V půlce února jsme se sešly v pražském ateliéru, abychom se osobně seznámily, vyzpovídaly naše tři čtenářky,  fotograf Michal je pro nás nafotil a kameraman Mirek nám je natočil, abychom měly materiál pro závěrečnou proměnu. Před tou ale musí Jana, Jarka a Katka ujít pěkný kus cesty a vyzkoušet svou vůli při hubnutí. Všechny vypadaly velmi radostně, že jsme se zástupkyní Ketodiet Martinou vybraly zrovna je, a těšily se na vytoužené hubnutí.

Koho jsme vybrali pro tento ročník? Více v předchozím článku:

V tomto článku vám chci představit čtenářku Janu.

Jana (levandulka2) z Vlkoše

  • Věk: 39 let
  • Váha: 96 kg
  • Výška: 176 cm
  • Zaměstnání: Zdravotní sestra

Pro Janu je tento rok rokem změny. Jana studuje vysokou školu, letos bude mít promoci a chce změnit zaměstnání. Nyní pracuje jako zdravotní sestřička a po studiu se chce živit jako realizátorka zahrad. „Chci všechno změnit“, říká a na tváři jí hraje nakažlivý smích. „Chci zhubnout 20-30 kg (Jana plánuje i po ukončení našeho projektu s dietou pokračovat), chci vypadat líp, změnit práci, navrhovat zahrady, plánuju na konec léta svatbu. Láká mne dělat svět hezčím – ať jsou to zahrady, terasy nebo balkony... mám ráda rostliny a těším se, že se touto prací budu živit. Jsem ráda, že jsem byla vybraná do projektu Ketodiet, nakoplo mne to v touze po změnách ještě víc. Mám teď při studiu a práci strašný nedostatek času, veřejné hubnutí před čtenářkami mne bude posilou a zároveň bičem, abych vše zvládla. Už se na to těším“... uzavírá svá odhodlaná a pozitivní slova Jana.

Jana

Po pohovoru s Martinou Dvořákovou, výživovou poradkyní z Ketodiet dostala Jana zásobu produktů na první týdny a v pondělí začne s dietou. Martina jí také pečlivě zvážila a změřila. Za dva týdny se s Martinou potkají v Olomouci, kde se zase změří, zváží a proberou spolu aktuální stav.

Jana nám napsala tento příběh:

Sklony k nadváze mám dlouhodobě. Mám velmi ráda jídlo, dobře vařím. Vždy jsem svoji váhu držela celkem na uzdě, ale v posledních letech je to problém. Studuji totiž 3. rokem vysokou školu, pracuji, starám se o dům se zahradou a 3 děti. Dříve jsem na to byla sama, nyní mám skvělého partnera, se kterým se budeme v létě brát.

Velmi jsem přibrala v posledním 3/4 roce, kdy jsem měla extrémně náročné zaměstnání a moje tělo si nezvládalo odpočinout a nabrat síly přirozeným způsobem. Proto jsem více jedla, abych tuto práci energeticky zvládla. Ale v červnu budu končit Vysokou školu zahradnickou a chci změnit profesi. Toužím pracovat jako zahradnice a k tomu musím být v dobré fyzické kondici.

Také na promoci a hlavně své svatbě chci vypadat dobře. Mojí hlavní motivací ale je být zdravá, silná, fit a spokojená sama se sebou. Jsem pevně odhodlaná toho dosáhnout. A pokud by to bylo s pomocí vaší soutěže, motivace by byla o to silnější. Jsem si takřka jistá, že bych skutečně dokázala výrazně zhubnout a neudělat vaší soutěži a výrobkům Ketodiet ostudu. :)

My vám budeme pravidelně přinášet zprávy, jak se Janě daří a jak vše zvládá. Také, jaké má úspěchy či neúspěchy s hubnutím a odbouráváním tuku. Držíme Janě palce.

Reklama