsem, ještě někdo někde dostane infarkt. Stačilo, když k nám přišla na návštěvu teta, museli jsme ji křísit, když ji našla pod stolem, a to se nehýbala! Redakce by mohla takové testování dělat častěj. Fakt super!

Zdraví Soňa

Tarantuli jsme původně chtěla dát na testování dětem sestry, protože má dvě malé děti. Dostala se k nim, ale chvilku to trvalo. Jela jsem s partou ze střední školy na hory a vzala jsem ji tam, říkala jsem si, bude legrace. A bylo to fakt vtipné! Stačilo počkat na večer, po pár skleničkách jsem tarantulí vyděsila nejenom kamarádky, ale i chlapy! Mně pavouci nevadí, tarantule mi přišla roztomilá. Akorát kdyby na mě vybafla nečekaně třeba někde u postele, asi bych se taky tvářila jinak.
Děti od sestry byly nadšené obě, má dva kluky. Hrají si s ní doteď, má prý u nich doma čestné místo.

Lenka

Texty byly redakčně upraveny.

Děkujeme za krásné recenze a těšíme se na další testování, které pro vás připravujeme!

Čtěte také:

Vánoce s Hamleys: Pojďte s námi testovat krásné dárky