Vybrali jsme testerky – čtenářky, které mají doma kočky nebo kocourky a zaslali jim krmivo PURINA® PRO PLAN® a požádali je o jejich zhodnocení. Rádi se s vámi o zkušenost testerek podělíme.

Náš redakční test najdete v tomto článku: Krmivo pro kočky: V redakci jsme testovali krmivo PURINA® PRO PLAN® a velmi si ho pochvalujeme

629f2060daaaaobrazek.png
Foto: Marta Kratochvílová

Jak hodnotí krmivo naše čtenářky, majitelky koček?

62a05b3978ef3obrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky

Mirka
Děkuji za možnost testovat krmivo pro kočky. Moje kočka je dost mlsná a tak jsem byla zvědavá, co na testované granulky bude říkat. Zprvu se netvářila, ale po důkladném očuchání se pustila do jídla a snědla všechno. Vybíráme jen kvalitní krmiva, máme kočičku doma a chceme, aby jí strava vyhovovala a měla hezkou srst. Krmivo PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL Adult 1+ s OPTISENSES® a vysokým obsahem lososa kočce velmi chutnalo, budeme jí ho kupovat i do budoucna. Mohu dál doporučit.

Zuzana
Máme doma dvě vykastrované kočky, které jsou převážně doma, ale mají možnost i vyběhnout na zahradu. Jsou to už kočičí dámy, obě jsou šest let staré, našli jsme je jako koťátka na vesnici. Jsou to naše vymazlené kočičky. Testovali jsme krmivo PURINA® PRO PLAN® Sterilised Adult 1+ s OPTIRENAL® a vysokým obsahem lososa a musím říci, že zabodovalo na plné čáře. Líbí se mi, že toto krmivo je s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku pomáhá kočkám nepřibírat a udržet si normální hmotnost. Obě kočky jsou totiž „rozežrané“ a kdybych jim dávala hodně krmiva, vše by snědly, a to by se pak následně odrazilo na jejich váze. Mají tedy odměřené denní dávky a toto speciálně upravené krmivo je pro ně velmi vhodné.

629f201eedd7dobrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky

Milena
Se svou kočkou Eliškou jsem testovala krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE Adult 1+ s OPTIDIGEST® a vysokým obsahem krůty. Elišce moc chutná i když je hodně rozmlsaná a nemůže se dočkat až dosypu granulky do mističky. Podle mě má i výborné trávení díky přírodním prebiotikům, které krmivo obsahuje a je celkově spokojená. Co víc si chovatel může přát.

Ingrid
Krmivo PURINA® PRO PLAN® Sterilised Adult 1+ s OPTIRENAL® a vysokým obsahem lososa testoval náš Briťák Archibald. Pustil se do ochutnávky s velkou vervou, což mě udivilo, protože jinak se chová obezřetně, vše nejdříve nedůvěřivě očichává a pak opatrně ochutná, prostě aristokrat. Tentokrát to bylo jiné, vrhnul se na granule jako by týden nejedl.
Já jsem spokojená s deklarovaným složením, které obsahuje kombinaci živin OPTIRENAL® jelikož je kastrovaný a navíc toto plemeno trpí na problémy s ledvinami.
My jsme s krmivem oba spokojeni a můžeme doporučit ostatním kočkám a kocourům i jejich majitelům.

629f20312a263obrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky

Pavla
Do testování jsme se zapojili moc rádi. Máme v domku tři kočky, které si mohou pobíhat kde jim zlíbí. Jsou veselé a zdravé, a to je myslím i tím, že mají dobrou stravu. Nedáváme jim nic, co by neměly jíst. Měli jsme možnost testovat PURINA® PRO PLAN® STERILISED Adult 1+ s OPTIRENAL® a králíkem a to jim moc chutnalo. Do testování jsem se přihlásila, protože Purina je dobrá značka a krmivo tedy bude určitě dobré. Všechny kočky máme kastrované, takže je dobře, že jsou v něm složky pro omezení hmotnosti a také, že složení podporuje zdraví ledvin a močových cest koček. Jsme s krmivem spokojení, protože naše kočky také.

Renata
Získala jsem pro test pro našeho kocourka Mikeše krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE Adult 1+ s OPTIDIGEST® a vysokým obsahem krůty a jsem s ním velmi spokojená. Kocour se na granulky vrhnul a během chvíle všechny snědl. Pročetla jsem si složení a věřím, že je pro kočky velmi dobré.

629f20490790aobrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky

Danka
Moje kočka, které je pět let získala pro testování krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE Adult 1+ s OPTIDIGEST® a vysokým obsahem krůty. Bývá vybíravá, ale toto krmivo snědla naprosto bez problémů, což mě mile překvapilo. Má super složení, kočka je spokojená. Sice je to obyčejná kočka z vesnice, ale je to náš domácí mazlíček, tak pro ni chceme kvalitní krmivo. Myslím, že tak to má většina chovatelů. Testované granulky ráda doporučím dál a zařadím je mezi ty, co kupujeme.

Děkujeme za reakce testerek, v dalším článku vám představíme další.

Více o testovaném krmivu najdete ZDE

Měli jsme možnost testovat tato krmiva:

Naše články:

Reklama