Dokonce nám svůj poklad oskenovala a poslala na ukázku. Moc děkujeme. „Vlastnoručně namalovaný i vymyšlený. Jsem o tom přesvědčena, protože tohle jí nikdo z vedoucích snad přes rameno nenakukal. Patří k němu ještě vyskakovací papírová beruška, ale ta se blbě skenovala“, píš mimo jiné.

Krásný den, já se směju pořád nějakým fórům bez ohledu na barvu, nechám se večer vklidu uvláčet dobrým filmem, rozvlnit bránici přáteli nebo životem. Ale pokud mám upřímně odpovědět na otázku, co mne v poslední době pobavilo, byl to dopis.

Byl jím  první moták od dcery z prvního tábora. Vlastnoručně namalovaný i vymyšlený. Jsem o tom přesvědčena, protože tohle jí nikdo z vedoucích snad přes rameno nenakukal. Patří k němu ještě vyskakovací papírová beruška, ale ta se blbě skenovala.

moták

Přišel v době, kdy náš byt díky řemeslníkům připomínal sutiny. Jeho obsah sice zcela ignoruje existenci otce nebo bratrů, ale je tak... od srdce. A jestli mě pobavil? To si pište !  No posuďte sami. :)

TTT

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

No tak to bych spíš brečela dojetím jako želva. Mám slzy v očích, a to není moje dcera... vzpomněla jsem si na časy, kdy byly holky v jejím věku. Bože, to je krása

Co vy na to, milé ženy-in? Také brečíte? Tak nám honem pošlete nějaký vtip, který nás rozesměje. Už se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama