Proti nepříznivým příznakům menopauzy bojuje GS Merilin. Přírodní cesta bez hormonů, která funguje stejně účinně a bez vedlejších příznaků. Doplněk stravy Merilin je založený na přírodní bázi a obsahuje složky, které na základě rozsáhlé multicentrické klinické studie prokazují redukci příznaků klimaktéria až u 90% žen po 6 měsících užívání. Unikátní kombinace extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované zmírňuje poruchy spánku a problémy s koncentrací, zlepšuje psychický stav, redukuje návaly horka a působí proti nadměrnému pocení, vápník a vitamin D3 zase zpevňují kosti. Doplněk stravy je bezpečný a vhodný pro dlouhodobé užívání, navíc je bez hormonů a nezpůsobuje váhový přírůstek.
Jak hodnotí doplněk stravy naše čtenářky?

Jana B.

GS Merilin jsem věnovala mamince a je naprosto spokojená. Líbí se jí přírodní původ tabletek, odpadly jí návaly horka, dobře spí a cítí se vitálnější (opustila ji únava). Říkala mi, že si 100% koupí tento produkt, až jej celý využije.

Tereza B.

Jsem velmi spokojená. Celkově se cítím lépe, mám dobrou náladu, nervózní moc nejsem a v práci jsem usměvavá a vše jde tak, jak má jít. Za celou dobu užívání jsem měla poruchu spánku asi 2x. Děkuji za možnost vyzkoušení, rozhodně doporučím dále!

Ludmila B.

GS Merilin Harmony jsem dala na vyzkoušení své kamarádce a je s tímto přípravkem velmi spokojená.

Jana S.

Přípravek mi velmi pomohl, zlepšila se mi kvalita spánku, nejsem již tak podrážděná a nemám takové výkyvy nálad. Jsem vděčná za to, že jsem mohla přípravek testovat, a rozhodně se poohlédnu po dalším balení a budu jej nadále užívat.

Tereza M.

Přípravek používá moje maminka a je moc spokojená. Zlepšila se ji nálada, unavenost a celkově se cítí lépe. Určitě bude užívat nadále.

Jitka K.

Po užívání přípravku GS Merilin zaznamenávám účinky, ale zatím v menší míře. Pociťuji na sobě zmírnění problémů v noci, kdy jsem se probouzela zpocená. Toto se již děje méně a vidím, že přípravek pomáhá. Pokud bych měla popsat nějaké vedlejší účinky nebo nepříjemný pocit s užíváním přípravku, tak jsem nic takového nezaznamenala.

Jarka V.

První týden jsem vůbec nic nepozorovala. Další týden už bylo poznat, že jsem lépe spala, byla jsem méně nervózní. Také jsem pozorovala menší návaly horka, ale úplně nezmizely. Když bych to hodnotila jako ve škole, tak bych dala 3 - dobrý. Vyzkoušela jsem už lepší produkt, tak se vrátím k němu. Ale děkuji, že jsem mohla vyzkoušet něco jiného, co bych si sama asi vůbec nekoupila.

Marie U.

Jsem v období klimakteria a mám problémy se spaním, s řídnutím vlasů a také jsem velmi podrážděná a nevyrovnaná. Užívám již druhý měsíc nehormonální přípravek GS Merilin, doplněk stravy a již po 14 dnech pociťuji účinky tohoto přípravku. Lépe spím a také jsem klidnější a vyrovnaná. Mohu všem doporučit.

Více informací o doplňku stravy naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama