Milada V

Byla jsem velmi mile překvapena, že jsem vyhrála balíček na testování zubních past Signal. Zubní pasty od značky Signal používám zcela běžně, a proto mě to hodně potěšilo, že jsem mohla vyzkoušet i jiné řady. Nejvíce mě zaujala zubní pasta Signal White Now Detox Charcoal s aktivní uhlím a jílem. Opravdu mohu potvrdit, že odstraní spousty nečistot a skvrn. Zuby jsou o poznání bělejší. Všechny zubní pasty dobře pění a jsem s nimi velmi spokojená. Po důkladném vyčištění zanechají v ústech příjemnou svěžest.

Zuzana D

Mé zkušenosti se zubními pastami Signal v testovacím balíčku hodnotím velmi kladně. Zamilovala jsem si zubní pastu Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Kromě toho, že vám zuby perfektně vyčistí, tak vám zároveň krásně osvěží dech. Kokosová pasta Signal White now Detox je také moc fajn, zuby dobře vybělí, až jsem z toho byla velmi mile překvapená, protože jsem netušila, že zrovna kokosová pasta vůbec existuje, a ještě navíc dokáže zuby vybělit. U všech testovaných past mě překvapila jejich chuť. Oproti jiným pastám jsou suprové. Za mě určitě všechny zubní pasty doporučuji.

Standa K

Protože jsem velký kuřák a milovník kávy, byl jsem velmi rád, že mohu vyzkoušet nové zubní pasty Signal, které obsahují přírodní složky. Zuby si čistím po každém jídle i v práci a už po 14 dnech jsem zaznamenal výrazný rozdíl při testování zubní pasty Signal White Now Detox Charcoal, která mě zbavila výrazných skvrn od kávy. Její struktura je malinko hrubší a má příjemnou chuť. Zubní pasty s kokosem jsem dal své kamarádce, která kokos miluje. Samozřejmě si je chválila, jak chuť, tak i její účinky. Další Top pro mě je Nature Elements s práškem z aktivního uhlí, dobře pění a chuťově je taky příjemná. Obsahuje také aktivní uhlí jako pasta z řady White Now Detox, což je pro mě priorita u zubních past. Do budoucna si zubní pasty budu určitě kupovat a všem mohu doporučit.

Lenka K

Konečně se na mě usmálo štěstí a měla jsem tu čest otestovat 5 skvělých past od značky Signal, která u nás patří k často kupovaným rodinným pastám. Jednalo se konkrétně o Signal White Now Detox activated Charcoal, Signal White Now Detox Coconut extract, Signal Nature elements with Baking soda, Rosemary and Mint, Signal Nature elements with Charcoal powder a Signal Nature elements Coco white.

Po rozbalení krabice s pastami jsem byla hned ze začátku zvědavá na pastu s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Bylinky miluji, využívám je často, a tak to byla jasná volba, čím začít. Pasta nádherně voní, dostatečně pění, celkově mi vyhovuje konzistence a svěží pocit po vyčistění zubů. Plánuji ji zařadit do našeho „repertoáru“.

Kokos nepatří k mým oblíbeným surovinám, dá se říci, že se mu spíše vyhýbám. Je pravda, že z pasty na mě dýchla exotika, vybavila se mi hned dovolená, pohoda, kokos je z pasty cítit opravdu hodně. Věřím, že bude chutnat všem, co mají kokos rádi.

Pasty s aktivním uhlím by chtělo používat déle, abych mohla posoudit, zda opravdu zabírají na skvrny na zubech, případně kdy dojde k efektu bělení. Po mém krátkodobém používání jsem rozdíl zatím neviděla, ale budu pokračovat v úsilí ;)
Děkuji redakci za možnost tyto novinky vyzkoušet.

Jana Š

Moc děkuji za možnost testovat zubní pasty Signal. Je to naše nejoblíbenější značka zubních past. Testovala jsem je s manželem a oba jsme z past nadšení. Momentálně teď máme pasty z řady White Now Detox a jsou opravdu skvělé. Nejvíce nám vyhovuje, že pasty nepění tolik jako jiné. Dobře čistí a zuby mám viditelně bělejší. I v ústech mám po vyčištění svěží pocit a pasty mají opravdu příjemnou chuť. Jediné, co je takové menší mínus, že po nich zůstává obarvený kartáček. Ale není to nic, kvůli čemu bych si pasty znovu nekoupila. Jakmile je vypotřebujeme, určitě si koupíme další. Zubní pasty z řady Nature Elements jsou též velmi skvělé. Obě řady jsou mezi konkurencí na špičce našeho domácího žebříčku. Co nabízí, to splňují a pro mě je důležité nejen cítit na svých zubech to, že jsou opravdu čisté, ale i je mít bělejší. Opět jsem se utvrdila v tom, že jiné značky zubních past kupovat nebudu a zůstanu věrná Signal pastám. 

Alena R

Velice děkuji redakci, že jsem měla možnost otestovat zubní pasty Signal.
U pasty Signal White Now Detox Coconut je velice zvláštní kombinace jílu s extraktem kokosu. Pasta je velmi příjemná, se svěžím nádechem kokosu a mentolu. Někomu by ale mohl právě kokos vadit. Ráno nebo přes den jsem neměla s touto příchutí sebemenší problém, ale večer před spaním jsem ji vyměnila za jinou. Pěnivost mi vyhovuje.

Signal White Now Detox Charcoal obsahuje jíl a aktivní uhlí. Používala jsem ji s oblibou jak ráno, tak večer. Pasta vytvoří příjemnou pěnu, která má po napěnění tmavší, až smaragdovou barvu.

Obě pasty mají skvělé čistící účinky a jsou celkově velmi příjemné, vyhovuje mi jak jejich chuť, konzistence i pěnivost. Své zuby mám poměrně bílé, beze skvrn, ale přesto mám pocit, že po 2 týdnech čištění těmito pastami jsou ještě bělejší. Pasta Charcoal mi vyhovovala více, určitě si ji budu kupovat i nadále.

Klára D

Děkuji za možnost testování zubních past Signal. Obě řady mě velmi příjemně překvapily, při výběru dávám přednost pastám a kosmetice s přírodními ingrediencemi. Sice někdo nemusí zubní pasty s kokosem, ale já mezi ně nepatřím. Obě pasty s kokosem mi velmi vyhovovaly. S ostatními jsem také byla velmi spokojená. Čisté zuby, svěží dech, přírodní složky, to jsou věci, které chci od dobré zubní pasty. Zubní pasty, které jsme doma testovali můžeme určitě doporučit.

Daniel S

Dobrý den, v první řadě bych chtěl poděkovat za možnost testování těchto skvělých zubních past Signal. Zuby si čistím 2x denně a každou pastu z testovacího balíčku jsem testoval 2-3 dny. Předtím jsem používal docela drahou pastu jiné značky a musím uznat, že pasty Signal mě hodně mile překvapily a nyní je Signal mým novým favoritem, protože jsou opravdu kvalitní a všechny se postarají o čisté zuby a svěží dech. Začal jsem u past White Now Detox od Signal a čištění zubů je opravdu příjemné, dokonce dcera, která čištění zubů neměla moc ráda, si oblíbila pastu s vůní a chutí kokosu a nyní si zuby čistí bez námitek a sama od sebe:-) Já jsem si všechny tyto pasty také oblíbil, a i když je těžké si vybrat tu nejlepší z nich, tak mou nejoblíbenější je asi Signal LONG ACTIVE s rozmarýnem a mátou. Všem, kteří tyto pasty ještě nevyzkoušeli bych je opravdu s čistým svědomím doporučil a myslím, že budou velmi spokojeni. S pozdravem Daniel S. 

Testovali jsme se čtenářkami tyto zubní pasty:
5efdb2cdd2eeeobrazek.pngSignal White Now Detox Charcoal
obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.
Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.
Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.
Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

Zubní pasty Signal Long Active Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem.

Řada White Now Detox přichází v recyklované tubě určené k další recyklaci a bez krabiček pro snížení množství odpadu. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % přírodních ingrediencí.

Naše články s dalšími recenzemi:
Naše spřátelené bloggerky testovaly zubní pasty Signal s přírodními elementy
Redakce testuje: Pasty Signal White Now Detox s přírodními ingrediencemi nám vyhovují

Reklama