Děkujeme čtenářce s nickem Vodfon, která vzpomíná na veselé historky a hlášky svého synka, kterými bavil nejen ji, ale i všechny zúčastněné. Přečtěte si některé z nich. Kdyby vám to nestačilo, můžete se ještě podívat na vtipné video.

Poslala jsm video. Proč chodí pes ven

Krásný den. Jsem opravdový smíšek, ráda se směju. Nejvíce se  daří mému synovi, mě rozesmát. Když byl věku 2- 5 let, kdy se lidské mládě socializuje, nebylo o veselé příhody nouze. Nikdy jse se tak v životě nenasmála! Ráda na to nostalgicky vzpomínám!!! I dnes je smíšek rodiny, přestože už doma nebydlí. Když potřebuji rozesmát, bydlí tak blízko, že tam dojdu i pěšky.

Prsa na procházce

Byl krásný letní den. Cestičkou v lese, šel mladý pár. Jakmile jsme se přiblížili Péťa pozdravil:“ Ahoj“ a slečně povídá:“ já tě znám“! Slečna se usmála“ Odkud? Péťa na to:“ z televize.“ Oba se rozesmáli a on dodal:“v tom počasí večer ukazuješ prsa“! A bylo po smíchu. Popadla jsem ho za ruku a pelášili jsme domů! Jestli musela slečna něco vysvětlovat, to už se nikdy ndovím.

Měsíčky

Jednou se náš Petříček  ve školce omluvil, že nemůže cvičit, neboť má měsíčky. Vůbec netušil o co se jedná, jenom stále opakoval, co slýchal doma. S paní učitelkou jsme se dusily smíchy, kyž mi ho předávala a líčila jeho problémy.

Ořezanej tatínek.

Byla jsem těhotná a dělala jsem výbavičku. Pé'tu jsem vzala sebou. Moc se těšil na sestřičku a u každé košilky byl se mou. Manžel ležel v nemocnici po operaci žlučníku. Péťa vstoupil do textilu a krásně nahlas pozdravil. „Dej mi 3 košilky pro miminko, náš tatínek je v nemocnici a ořezanej.“ Prodavačky se válely pod pultem, já na něm! Tento výraz se v naší rodině fakt chytil.

Rincezna

Tento veselý příběh, je z doby kdy se o vánocích banány, ořechy a pomeranče platily zlatem. V naší totalitní zelenině pracovala taková držkatá vedoucí. Snědá přebarvená blondýna. Vypadala jak stará indiánka. Stáli jsme s Péťou dlouhatánskou, předvánoční frontu. A Petřík do ticha říká: „ty máš krásné  zlaté vlasy, jsi jako rincezna. Celou frontu opravdově pobavil. Naše rincezna, se najednou usmála a byla pro naší rodinu ta nejlepší! Od té doby chodil Petříček za svoji rinceznou, jenom do zadu do skladu. Nikdy jsem už od této historické chvíle, frontu nestala.

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Petříček je rozený diplomat. Copak dělá teď, v dospělosti?

A co vy, milé žey-in, máte také nějakou veselou příhodu ze života? Nebo vtip, který vás rozesmál? Napište nám, a rozveselte ubrečený den. Na vaše veselé příhody nebo vtipy se budu těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama