S přibývajícím věkem pleť ztrácí pružnost, objevují se na ní jemné vrásky a ztrácí jasnou barvu. Tyto nepříjemnosti lze redukovat různými kosmetickými produkty, jako je například řada Reviflex od Pharma Future. Jak ji hodnotí naše čtenářky, které měly možnost ji testovat?

reviflex

Co se testovalo?

 • REVIFLEX sérum, 15 ml
 • REVIFLEX noční krém, 50 ml
 • REVIFLEX oční emulgel, 15 ml
 • REVIFLEX denní krém, 50 ml

 Všechny produkty najdete ZDE.

Hodnocení našich čtenářek:

 • Opravdu mě hodně překvapila. Mám citlivou pleť a spoustu značek nesnesu, ale Reviflex je skvělý. Snadno se roztírá, velice rychle vstřebává, nesvědí, nečervená, nepálí. Pleť je po něm jemná, lehce vypnutá, ale netáhne, jako některé ostatní značky. Jako bonus je i pěkné elegantní balení ve stříbře. Mohu jen doporučit.
 • S testováním kosmetické řady REVIFLEX jsem velice spokojená. Již po týdnu jsem pozorovala, že pokožka je na dotek hladká a jemná, hydratovaná a také krásně vypnutá, takže jemné vrásky jsou méně viditelné. Hluboké vrásky už v mém věku samozřejmě tato řada nevyhladí. Pleť mám suchou a citlivou, ale krémy i sérum jsem snášela dobře. Mohu s klidným svědomím doporučit všem čtenářkám.
 • Tato řada mne velice mile překvapila. Jsem alergik, pleť mám přecitlivělou, suchou, takže jsem používala pouze kokosový olej. Nevěděla jsem, co se mnou Reviflex provede :). Převedl se ale v tom nejlepším. Pleť je okamžitě krásně jemná, bez mastných stop. Dokonce se mi pokožka úžasně vyhladila. Alergie žádná. Takže tato kosmetika mi plně vyhovuje a v její aplikaci pokračuji. Díky za ni. Mohu ji jen doporučit!
 • S celou řadou jsem velmi spokojená, vše má příjemnou konzistenci, jemnou vůni a co je pro mě nejdůležitější, moje citlivá pleť výrobky přijala. Žádné zarudnutí, pálení, jen příjemné pocity. Po zimě jsem měla pleť unavenou, ochablou a nyní vidím výrazné zlepšení stavu.
 • Opravdu super!!! Mohu doporučit ženám, co se potýkají s unavenější pletí jako já, pleť je po použité kosmetické řady Reviflex jasnější a vyhlazenější.
 • Kosmetická řada Reviflex je velmi příjemné konsistence, která se ihned vstřebá do pokožky a pleť je hned hydratovaná - pocit trvá dlouho. Jediné, co mi na této kosmetice vadí, je její parfemace. Trvalo mi chvíli, než jsem si na tu vůni zvykla. Ta mi teda moc nevoní. A pak ještě cena - patří do té vyšší kategorie.
 • Kosmetika řady REVIFLEX se dobře vstřebává a hydratuje pleť. Tato kosmetika mně nevyvolala žádná podráždění a není parfemizovaná. Jsem jí mile překvapena, používám ji každý den a řekla bych, že účinky má. Má pleť přestala být povadlá a je svěží. S kosmetikou REVIFLEX jsem spokojena a mohu ji jen doporučit.
 • Jsem docela spokojená, denní krém je příjemný, rychle se vstřebává, sérum též, jen jsem čekala, že budou výsledky viditelnější.
 • S kosmetickou řadou Reviflex, jsem moc spokojená. Denní krém a noční krém dělají mou pleť jemnější, viditelně hladší a pevnější, hlavně nejsem mastná jako po krémech, co jsem zatím vyzkoušela. K aplikaci stačí strašně malinko, dobře se roztírá a rychle vpíjí. Nejvíc se mi zamlouvá oční emulze a sérum na okolí očí. Oči vůbec nedráždí a i po probdělé noci vypadám odpočatě se svěžím pohledem.
 • Abych pravdu řekla, kosmetická řada REVIFLEX mi zrovna příliš nevyhovovala. Jediný produkt, který bych si klidně koupila znovu, byl oční krém. Ten mi velmi vyhovoval. U ostatních mám tyto výhrady.: 1) vůně - opravdu mi nesedla 2) podařilo se mi hned při otevření denní krém vylít, a později při otvírání se mi to málem stalo znovu. Konzistencí je denní krém příliš řídký, a proto by bylo vhodnější mít ho v nějakém dávkovači s pumpičkou. 3) noční krém mi v podstatě vyhovoval (až na jeho vůni), jen stejně tak jako denní krém zanechával na mé smíšené pleti mastný film, což mi u nočního krému nevadilo. U denního mi to bylo nepříjemné. Sérum bylo neutrální. Co se týká účinků na pleť, řadila bych jej k nadprůměrným. Bohužel vzhledem k negativům (vůně, mastná pleť, konzistence) bych si řadu REVIFLEX nekoupila. Kromě již zmíněného očního krému.
 • Kosmetická řada mi velmi vyhovovala. Již po pár dnech jsem cítila, že je moje pleť vypnutější a má svěží barvu.
 • Opravdu skvělá kosmetika! Oba dva krémy krásně vyhladily moji pokožku a sérum a oční krém byly taky skvělé. Hodlám si kosmetiku koupit, jakmile mi dojde.
 • Kosmetika Reviflex mi velmi vyhovovala, jsem poměrně citlivá na různé krémy, ale s produkty Reviflex jsem neměla žádný problém. Moje pleť působí odpočatěji, svěže a zredukovaly se i malé vrásky.
 • Tuto kosmetiku jsem před testováním neznala a jsem ráda, že jsem měla možnost ji otestovat. Byla jsem velmi mile překvapená.
 • Denní i noční krém jsou naprosto skvělé, pleť je krásně jemná. Sérum je moc příjemné a moje pleť ho dobře snáší. Oční krém je taky fajn.

Čtěte také:

Reklama