Čtenářku Dante Alighieri láká nahlédnout do mystických zákoutí. Přála by si navštěvovat kurzy astrologie, tarotu a numerologie u Martiny Blaženy Boháčové. My jí toto přání splníme!

Kurz bude probíhat od února, zatím jsme udělali s Dante Alighieri krátký rozhovor...

Měla jste radost, že jsme vás vybrali do plnění přání?
Tak trochu jsem tušila šanci, protože jsem měla úplně jiné přání, než jaká se opakovala od ostatních čtenářek. Možná, že to byla předtucha. Informaci o výhře jsem převzala moknouc na ulici. Byla se mnou kamarádka, a tak jsem radost sdílela s ní.

Můžete se nám krátce představit? Kolik je vám let, kde žijete, jste vdaná, máte nějaké děti? Domácího mazlíčka?
V únoru mi bude 23, bydlím s rodiči v rodinném domě v Praze, ale často jezdím do Českých Budějovic, protože tam mám přítele. V Praze studuji VŠ cestovního ruchu a v červnu mě čekají státnice. Další plány nejasné, ale se školou už asi skončím. O domácích mazlících bych mohla mluvit hodiny, máme 4 kočky a 3 psy (u rodičů). Kočky jsou jedním ze středobodů mého života, miluji kočky! S přítelem chodíme na procházky, mezi domy voláme „či, či, či!“ a chováme a krmíme granulemi cizí kočky, které přiběhnou. Už nás znají a nebojí se.

Máte nějakého koníčka?
Snažím se je pěstovat, ale u žádného nevydržím dlouho. Trvalého koníčka nemám, moje zájmy se střídají. 
 
Co vás baví?
Snad úplně nejradši trávím čas s přítelem a s kamarádkou Jitkou. S tou chodím hlavně na obědy, nakupovat a do aquaparku. Když mám náladu, něco si namaluju a pověsím si to na zeď. Někdy si pro sebe nebo jako dárek pro známé vyrábím bižuterii. Mám ráda aerobik a in-line bruslení, ale obojí teď leží ladem. Taky si často pouštím filmy na videu a hraju počítačové hry. Momentálně se těším, až přijdou na pulty Sims 3. Zajímá mě i astronomie – ráda studuju noční oblohu a hledám souhvězdí, čtu si o tom knihy nebo jdu do planetária. V poslední době se taky o dost víc zajímám o astrologii, karty a numerologii, a tak jsem ráda, že se mi naskytla šance tento zájem rozvinout. 
 
Jak relaxujete, je pro vás důležitý odpočinek?

Obvykle relaxuju tak, že si doma sednu do křesla, vystrojím si hostinu, surfuju při tom na internetu a zároveň si pouštím video-kulisu. Nejčastěji jsou to My všichni školou povinní, Homolka a Tobolka, Slunce seno nebo Kokosy na sněhu. Libuju si ve stokrát omletých filmech. Bez odpočinku se neobejdu, každý den musím mít několik hodin na „čučení do kouta“. Jakmile mě čeká den, kdy se nezastavím, jsem z toho dost nervózní.
 
Jak dlouho naše stránky čtete?
Ani nevím, nějaký rok už to bude. Tenkrát jsem něco zadala do vyhledávače a vyjel mi odkaz na Ženu-in. Zalíbilo se mi tu a zaregistrovala jsem se. Intenzivněji sem chodím asi tak poslední rok.

Už jste někdy vyhrála v naší soutěži?
Ne. Já ani moc nesoutěžím, nebaví mě vyhledávat správné odpovědi.

Jak dlouho se zajímáte o tajemno?
Přesnou dobu nevím, nebylo to ze dne na den. Nejdřív jsem tomu nevěřila vůbec, byla jsem těžká realistka. Od nějaké doby věřím na duchy mezi námi, protože v našem domě i na chalupě se čas od času děly podivné věci. To může být tak 8 let, když to začalo. Jedna čarodějka pak uhádla, co si vylosuji u maturity. Trefila se ve třech případech ze čtyř. Byla jsem i u kartářky. Popsala mě od hlavy až k patě, aniž mě znala, a taky mého tehdejšího přítele, který tam nebyl. Stejně tak následující události. Taky si čím dál více všímám toho, jak se rozvíjejí a fungují moje intuice a předtuchy. Něco mě napadne a v příští vteřině se to stane – například zpoza rohu vyjede zelená tramvaj polepená reklamou na vodku. Mimochodem mi často přicházelo na mysl, že píšu do Ženy-in příspěvek. A je to tady. Musím se přiznat i k tomu, že tak dvakrát do měsíce sleduju pořad Volejte věštce, když je tam Martina Blažena Boháčová, Ivana Regina Kupcová Sádlová nebo i Jana Skálová. Jsou to skvělé ženské a umí! Jejich znalosti a výklady mě fascinují a opět přesvědčují o tom, že věci mezi nebem a zemí existují, karty nelžou a astrologie funguje.

Máte nějaký nesplněný sen?
Možná umění být v pohodě. Jsem děsná melancholička a pesimistka, velmi mi to komplikuje život.
 
Myslíte si, že se dají přání a sny ovlivňovat?
Jistěže dají. Když někdo za svým přáním jde a usiluje o něj, určitě má velkou šanci si ho splnit. Taky věřím na vizualizaci.

Jaké máte sklony k magii?
Neřekla bych, že umím čarovat. Ani jsem to nezkoušela a radši nechci zkoušet.
 
Co všechno už jste vyzkoušela, myslím tím horoskopy, vykládání z karet...?
Jestli se ptáte na to, zda jsem někdy vypracovávala horoskop nebo vykládala karty, nemám s tím velké zkušenosti. Na základce jsme si s holkama jen tak ze srandy vykládaly mariášové karty, doma jsem pak zkoušela jednoduché taroty, kde jsou karty jako Smrt, Klevety, Cesta, Dopis, Faleš a další. Myslím, že se jim říká cikánské. Bohužel ale neumím ty informace z karet vyčíst. Chtěla bych ovládat ty složité výkladové taroty. Nevím, jak se jmenují, ale jsou tam karty jako Sedmička mečů, Královna holí nebo Ďábel. Taky jsem podle jedné knihy počítala členům rodiny numerologii a to mi docela sedělo. I na sobě jsem poznala, že numerologie do jisté míry funguje.

Kurz astrologie, tarotu a numerologie Martiny Blaženy Boháčové z poradny Sirrah bude probíhat od února. Sledujte, jak jím bude Dante Alighieri procházet!
Více o poradně Sirrah a astroložce Boháčová najdete na: http://www.ezoter.estranky.cz!

Reklama