Balíček s pralinkami Diana obsahoval:

  • Diana mléčná - lahodné čokoládové pralinky s lískooříškovou náplní a celými jádry lískových oříšků
  • Diana hořká - lahodné čokoládové pralinky s lískooříškovou náplní a celými jádry lískových oříšků
  • Hořká čokoláda Carla 70%

5b6aca3349bacobrazek.png

Jaké jsou recenze našich čtenářek?

Hedvika K.

Každý z mých přátel ví, že čokoláda je mou neřestí. A proto jestli bych si měla vybrat nejlepší variantu ze tří, které byly v balíčku, nevybrala bych si. Chutnaly mi všechny tři varianty. Kvalitní čokoláda, která se úplně rozplývala na jazyku. Rozhodně doporučuji!

Milan V.

Děkuji redakci za testovací balíček čokoládových pralinek Diana. Už od dětství mám rád hořkou čokoládu, takže mi nejvíce chutnala Hořká čokoláda Carla, která obsahuje 70% čokolády. Má žena je naopak příznivec jemnější čokolády a zbožňuje oříšky, tak jsem jí daroval pralinky s lískooříškovou náplní a nemohla si je vynachválit. Ještě jednou moc děkujeme.

Helena S.

Moc děkuji za možnost testování. Balíček čokolád přišel naprosto v pravou chvíli. Moje mladší sestra měla svátek, a tak se přiznám, že jsem jí balíček věnovala, protože je hodně na sladké. Za sladký dárek byla moc ráda a hned den poté mi říkala, že moc děkuje za tak dobrou čokoládu!

Jana z Prahy

Miluju čokoládu, proto mne váš balíček s čokoládami Diana moc potěšil! Obě varianty, jak sladká, tak hořká byly skvělé. Kombinace s oříškem je tak dobrá! Už jsem je koupila kamarádce k svátku a mám je teď v plánu koupit mamince, a ještě sobě jen tak pro chuť. Diana je skvělá!

Monina

Jsem ráda, že jste mne vybrali do testování, opravdu lepší test jsem si nemohla přát! Obě čokoládové bonboniéry jsem snědla spolu s kamarádkou snad na posezení! Nešlo přestat, byly moc dobré a hned zmizely! Další týden jsem si mléčnou Dianu koupila jen tak domů, abych zahnala chutě. Všechny testované čokolády se moc povedly a čokoláda a ořechy jsou vždy dokonalé. Diana je dobrá na chuť, je to malý hřích. Ale využiji ji také jako dárek. Je moc dobrá, výrobky Carla znám, jsou z kvalitní čokolády.

Rozalie Knotková

Pralinky Diana dorazily v pořádku, moc jsem se na ně těšila. Testování u nás trvalo hodinu, kdy jsme s dětmi snědli jak mléčnou, tak hořkou krabičku čokoládových pralinek Diana. Jsou jedinečné – kombinace s lískovým ořechem je chuť, která chutná dospělým i dětem. Pro mne je to inspirace na dárky, protože vím, že bude chutnat každému, komu ji věnuji. Nemám ráda čokoládové bonbony s „překvapením“, co v něm bude a jak bude chutnat. Tyto Diany jsou dobré všechny. Hořkou 70% Carlu jsem použila do receptu na brownies. Doporučuji!

Karolína K.

Pralinky Diana byly super, hned snězeny! Dávám jim jedničku!

Marie L.

Čokoládu mám moc ráda, balíček s pralinkami Diana mi udělal opravdu radost. Mám ráda mléčnou čokoládu, tak mi více chutnala mléčná Diana, hořkou jsem dala mamince, také z ní měla radost. Tabulkovou čokoládu jsem využila při pečení čokoládových cupcaků, byly skvělé. Oříškové čokolády jsou nejlepší, pralinky Diana můžu doporučit!

Gábina Beroun

Testování mne moc bavilo! Pralinky Diana jsou chutné, dobré, oříšková náplň s oříškem je božská!

Děkujeme testerkám za jejich recenze! Nám v redakci také obě varianty moc chutnaly.

5b6aca50ae487obrazek.png

Více informací najdete na této stránce. 

Naše články:

Reklama