Deset vybraných testerek testovalo vaginální čípky GYNELLA Flora, přečtete si jejich recenze:

Chtěla bych poděkovat redakci za možnost testování vaginálních čípků Gynella flora. Pro začátek bych chtěla uvést, proč jsem se do testování zapojila. Trpím na vaginální záněty a mykózy. Nedělá mi dobře nekvalitní spodní prádlo nebo koupání se ve veřejných bazénech s nižšími hygienickými návyky. Proto když jsem letos poprvé šla na bazén, použila jsem čípek den před bazénem a následně 3 dny po bazénu a bez problémů. Moje první zkušenost s přípravkem je pozitivní. Určitě vyzkouším v budoucnu opakovaně.

Jelikož trpím na opakované vaginální problémy, mám vyzkoušenou už řadu značek. S Gynellou jsem byla spokojená. Čípky jsou celkem malé, takže se snadno zavádí. Účinek jsem pozorovala už po pár dnech, kdy nastalo zlepšení problémů a cítila jsem se tam dole zkrátka zase dobře :)

Používala jsem dle návodu a cítila jsem se skvěle.

Po užívání antibiotik se narušila rovnováha v těle a trápilo mě nepohodlí v intimních partiích. Na gynekologii jsem jít nechtěla, nebylo to závažné jen nepříjemné. Gynella Flora mi pomohla navrátit vše do normálu a zbavila mě mých obtíží. Používání čípků na noc před spaním je ideální a jednoduché.

S čípky od značky Gynella jsem byla spokojená. Ocenila jsem, že každý čípek je zabalený zvlášť a šel snadno rozbalit. Zavádění bylo také bez problémů.

Vaginální čípky GYNELLA Flora se u mě osvědčily, užívala jsem je po dobu 10 dní. Velkou výhodou je jejich snadná aplikace, dobrá rozpustnost a účinnost.

Pomohly mi s problémem - vaginálním dyskomfortem. Nevýhodou je trochu vyšší pořizovací cena. I v budoucnu se k jejich užívání chci vracet. Tento výrobek hodnotím kladně a ostatním ženám doporučuji.

Čípky mi pomohly s problémy. Jsem moc rada, že jsem je mohla vyzkoušet.

Občas se čípek nerozpustil úplně, nebo jeho část po nějaké době z těla vypadla. Celkově si ale myslím, že čípky byly přínosem. Pomohli zmírnit nepříjemné pocity po návštěvě koupaliště, opakované záněty se tentokrát neobjevily.

Vaginální čípky Gynella Flora jsem vyzkoušela poprvé, a to s maximální spokojeností. Po krátké době od první aplikace nastalo výrazné zlepšení intimních problémů jako je pálení, svědění, vaginální suchost. Velmi dobře a rychle uleví od těchto ženských problémů a zbaví nepříjemných pocitů. Po dobré zkušenosti s tímto produktem budu čípky Gynella užívat pravidelně.

Všem testerkám děkujeme za recenze!
 
Obrazek1.jpg
Jaké jsou vaginální čípky GYNELLA Flora pro podporu stimulace přirozené vaginální imunitní obranyschopnosti?

 • Obsahuje 3 typy neživých (tyndalizovaných) laktobacilů – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei a Lactobacillus reuteri.
 • Pomáhá obnovit poškozenou vaginální mikroflóru v důsledku infekce, zánětu nebo jiných vnějších faktorů jako např. nepřátelské nastavení vůči přirozeným laktobacilům, hormonální výkyvy, užívání antikoncepce či antibiotik atd.
 • Při dlouhodobém užívání podporuje obranyschopnost (zvýšení imunity) vaginálního epitelu.

Vhodný pro ženy:

 • s opakujícími a chronickými infekcemi
 • s hormonálními výkyvy
 • se sníženou vaginální imunitou, užívající antikoncepci, antibiotika či jinou medikaci ovlivňující vaginální mikroflóru
 • s vaginálním dyskomfortem

Výhody GYNELLA® Flora:

 • Vhodné i pro ženy s oslabenou imunitou (trpící např. autoimunitním onemocněním, laktobacilózou nebo podstupující chemoterapii).
 • Žádná rezistence na antibiotika.
 • Vaginální čípky s dobrou rozpustností a jednoduchou aplikací.
 • Volně prodejné v běžných lékárnách.

Více najdete na:
www.gynella.com/produkt/gynella-flora/
www.gynella.com/produkt/gynella-balicek-pro-opakovane-vaginalni-potize/
 
Naše články:

Pojďte s námi testovat vaginální čípky GYNELLA Flora pro podporu stimulace přirozeně vaginální imunitní obranyschopnosti

Trápí vás vaginální suchost? Pojďte s námi testovat GYNELLA AtroGel

Gynekologické problémy nejsou tabu. Nová kampaň Gynelly promlouvá hlasem reálných žen

6267ae879ec4aobrazek.png